SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nincs elég zsetonom nem tudok beülni.

Ahh, én is lecsúsztam sajnos ezen a héten mindenről...  :(  Várom a következőket!  :ok:

Ettől a héttől élesben megy a harc.  ;D

Heti 2 alkalommal rendezzük a versenyt (csütörtökön, illetve vasárnap este).

SPF Póker Est

Első verseny időpontja: május 02., 20:00CET

Verseny részletei:
- Holdem, No limit
- buy-in: 1,10€
- normál
- játék sebessége: szokásos
- szünet: nincs
- nyeremények: Legjobb 20%
- vakszint: 5 perc
- kezdőzseton: 5000

Tehát jegyezzétek meg: csütörtökönként, illetve vasárnaponként 20 órától SPF Póker Est.

Hogyan lehet csatlakozni?

1. Töltsd le a PokerStars szoftvert.
2. Nyisd meg a központi pókeres lobbyt, majd kattints a Home Games fülre.
3. Kattints a ,,Belépés egy pókerklubba" gombra.
4. Írd be a klub azonosítószámát: 2181665
5. Add meg a meghívókódot: SPFpoker

Lehetnének szünettel bonyolítva? Ez minden óra végén 5 percet jelent, ellenkező esetben ha több óráig elnyúlik egy verseny (ha későbbiekben számítani lehet több résztvevőre), szünet nélkül elég kényelmetlen tud lenni. Egyébként ranglistás külön díjazást nem terveztek mondjuk fél éves időszakonként?

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 29, 2019, 12:10:23
Lehetnének szünettel bonyolítva? Ez minden óra végén 5 percet jelent, ellenkező esetben ha több óráig elnyúlik egy verseny (ha későbbiekben számítani lehet több résztvevőre), szünet nélkül elég kényelmetlen tud lenni. Egyébként ranglistás külön díjazást nem terveztek mondjuk fél éves időszakonként?

Amennyiben több játékos szerepel a versenyen, s igényelitek, akkor lesz szünet is.

A külön díjazásban még nem gondolkodtunk, de nem zárunk ki semmit.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum április 29, 2019, 12:18:21
Hali!

Mindkét tesztversenyen részt vettem. Semmi bajom a Stars-szal, de kicsit unalmas, hogy majdnem mindenhol ez a pókerhálózat van. Talán valóban érdemes lenne fontolóra venni a szavazás végeredményét és lehetne az egyik verseny itt a másik ott, amennyiben ez kivitelezhető. Könnyen lehet, hogy ezáltal a résztvevők száma is nőne. Személy szerint a téli időszakban sokat játszom az Unibetnél, de valahogy jobbnak érzem, még ha a Stars gyorsabb is. Egy összesített ranglista vezetése sem lenne utolsó a 2 terem eredményeiből (legalább 1-3 hely), nem árt egy kis versengés.
A szünettel kapcsolatban még annyit, hogyha hosszúra nyúlik egy verseny, akkor azért nem árt az az óránkénti 5 perc.

Persze ez csak egy felvetés, vélemény  :ok:

Lesz Unibetes verseny is, csak még át kell beszélnünk egy pár részletet velük.  :ok:

Az ötlet egyébként nagyon jó, csütörtökön itt, vasárnap ott.

Nem értem ezt a 1.10es nevezesi dijat.. Sokan vannak akiknek van ugyan szamlajuk de nincs rajta egy filler se, es csak ezert nem fog feltolteni szoval jatszani se. Azt vegkepp nem értem miert kell rakelni a psnak, meg ha 10cent is.. Sokkal tobb ertelme lenne egy havi, negyedeves, féléves sorozatnak mint ennek az 5 10fos 1euros beugronak. Dobjuk ossze a nyeremenyalapot vagy valami..

Tudom tudom semmi sem jo.

Es javasolnam a late reget, tegnap ezert maradtam le a tesztrol, mert mire bekapcsoltam a gepem es beleptem 19.03lett.. Es persze 18.55kor lattam meg h lesz verseny

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 29, 2019, 12:24:12
Nem értem ezt a 1.10es nevezesi dijat.. Sokan vannak akiknek van ugyan szamlajuk de nincs rajta egy filler se, es csak ezert nem fog feltolteni szoval jatszani se. Azt vegkepp nem értem miert kell rakelni a psnak, meg ha 10cent is.. Sokkal tobb ertelme lenne egy havi, negyedeves, féléves sorozatnak mint ennek az 5 10fos 1euros beugronak. Dobjuk ossze a nyeremenyalapot vagy valami..

Tudom tudom semmi sem jo.

Es javasolnam a late reget, tegnap ezert maradtam le a tesztrol, mert mire bekapcsoltam a gepem es beleptem 19.03lett.. Es persze 18.55kor lattam meg h lesz verseny

Neked nem tetszik a buy-in, más viszont igényeli.  :D

Elméletileg van 10 perces késői regisztráció/jelentkezés is.

Ha kell, akkor most öntsétek ki a lelketeket, s ne utólag, mikor már javából zajlanak a versenyek. Intézzük el a kényes dolgokat előbb.  ;D

A "dobjuk össze" a pénznyereményt nem fog működni. Ez egy ingyenes weboldal, soha nem kérnénk pénzt a részvételért.
Max. egy olyanban tudunk gondolkodni, hogy ne legyen buy-in és akkor mondjuk felajánlunk mi havi 10-20 eurót.

Akkora gond az a 30 forint rake a Starsnak, aki biztosítja a felületet?

#85 április 29, 2019, 12:32:40, szorzatos
Late reg 10 percig van és ha jól tudom, home games-nél ezen nem is lehet változtatni. Buy-in kérdésben én támogatom a real-money-t, de ha a minimum 10 cent, az is jó - csak akkor van HUD (egy minimum 10$-os számlafeltöltés nem hiszem hogy akkora problémát jelentene bárkinek is manapság). A külön ranglistás díjazást szerintem mindannyian jobbnak tartanánk, meg kéne szervezni:)

En szivesebben nyernek meg egy versenysorozatot mint neha neha 1eurobol 4et.. Mert tobb nem lesz, nem hinnem hogy 10nel tobben leszunk.. De oke. Igyekszem azokon ott lenni amikor epp nem dolgozok.

Tegnap 19.13 volt mire beleptem, azert nem volt akkor mar latereg.. A 03at elirtam fent


Megertem az osszedobas elleni ellenrveket. Akkor maradjon igy es kesz. Nekem vegulis jo igy. Pontosabban jobb igy mint ha semmi sem lenne

Esetleg még egy órával későbbi kezdést megszavazhatunk MessiÁs kedvéért, vagy ha a többségnek úgy alkalmasabb.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 29, 2019, 12:33:10
En szivesebben nyernek meg egy versenysorozatot mint neha neha 1eurobol 4et.. Mert tobb nem lesz, nem hinnem hogy 10nel tobben leszunk.. De oke. Igyekszem azokon ott lenni amikor epp nem dolgozok.

Tegnap 19.13 volt mire beleptem, azert nem volt akkor mar latereg.. A 03at elirtam fent


Megertem az osszedobas elleni ellenrveket. Akkor maradjon igy es kesz. Nekem vegulis jo igy. Pontosabban jobb igy mint ha semmi sem lenne

Bármi változtatható. Azért kérlek benneteket, hogy mielőbb szóljatok, hogy még mik az igények.

Miattam nem kell. Egyszerűen nem neztem a forumot.
Raertem volna siman, a vasarnapok nekem teljesen jok, a csutortok lesz az amikor egyszer jo egyszer nem.

Ha minden igaz mobilrol nem megy a homegames, hiaba vagyok benevezve nem dobja be az asztalt, szoval amikor dolgozok akkor nem tudok jatszani.