15.000.000Ft-s kihívás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha hozzávesszük,hogy a nyereményt 1-szer meg kell forgatni 1.50 oddson,és az mondjuk tényleg 30K lesz,akkor ugye az 45K lenne. Annyit összesen nem kell feltenni tétnek 28 nap alatt. ::)

Na vegeztem a kihivassal.  :ok:

Csak 7 jo kombim lett a 23-bol, de az utolso meccsre 5 alkalommal is vissza tudtam fogadni. Csatolva a legszebb, amikor a kombi es a visszafogadas is ult. 6110 Ft pluszban zartam, tehat atmentem a "tipster vizsgan"  :) (viszont az utolso 3 nap bukta...)

Viszont az utobbi idoben tul sokan nem estek ki, alig-alig csokken a resztvevok szama, most 19 ezernel all a szamlalo. Nem egyszeru, jobban csipem a single tippeket, de egy jobb szelvennyel visszajon a kedv, ennyiert pedig abszolut kiraly promo, meg akkor is ha esetleg nem lett volna az a 6 ezer profit a bulin.

Johet a kovetkezo!

Még van 4 nap ebből is! :o
Úgy tűnik, jó volt a számításom,és 20K lesz a vége  :D :great:

Gratulálunk!Ön 20027 Ft –t nyert a 15.000.000 Ft-os Kihívás promócióban!  :great:

Hát ezt gyakorlatilag telibe találtam  :D

Idézetet írta: runin Dátum március 12, 2018, 10:27:24
Gratulálunk!Ön 20027 Ft –t nyert a 15.000.000 Ft-os Kihívás promócióban!  :great:

Hát ezt gyakorlatilag telibe találtam  :D

Sajnos igen  ;D Alig estek ki mostanaban, tul rovid volt.  :(
Nem tudom hanyan csinaltuk vegig, de sok sikert a forgatashoz.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 12, 2018, 11:50:12
Sajnos igen  ;D Alig estek ki mostanaban, tul rovid volt.  :(
Nem tudom hanyan csinaltuk vegig, de sok sikert a forgatashoz.

749-en fejeztük be. Ha eggyel többen maradunk,akkor kerek 20K lett volna  :D

Azt hittem mar jovairtak... Mondom lovok az esti meccsekre most, amig gepnel vagyok, igy sztorno a mai nap.  :bash: