Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 07, 2012, 16:04:35
25-23-at írt sms-ben.  :D :D ;D ;D

Hülye Sapina a francia gólokat elírta... Komolyra fordítva a szót, a franciák is bemutatták, amit a brazilok, hogyan verjük meg magunkat, avagy hogyan romboljuk le 30 perc alatt, amit 5 meccs alatt felépítettünk. Én még elgondolkoztam azon az 1. félidőben, hogy megteszem őket végső győztesre a meccs után, ha lesz rá értelmes odds, de így várhatom... :D

Én titkon a nőknél is a horvátokat tartottam a legesélyesebbnek, miután buktak, a franciákat és az oroszokat. :redchug: Most már inkább nem is töröm a fejem...

Srácok, 1,40 az nem ajándék az Izlandi győzelemre?

Most nézem, hogy Franciaország -1.5 gólról 1.83at ér jelenleg. Szerintem a franciák elég motiváltak ahhoz, hogy a legjobbjukat tudják pályára tenni. Márpedig akkor nem 2 gól van a csapatok között. A spanyolok eddig semmi extrát nem mutattak, elverték a 3 futottak még kategóriás ellenfelet, de kikaptak a szerintem eddig nem sokat mutató dánoktól és 5 góllal a horvátoktól akiket kb a franciákkal egy kalapba lehet venni.
Mit gondoltok?

Az szabálytalan lett volna, ha az izlandi a hetesnél nem kapura dobja hanem mondjuk elgurítja a labdát a sarokba?  ;D

Huhuhuuuu mekkora meccs volt a francia-spanyol!


Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 08, 2012, 15:18:11
Az szabálytalan lett volna, ha az izlandi a hetesnél nem kapura dobja hanem mondjuk elgurítja a labdát a sarokba?  ;D

Szerintem nem lett volna szabálytalan! De ilyen senkinek nem jut eszébe, egyszerűbb bedobni, és nyerni, csak ez most nem jött össze  :)

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 08, 2012, 17:09:34
Huhuhuuuu mekkora meccs volt a francia-spanyol!

Ma az utolsó másodpercekre hagynak mindent úgy néz ki  :D Nem volt szerencséjük a Spanyoloknak a kipattanónál, ez van ezt kell szeretni  ;D

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 08, 2012, 17:09:34
Huhuhuuuu mekkora meccs volt a francia-spanyol!

Rohadt nagy meccs volt az is, bár a miénknél nem nagyobb :D Amúgy hatalmas szerencsénk van azzal(így utólag) hogy a halálcsoportba kerültünk és így elkerültük a horvát, spanyol, francia hármast. Valami kegyetlen kemény csapatok ezek, sztem jobbak mint a dánok most.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 08, 2012, 19:30:45
Rohadt nagy meccs volt az is, bár a miénknél nem nagyobb :D Amúgy hatalmas szerencsénk van azzal(így utólag) hogy a halálcsoportba kerültünk és így elkerültük a horvát, spanyol, francia hármast. Valami kegyetlen kemény csapatok ezek, sztem jobbak mint a dánok most.

Pláne, ha a svédek még esetleg megverik a dánokat!

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 08, 2012, 19:56:07
Pláne, ha a svédek még esetleg megverik a dánokat!

Pontosabban, ha a dánok megverik magukat...megtették! ;D

Ez a svéd csapat bőven verhető...

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 08, 2012, 19:56:07
Pláne, ha a svédek még esetleg megverik a dánokat!

Ennyi :D És még ez volt a legsimább meccs a maga 2 gólos különbségével :laugh: Így pedig sztem még könnyebb dolgunk lesz, de nem érdekel hogy, csak jussunk döntőbe.

Szerintem a dánok ellen könnyebb lett volna, mint a svédek ellen, de azért még így is jobb, mint egy Horvátország (persze, ha bejutnak, de már minden úgy megbuzult, hogy Tej tol egy 10\10-et és pápá  ;D ;D) vagy Franciaország.

Óriási esélyt kaptunk a döntőre így. A dánok a vereségtől függetlenül erősebbek, mint a svédek, egyszerűen csak nem voltak formában, de lehet az elődöntőtől meg lesimáztak volna mindenkit.

Érdekes, hogy a svédek és mi ugyanabba az olimpiai selejtező csoportban voltunk :) Azt se feledjük, hogy nemrég Montenegro verte ki őket a vb selejtezőkben.

Nagyjából egy kaliber a két gárda. Én azt mondom 51-49% az esély ide.