Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Holnap kezdődnek a férfiaknál a 2014-es EB selejtezők.

A horvát-szlovák meccsen szerintem simáznak a horvátok (-4,5 gólért 1,33-at a bet365), a szlovákoknál nem lesz Valo és Szűcs sem, de a legnagyobb érvágás Kukucka hiánya. A másik meg, hogy szerintem az ellenünk következő hazai meccsükre gyúrnak inkább, és beáldozzák az egyébként is sansztalan horvátországi pontszerzést.

Kérdés, mi mennyire akarunk játszani a lettek ellen, de a -8,5 gólos határ 1,65-ért jó lehet. Iváncsik Tamás, Fazekas és Laluska hiánya sem fog itt megérződni. Bár a későbbiekben is csak Fazekas lesz érvágás, de azért a Mikler-Tatai duó is elég kemény. A padunkon is, olyan emberek vannak, hogyha csak ők játszanának végig, akkor sem lehetne kérdés, hogy simán húzzuk a meccset.

Az osztrák-bosnyák meccsen a +4,5 gól a vendégekre nagyon csábító (1,52). Annak ellenére, hogy nincs Saric a kapuban ott lesz Tahirovic (Hamburg) és Grahovac (Chambéry) szóval elég komoly duó, mezőnyben meg Terzic, Vrzalic, Doborac, Harmandic, Karacic... Hacsak nem lesz nagy arcuk, mint volt anno ellenünk, akkor akár nyerhetnek is, de 5 góllal nem valószínű, hogy kikapnának.

Ez a kézilabda szerintem manapság az a sportág ami a foci mellett nem törpül el, gondolok itt hazai viszonylatra. Egyedül talán csak a Veszprém-Szeged kiemelkedése jelenti a problémát.
A hétvégi meccs pedig pazar volt, régen láttam ilyen jó rangadót!

Szerintetek mennyit dobunk a letteknek? Elvileg lesz bet365 live magyar csapat over/under szerintetek mennyiből vállalható?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 31, 2012, 16:48:07
Szerintetek mennyit dobunk a letteknek? Elvileg lesz bet365 live magyar csapat over/under szerintetek mennyiből vállalható?

Nálam a 30 fölött az biztosnak tűnik, olyan 34-35-tel számolok.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 31, 2012, 16:48:07
Szerintetek mennyit dobunk a letteknek? Elvileg lesz bet365 live magyar csapat over/under szerintetek mennyiből vállalható?
Amilyen kedvünk lesz.. De a viccet félretéve, ha megnézzük a legutóbbi vb selejtezőket, akkor a lettek Belgiumban kaptak 29-et, Montenegróban pedig 35-öt.. Mondanom sem kell, hogy a magyar válogatott hol helyezkedik el ezekhez a csapatokhoz képest (persze Montenegro nem rossz annyira).

Az azt megelőző EB selejtezőcsoportban pedig(most csak az idegenbeli kapott góljaikat írom): Izland 28, Ausztria 34, Németország 32.

Összességben a 30 lőtt gólunk szerintem nekünk is simán meglesz, kérdés, hogy a bet365 hova lő be minket, meg, milyen oddson.

Köszi srácok!  :ok:
Még egy rövid kérdés: Hányan jutnak tovább a csoportból?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 31, 2012, 17:37:36
Köszi srácok!  :ok:
Még egy rövid kérdés: Hányan jutnak tovább a csoportból?
ketten

Idézetet írta: Lufu Dátum október 31, 2012, 17:38:07
ketten
Na jó' van akkor, így legalább a horvátok is bizakodhatnak  :D

Köszi az információkat, és hajrá minél kisebb határ  :ok:  Én tolok egy overt, legyen bármilyen line, csak a tét nagyságát igazítom majd a line-hoz.

Hajrá magyarok!

Hol lehet majd előben követni a meccset??? Adja valamelyik tv?

Idézetet írta: gerry Dátum október 31, 2012, 18:27:37
Hol lehet majd előben követni a meccset??? Adja valamelyik tv?

SportKlub


Diginél sajna nincs Sportklub >:( Azért Hajrá Magyarok!!! :ok:

Azt hiszem, hogy nálunk is váltani kéne csomagot. Kevés az Eurosport és a Sport1. Nudli...

Fi.18:14 ide,az nso-n olvasható közvetítés szerint kicsit döcög a gépezet! :)

Idézetet írta: csibike1 Dátum október 31, 2012, 19:42:14
Fi.18:14 ide,az nso-n olvasható közvetítés szerint kicsit döcög a gépezet! :)

Behúztuk azért :)