Exkluzív ajánlatunk: 10.000 Ft értékű ingyenes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum február 24, 2021, 08:01:23
@Littlefish

Privátban kérlek küldd el az Unibetes azonosítószámod.

Köszi.  :cya:

Helló, én a múlt héten az org-os linkről regiztem az Unibethez, elvileg keddet írtok az ingyenes fogadás jóváírására. Nem tudom, működik-e ez még, ha igen, netán én is küldjek azonosítót? (Mert nem írtak jóvá semmit).

Idézetet írta: flamman Dátum november 09, 2021, 10:27:07
Helló, én a múlt héten az org-os linkről regiztem az Unibethez, elvileg keddet írtok az ingyenes fogadás jóváírására. Nem tudom, működik-e ez még, ha igen, netán én is küldjek azonosítót? (Mert nem írtak jóvá semmit).

Ma kedd van, nem?

Megkérlek, hogy kövesd a számlád, s holnap szólj, ha semmi nem változott.  :ok:

Elegendő lesz egy Unibetes azonosítószám átküldése privátban.

Remek hírünk van főleg azok számára akiknek soha nem volt még Unibetes számlájuk!

Mostantól exkluzív ajánlatunk keretén belül az eddigi 5000 forint helyett 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban részesülnek azok a játékosok akik általunk regisztrálnak.

Már azok is a 10.000 forintos ingyenes fogadásban részesültek akik e hónap elején regisztráltak általunk. Remélhetőleg nem haragudtak meg!  :ok:

Ha te is részesülni szeretnél, akkor nincs már tennivalód: Unibet Regisztráció

Sziasztok,

a sportfogadas.org-on keresztül regisztráltam az Unibetre, a sütiket töröltem a regisztráció megkezdése előtt, a múlt pénteki befizetés után az üdvözlő bónuszt ugyan már megkaptam, de a 10000 Ft ingyenes fogadást továbbra sem találom a számlámon. Ha kiválasztok egy szelvényt, akkor sem ajánlja fel az ingyenes fogadási lehetőséget. Elvileg tegnap kellett volna megkapnom.
Rá tudnátok nézni, hogy mi ment félre, kérlek?
A regisztrálás előtt csak a sütiket töröltem, nem pedig az összes létező előzményt, ez lehet gond?

Idézetet írta: JackSlater Dátum szeptember 21, 2022, 13:50:39Sziasztok,

a sportfogadas.org-on keresztül regisztráltam az Unibetre, a sütiket töröltem a regisztráció megkezdése előtt, a múlt pénteki befizetés után az üdvözlő bónuszt ugyan már megkaptam, de a 10000 Ft ingyenes fogadást továbbra sem találom a számlámon. Ha kiválasztok egy szelvényt, akkor sem ajánlja fel az ingyenes fogadási lehetőséget. Elvileg tegnap kellett volna megkapnom.
Rá tudnátok nézni, hogy mi ment félre, kérlek?
A regisztrálás előtt csak a sütiket töröltem, nem pedig az összes létező előzményt, ez lehet gond?

Privátban megkérlek küldd át az Unibetes azonosítószámod.

Forró nyári napokra hűsítő ajánlat az Unibettől

Nem a legizgalmasabb pillanatokat éljük sportfogadás szempontjából, ugyanis a labdarúgásban egyelőre holt szezon van, zajlanak a nyaralások (már akinek), Messi sem debütál még az Inter Miami színeiben, viszont már nem kell sokáig várni. Olvasd tovább

Elnézést, ha én bénázok, de nem találom sehol a sportfogadas.org-os 10.000 Ft-os free bet-et.
A 20.000 Ft-os befizetési bónusz szépen pörög, de előbbinek nyoma sincs.
Hol keressem?

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 14, 2023, 11:39:58Elnézést, ha én bénázok, de nem találom sehol a sportfogadas.org-os 10.000 Ft-os free bet-et.
A 20.000 Ft-os befizetési bónusz szépen pörög, de előbbinek nyoma sincs.
Hol keressem?


1. Általunk regisztráltál és töltötted fel számlád?
2. Mikor történt a fenti dolog?

Az ingyenes fogadásokat a befizetést követő héten szokták jóváírni.

Legrosszabb esetben küldd át nekünk privátban az újonnan regisztrált Unibetes számlád azonosítószámát.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 14, 2023, 21:58:461. Általunk regisztráltál és töltötted fel számlád?

Természetesen.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 14, 2023, 21:58:462. Mikor történt a fenti dolog?

Múlt csütörtök ha jól emlékszem, várok akkor még pár napot.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 15, 2023, 08:46:48Természetesen.

Múlt csütörtök ha jól emlékszem, várok akkor még pár napot.

Köszi, rákérdünk.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 15, 2023, 10:08:14Köszi, rákérdünk.

Én köszi. Egyébként ugyanígy az ingyen pörgetéseket sem látom, abban a Temple akármi játékban kerestem, ami a szabályzatban is szerepel. Vagy csak nem tudom ezt is hol kéne látni  :-X

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 15, 2023, 12:12:27Én köszi. Egyébként ugyanígy az ingyen pörgetéseket sem látom, abban a Temple akármi játékban kerestem, ami a szabályzatban is szerepel. Vagy csak nem tudom ezt is hol kéne látni  :-X

Itt vannak a feltételek:
https://www.sportfogadas.org/bonusz.php?id=870

Az első befizetésed volt minimum 4000 Ft?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 15, 2023, 12:15:31Itt vannak a feltételek:
https://www.sportfogadas.org/bonusz.php?id=870

Az első befizetésed volt minimum 4000 Ft?

Egy befizetés volt, 20.000 Ft, a 120.000-es forgatást számolja is.

Mondd, hogy menjek a support-hoz nyugodtan, csak gondoltam előbb itt érdeklődöm, hátha én vagyok a balfék.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 15, 2023, 12:38:15Egy befizetés volt, 20.000 Ft, a 120.000-es forgatást számolja is.

Mondd, hogy menjek a support-hoz nyugodtan, csak gondoltam előbb itt érdeklődöm, hátha én vagyok a balfék.

Ingyen pörgetés témában lehet ügyfélszolgálathoz kell fordulnod.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 15, 2023, 13:57:11Ingyen pörgetés témában lehet ügyfélszolgálathoz kell fordulnod.

Megjött az ingyen fogadásom, gondolom a közbenjárásotokra, hálám örökké üldözni fog! :)