Eich fogadásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Már egy ideje nézegetem a naplóitokat és kedvet kaptam én is saját napló elkezdéséhez.:)Holnap indul a BL ,így nem szabad késlekedni ,elkezdem a fogadgatást.A fő irodám a sportingbet lesz,mert épp ma fizettem be oda,de tervezem ,hogy átmegyek a bet365-re.A bwinen is van számlám ,így lehetséges ,hogy onnan is másolok majd be szelvényeket.Remélem ,majd 1-2 fogadó azért hozzászól a naplómhoz így segíthetjük egymást a rögös úton a meggazdagodás felé!:)

#1 szeptember 13, 2011, 22:39:21, Eich86
Első fogadásom holnapra (Bwin):

Chelsea - Bayer Leverkusen (Háromesélyes fogadás) Chelsea   :ok:
FC Barcelona - AC Milan (Háromesélyes fogadás) FC Barcelona  :bash:  :noway:

Oddsz:1.74
Tét:2000

#2 szeptember 14, 2011, 22:59:06, Eich86
Illetve van egy mai esemény is!:)

Sportingbet
Malaga v Granada
Malaga  1.363    4-0 :ok:

Tét:2000FT

#3 szeptember 13, 2011, 22:39:54, Eich86
A tegnapi sikeremen felbuzdulva tippmixen is csináltam 2 szelót.BL meccsek általába jönni szoktak ,így nagyon bízok a sikerben.:)

Chelsea - Leverkusen H 1,36   :ok:
Barcelona - Milan H 1,26   :noway:
Manchester City - Napoli H 1,35 
Benfica - Manchester Utd.: Manchester Utd. szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,19 
Dinamo Zagreb - Real Madrid V 1,20 
Villarreal - Bayern München: Bayern München szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,23

Eredő odds:  4,06328
Tét:  2000 Ft
Várható nyeremény:  8125 Ft

#4 szeptember 20, 2011, 12:48:18, Eich86
Itt pedig a másik szelóm.Erre raktam egy NB1es meccset is és becsúszott az AZ meccse is,mert mostanába az Alkmaar nagyon jó,így szinte biztos ,hogy nyerni fognak.A Debrecen meg 1.45ért nagyon jó szerintem ,főleg hazai pályán.

Manchester Utd. - Chelsea H 1,73    :ok:
Debrecen - Paks H 1,45    :ok:
AZ Alkmaar - FF Malmö H 1,30    :ok:
Dinamo Zagreb - Real Madrid V 1,20    :ok:
Benfica - Manchester Utd.: Manchester Utd. szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,19    :ok:
Villarreal - Bayern München V 2,15   :ok:
Barcelona - Milan H 1,26   :noway:
Chelsea - Leverkusen H 1,36   :ok:

Eredő odds:  17,15669
Tét:  300 Ft
Várható nyeremény:  5145 Ft

#5 szeptember 14, 2011, 22:58:39, Eich86
És a mai Sportingbetes 1.30as oddszos tippem:)

Barcelona v AC Milan 2,5 gól fölött/alatt
Fölött(+2.5) 1.444
Football Lehetséges nyeremény 1.446 HUF  :ok
:

Remélem a Barca játsza amit tud és akkor nem lehet gond.És a Milan is betalálhatna,csak hogy nyugodtabb legyek,mert szinte kizártnak tartom,hogy a Barca ne verje meg őket hazai pályán.3-0 vagy 3-1 lesz reményeim szerint. :)

#6 szeptember 13, 2011, 22:41:53, Eich86
A BL meccsek szünetébe csináltam még 2 szelót.Így utólag bár ne tettem volna.

Sportingbet
Viktoria Plzen v BATE Borisov
Over/Under 2.5 Goals
Under  1.571 -2.5
Tét:2000FT       :ok:

Barcelona v AC Milan
Match Prices
Barcelona  1.363  :noway:

Chelsea v Bayer Leverkusen
Match Prices
Chelsea  1.727  :ok:

Tét:1000FT

Nyomorult Barcelona elrontotta a szép BL kezdetemet.Majdnem minden szelvényemen ott volt és így elment már jóelőre mind.Na ,de majd holnap rakok új szelót,ami remélhetőleg nem megy el egy 92.percben kapott góllal.

Hali Eich!

Átböngésztem a szelvényeket, amiket tettél, és lenne egy észrevételem. Szerintem nincs az a 1,1-1,2-es meccs, ami annyira tuti legyen, hogy 2-3-4 szelvényére is rátegye az ember, mert mindent boríthat, és akkor szétb*sz az ideg.  :crazy: Hasonló okokból én egy meccsre többféle fogadást sem szoktam tenni, Ld. Barca - Milan hazai, és over. Ezzel a két tippel te lényegében nagyon behatároltad az olyan kimenetelek számát, ami igazán jó lenne neked. hiába 1-0, vesztesz, hiába 2-0 vesztesz, és akkor a 0-1, 0-2, 0-0 végeredményekről ne is beszéljünk, mert az végképp agyfasz számodra, ha bekövetkezik.  :redchug:

Hali Bőrgatyás!:)

Először is köszönöm az észrevételedet.Mikor este a meccs után gondolkodtam,hogy mit is rontottam el,akkor pont erre jöttem rá.Hiába van 3-4 szelóm,ha mindegyiken megteszem a Barcát,ami elmegy.Nagyon nagy butaság volt ezt csinálni.Erre már én is rájöttem.Az 1-0 jó lett volna nekem,mert akkor csak a 2.5gól overem ment volna el.Ami nem fájt volna,mert bőven pluszos lettem volna a Barca és a Chelsea győzelmével.Így a 2.5 over jött,viszont a Barca győzelem elment,vele minden kombim.Ma reggel már az is eszembe jutott,hogy mi lenne ha nem kombiba tenném a dolgokat.Mivel a Chelseavel simán nyertem volna.Igaz kevesebb a haszon úgy,de nagyobb a nyerési esély.Valakinek ,ha esetleg van valami jó ötlete ,azt szívesen meghallgatom.Amugy a többi "okoskodásom" a többiek naplójába mind bejött.Nem nyert a Sahtar a Portó ellen és a Dortmund sem tudott nyerni.A Bate védelme megint jól működött,szóval elég jó arányba jöttek a tippjeim.Csak az a kár ,hogy nem tettem meg őket.Na de ,majd ma!:)

#10 szeptember 14, 2011, 23:01:41, Eich86
Mai első fogadásom a sportingbetes 1.3as oddszos bónusz kiváltásáért megfogadott meccs lesz,ami nem más mint a City BL meccse.

Manchester City v SSC Napoli         :noway:
Tipp:Manchester City
Oddsz 1.30
Tét:1001FT

Remélhetőleg nem ez a meccs lesz a mai BL megleptés!:)

Sajnos mint utólag kiderült,ez volt az egyik!:)

#11 szeptember 14, 2011, 22:58:14, Eich86
És itt a második szelvény!

Sportingbet
Fogadás típusa: 2-es gyűjtő
2-es gyűjtő
Villarreal v Bayern München Dupla esély
2. csapat nyer vagy döntetlen 1.30                         :ok:

Benfica v Manchester United Dupla esély
2. csapat nyer vagy döntetlen 1.166
Feltett tét:1000                                                 
Lehetséges nyeremény 1.517 HUF         
                  :ok:

Jött a papírforma hála égnek.:)

#12 szeptember 14, 2011, 22:47:08, Eich86
És poénból csináltam még egy szelvényt ,ahol az esélyesek győzelmére raktam.Kicsi az esély,hogy be fog jönni mind,de hátha!:)

Dinamo Zagreb v Real Madrid Mérkőzés nyereményszorzók   :ok:
Real Madrid 1.20
Benfica v Manchester United Mérkőzés nyereményszorzók     :noway:
Manchester United 1.80
Inter v Trabzonspor Mérkőzés nyereményszorzók                 :noway:
Inter 1.333
Villarreal v Bayern München Mérkőzés nyereményszorzók       :ok:
Bayern München 2.10
Manchester City v SSC Napoli Mérkőzés nyereményszorzók    :noway:
Manchester City 1.30
Tét:600 HUF
Lehetséges nyeremény 4.717 HUF

#13 szeptember 14, 2011, 22:57:45, Eich86
Találtam még egy jó fogadást,amit nem hagyhattam ki és picit emeltem a tétet,de óvatos vagyok,mert sose tudni..

Villarreal v Bayern München Döntetlen: tét visszajár (DNB)
Bayern München 1.533
Összes tét: 5.000 HUF
Lehetséges nyeremény 7.667 HUF         
:great:

És megint abba a hibába estem,hogy mindegyik fogadásomba ott van egy meccs,ami közös mindbe,a Bayern meccse,de hát Istenem nekik szurkolok és csak nem kapnak ki.:)

Csak most hála égnek,nem égettem meg magamat ,mint a Barcelonával.:)Ebből is látszik a legjobb csapat a Bayern München. :)

Hála égnek a mai BL napot pluszba zártam.Amelyik meccsben nagyon bíztam az jött simán.Azt az egyet bánom,hogy nem sima vendég győzelmet fogadtam.Akkor 2es oddsz feletti oddszot vehettem volna.De nem panaszkodok ,lényeg ,hogy nyert a Bayern és hozott egy keveset.Holnap jönnek az EL meccsek,amik remélem kisebb meglepetéseket okoznak,mint a BL meccsek.(Bár erősen kétlem!)