TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 22, 2013, 11:41:01

Lehet naív vagyok, de ha úgy érzi az ember ok nélkül zárolják a számlát vagy tagadnak meg kifizetést, akkor itt el lehet kapni a töküket egy kis perrel, mivel magyar székhelyű. (pl. gibraltári székhelyű céget meg b*szogtathatsz,mehetsz oda perelni, kb az egész országot megvehették már szerintem) Vagy legalábbis nagyon remélem hogy jól látom ezt :)

Ebben igazad van!
A jogorvoslati lehetőségek adottak és ha itthon a nyilvánossághoz fordulsz, annak is lehet pozitív hatása.
Viszont ha mégis te sumákoltál, akkor egy külföldi iroda maximum kitilt, itt meg a hatóságokat is értesíthetik.
(pl. ha visszaélsz valamelyik családtag bankkártyájával vagy személyes adataival)

#136 május 22, 2013, 18:26:36, Tigris
Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 13:45:39
Viszont ha mégis te sumákoltál, akkor egy külföldi iroda maximum kitilt, itt meg a hatóságokat is értesíthetik.
(pl. ha visszaélsz valamelyik családtag bankkártyájával vagy személyes adataival)

Talán, mert alapból nem arról kéne szólnia a mai sportfogadásnak itt Magyarországon, hogy egyes egyének még a nagymamájuk nevével is beregisztrálnak az oldalakra, hogy "kiforgassák" a bónuszt (utána persze 1 centet be nem fizetnek, kivéve ha újabb bónusz ajánlat van). Aztán persze csodálkozunk, hogy a kisebb irodák, akik eddig adtak nekünk is bónuszt, ezután már nem, vagy csak szigorított feltételekkel adnak... Persze az ilyenek szemében csak az jön le, hogy "szemét állam", és az már nem jut el az agyukig, hogy simán lehet, hogy miattuk sem vagyunk kívánatosak sok oldalon.

Megkockáztatom, hogy aki ennek a tippmixpro-nak örül, vagy tetszik neki, annak teljesen mindegy, ha egy csávónál lehetne kockás papíron fogadni, annak is örülne.
Az 1,85 vs 1,75-ös oddspár már eleve halottá teszi a dolgot, bár aki szereti, hogy átbasszák, annak mindegy. Mert ez kőkemény átbaszás, pénzt  lopnak ki a zsebünkből. A kínálatról nem beszélek, mert az egy óriási vicc.
Hajrá azért, annak aki itt nyomja, bár el nem tudom képzelni, hogy valakit mi visz rá. A tippmixnél még ott van érvként, hogy szereti nézegetni a szelvényt...
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :cya: :cya: :cya: :cya: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

fogadás megtételénél: Belső adatbázis hiba - Kérjük lépjen kapcsolatba Ügyfélszolgálatunkkal! valakinél volt már ilyen?  :o

#139 május 22, 2013, 19:05:29, Alkimista87
Idézetet írta: Tigris Dátum május 22, 2013, 18:24:17
Talán, mert alapból nem arról kéne szólnia a mai sportfogadásnak itt Magyarországon, hogy egyes egyének még a nagymamájuk nevével is beregisztrálnak az oldalakra, hogy "kiforgassák" a bónuszt (utána persze 1 centet be nem fizetnek, kivéve ha újabb bónusz ajánlat van). Aztán persze csodálkozunk, hogy a kisebb irodák, akik eddig adtak nekünk is bónuszt, ezután már nem, vagy csak szigorított feltételekkel adnak... Persze az ilyenek szemében csak az jön le, hogy "szemét állam", és az már nem jut el az agyukig, hogy simán lehet, hogy miattuk sem vagyunk kívánatosak sok oldalon.

OFF: Kiegészítésként annyit, hogy a bónuszok kiforgatásából nem következik egyenesen az, hogy valakinek több számlája van az adott irodánál. Persze van átfedés a multizás és a bónuszvadászat között, de azért korántsem ugyanaz. Másrészt, ha én teljesítem a forgatási kötelezettségemet, utána azért had ne kelljen már egész hátralévő életemben ott fogadnom. Hozzáteszem, én nem vagyok bónuszvadász, több számlám is csak a BF-nél van, illetve egy alkalommal a volt barátnőm is kiforgatta a Bet365-ös bónuszt, nagy kaland. Járt neki is a szabályzatuk alapján. Hogy ne legyen olyan drámai a vége, el is költöttem rá a nyereményt (és a befizetést) az utolsó fillérig. ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 22, 2013, 18:27:04
Megkockáztatom, hogy aki ennek a tippmixpro-nak örül, vagy tetszik neki, annak teljesen mindegy, ha egy csávónál lehetne kockás papíron fogadni, annak is örülne.
Az 1,85 vs 1,75-ös oddspár már eleve halottá teszi a dolgot, bár aki szereti, hogy átbasszák, annak mindegy. Mert ez kőkemény átbaszás, pénzt  lopnak ki a zsebünkből. A kínálatról nem beszélek, mert az egy óriási vicc.
Hajrá azért, annak aki itt nyomja, bár el nem tudom képzelni, hogy valakit mi visz rá. A tippmixnél még ott van érvként, hogy szereti nézegetni a szelvényt...
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :cya: :cya: :cya: :cya: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:
az a sok piréz....azok fogadnak majd ott ;D

Idézetet írta: Tigris Dátum május 22, 2013, 18:24:17
Talán, mert alapból nem arról kéne szólnia a mai sportfogadásnak itt Magyarországon, hogy egyes egyének még a nagymamájuk nevével is beregisztrálnak az oldalakra, hogy "kiforgassák" a bónuszt (utána persze 1 centet be nem fizetnek, kivéve ha újabb bónusz ajánlat van). Aztán persze csodálkozunk, hogy a kisebb irodák, akik eddig adtak nekünk is bónuszt, ezután már nem, vagy csak szigorított feltételekkel adnak... Persze az ilyenek szemében csak az jön le, hogy "szemét állam", és az már nem jut el az agyukig, hogy simán lehet, hogy miattuk sem vagyunk kívánatosak sok oldalon.

A bónuszok "profi" kiforgatása nem csalás (semmi köze az irodának ahhoz, ha én máshol is fogadok és pont a náluk megtett esemény ellenkezőjére) a multizás viszont szabálytalan.
Az irodának persze mindkettő kellemetlen lehet.
Ugyanakkor vannak olyanok is, akik az egyszerűség kedvéért családtag számláját, kártyáját használják a befizetéshez - annak tudtával - miközben ezt sem szabad. Ők is szorulhatnak, ha csalni akartak, ha nem.
A tippmixpro-nál a multizást esetleg az alacsony limitek hozhatják elő, ha a fogadók elvárásaiból indulunk ki.

Az általad említett kis irodák pedig messze nem gyűjthettek volna ennyi ügyfelet a bónuszaik (és persze a bónuszvadászok) nélkül, hisz a szorzóik miatt önmagában nem érné meg regisztrálni hozzájuk.
Aki csak a bónusz kiforgatása miatt regisztrál hozzájuk, az is jó eséllyel "átbukja" azt máshova, tehát nullázza az egyenlegét, ami viszont hasznot jelent a bónuszt nyújtó irodának. (befizetése volt a játékosnak, kifizetni meg nem kellett semmit...)

Az persze biztos, hogy a lebukott multisok csökkentik egy iroda magyar játékosok melletti elkötelezettségét!
A le nem bukó multisok meg lehet, hogy éppen növelik azt... 
("Te nézd! Még mindig regisztrálnak újak és már a 70 felettiek körében is egyre népszerűbbek vagyunk!" hehehe)

Azt az apróságot se felejtsük el, hogy a bónusz az a pénz, amit más játékosok már elveszítettek. 
;)

Nem véletlen, hogy ha nullázod az egyenlegedet, akkor jó eséllyel kapsz majd egy újratöltési bónuszt egyszer, pont ezért én tudatosan ürítem a számláimat.

Persze ha sokkal több pénzt veszítenénk el a kis irodáknál, akkor jobb üzlet lenne nekik a magyar piacon bónuszokat nyújtani és növekedni, de az miért is lenne nekünk jó?
Ha van 80 másik iroda, ahol magasabb szorzót kapok, mégis miért ott tegyem meg a fogadásomat, ahol ugyanakkora kockázatért kevesebbet adnak?
(nem véletlen, hogy a legjobb irodáknak nincs szükségük hatalmas bónuszokra az ügyfelek becsábításához...)
Szóval egy kis iroda, mikor bónuszt ajánl, csak megadja magának a lehetőséget, hogy elnyerje a pénzem. Bónusz nélkül esélye sem lenne!   :)

Egyébként úgy is megközelíthetjük, hogy mennyire stabil iroda az, amelyet pár tucat (?) magyar multis ki tud kergetni az országból.

Az állam meg nem szemét, teljesen érthető, hogy próbálja szabályozni ezt a területet is, csak nem biztos, hogy ért annyira hozzá.
A bizalmatlanságom abból is fakad, hogy mostanában két nap alatt lesz egy ötletből törvény, így jövő hétfőn már simán lehet szja köteles a tippmixes nyeremény is.   ;)
Az adatkezeléssel kapcsolatban is vannak problémáim, ha előfordulhat, hogy egy, elvileg titkos pályázati anyagról valahol a beadás helyétől 200 km-nyire pártpolitikusok nyugodtan dönthetnek, de ez ugye már enyhén más téma...
(az viszont meggyőződésem, hogy egyre több pozícióba kerülnek kretének, ami nem jó jel az ország jövőjére nézve)

#142 május 22, 2013, 21:14:30, Tigris
Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 20:04:45
A bónuszok "profi" kiforgatása nem csalás (semmi köze az irodának ahhoz, ha én máshol is fogadok és pont a náluk megtett esemény ellenkezőjére)...
Sehol nem írtam ilyet, hogy csalás lenne, nincs bajom vele, ha valaki átbukja az egyik számlájáról a pénzét a másikra. Én a multizásról beszéltem, nevezetesen a "regeljünk be minden családtaggal, haverral stb." elvről.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 20:04:45
Ugyanakkor vannak olyanok is, akik az egyszerűség kedvéért családtag számláját, kártyáját használják a befizetéshez - annak tudtával - miközben ezt sem szabad. Ők is szorulhatnak, ha csalni akartak, ha nem.
Ez sok esetben a 18 év alattiaknál okoz problémát, akiknek nem is kéne fogadniuk. (Mellesleg ennél az esetnél sincs gond egészen addig, amíg a családtag nevén van a kártya/bankszámla és a fogadási számla is.) Nem ez az eset a problémás, hanem az, amikor időben rövid távon követik egymást a regisztrációk, és valójában ugyanaz a személy hajt a bónuszokra. (Persze volt itt olyan is, aki a haverja útján fizetett be.) :D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 20:04:45
Az általad említett kis irodák pedig messze nem gyűjthettek volna ennyi ügyfelet a bónuszaik (és persze a bónuszvadászok) nélkül, hisz a szorzóik miatt önmagában nem érné meg regisztrálni hozzájuk.
Nem az ügyfélszám az elsődleges szempont, hanem az ügyfelekre eső forgalom (nyereség).

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 20:04:45
Aki csak a bónusz kiforgatása miatt regisztrál hozzájuk, az is jó eséllyel "átbukja" azt máshova, tehát nullázza az egyenlegét, ami viszont hasznot jelent a bónuszt nyújtó irodának. (befizetése volt a játékosnak, kifizetni meg nem kellett semmit...)
Az "átbukás" nem mindig sikeres (sokszor nem az). Egy viszonylag normális feltételt adó iroda (tehát nem 35-szörös forgatás és hasonlók) esetén az átbukni szándékozott pénz sokszor megmarad a bónuszt adó irodánál. (1.50-3.00-ás oddspároknál és egységnyi tétnél, ha a 3.00-ás odds jön be harmadjára, akkor ugyanott vagy, ahonnan indultál, csak éppen forgattál 1 csomót.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 20:04:45
Nem véletlen, hogy ha nullázod az egyenlegedet, akkor jó eséllyel kapsz majd egy újratöltési bónuszt egyszer, pont ezért én tudatosan ürítem a számláimat.
Valahol csak nyerned kell. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 20:04:45
Persze ha sokkal több pénzt veszítenénk el a kis irodáknál, akkor jobb üzlet lenne nekik a magyar piacon bónuszokat nyújtani és növekedni, de az miért is lenne nekünk jó?
Ha van 80 másik iroda, ahol magasabb szorzót kapok, mégis miért ott tegyem meg a fogadásomat, ahol ugyanakkora kockázatért kevesebbet adnak?
(nem véletlen, hogy a legjobb irodáknak nincs szükségük hatalmas bónuszokra az ügyfelek becsábításához...)
Szóval egy kis iroda, mikor bónuszt ajánl, csak megadja magának a lehetőséget, hogy elnyerje a pénzem. Bónusz nélkül esélye sem lenne!   :)
Továbbra sem a bónuszvadászokról beszélek (nem tudom, honnan vettétek ezt), az teljesen normális, ha rámegy valaki egy bónuszra, aztán ha sz*r az iroda, akkor ott többet nem fogad, csak ha valami odacsábítja.

A multizó  igazából egy "telhetetlen" bónuszvadász.   ;D

Igen, valahol nyerni kell, én ezért játszom a bónuszos irodáimat többnyire egymás ellen, akár arbitrázs nélkül is.
Egyik úgyis kiürül előbb-utóbb, akkor már kevesebb a probléma. A megmaradót meg görgetem tovább.
Tudom, hogy vannak, akik a betfair-rel forgatnak, ott nem különösebben gond, ha nyereséges vagy, de ugyanez elmondható a pinnacle-ről is. (ez utóbbi nálam is játszik)


Idézetet írta: Tigris Dátum május 22, 2013, 21:10:33
Nem az ügyfélszám az elsődleges szempont, hanem az ügyfelekre eső forgalom (nyereség).

Azért minél nagyobb az ügyfélszám, annál jobban tervezhető a nyereség is. (ezért is tud egy nagyobb buki magasabb szorzókat adni)
Na meg az ügyfélszám olyan szempontból is fontos, hogy pár tucat ügyfél miatt nem érdemes akciózni és ügyfélszolgálatot fenntartani.
A magyar részleg vezetője is mutathatja büszkén a grafikonon a növekedési ütemet, miután helikopterről beszórta 3 eurós kuponokkal a Kárpát-medencét.  ;D

Biztosan vannak olyan irodák, ahol csak pár tucat magyar játszik rendszeresen, így egy-egy fogadó teljesítménye persze felértékelődik náluk. Ha pont egy multis találja meg őket 8-10 számlával, akkor még inkább. Bár szerintem inkább az arbitrázs szúr szemet a bukiknak és a túl gyors bónuszforgatási tempó. Lehet(ne) ezt óvatosabban is csinálni, csak ugye ez könnyű pénz.

Na de ne offoljunk, előbb jussunk el oda, hogy egyáltalán érdemes legyen a tippmixpro-nál multizásról beszélni!   :)

Tigris:
Még mindjárt megsajnálom szegény irodákat.
A multisok egy részét ők kényszerítik rá, hogy más nevében nyissanak számlát, azzal, hogy a nyerő fogadókat folyamatosan korlátozzák. Ez korrekt szerinted?
Ha meg már új számla kell ahhoz hogy játssz, és nyerj, akkor a bónuszt már illik kiforgatni. :)

és itt is meglesz az offline tipszmiksz magyar meccs paranoiája vagy itt nem csak ötös kötésben lehet majd fogadni?

Idézetet írta: hatja1 Dátum május 23, 2013, 00:04:58
és itt is meglesz az offline tipszmiksz magyar meccs paranoiája vagy itt nem csak ötös kötésben lehet majd fogadni?

Nincs kötéskényszer, ha erre gondoltál.


Amúgy még egy kis dolog a szabályozással kapcsolatban, s ezzel az ámítással, hogy a tippmixpro magyar tulajdonú, s most már bármikor jogi úton is megtámadható, ha valami történik.

Az igaz, hogy az "adóparadicsomban" bejegyzett céggel pereskedni nehezebb, viszont van elég felügyelő hatóság amely rájuk figyel, s elegendő ott jelenteni, illetve fórumokon terjesztgetni 1-2 dolgot, s máris elmegy a kedvük ...

Pontosan ezért javasoltuk, s javasoljuk a továbbiakban is, hogy olyan fogadóirodáknál nyissatok számlát, amelyek megbízhatóak.

Amúgy meg mi a garancia arra, hogy a tippmixpro-n való regisztrációkor megadott személyes adatokkal az állambácsi valaha nem él vissza? Ennyire megbízunk bennük?  ::)

Legalább a helyi lottózóba anonimként léptünk be, kivéve Ica nénit, illetve Gönczit.

Idézetet írta: Milan Dátum május 23, 2013, 08:21:01
még... ;D

Hatalmas öngól lenne, ha beraknák. Erre ott a tippmix.