"Beszólok Knappnak"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum december 20, 2014, 15:38:49
Ami pedig Knappba nem tetszik az a neve  ;D

Na az nekem se. Miért egy középszerű teniszező nevét vetted föl? Jól jött ez a topik, mert évek óta nyomja a lelkemet, és most végre fény derülhet az igazságra . :)

Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 17:12:18
Baromira vicces egy olyan topic indítása, ami direkt arra van kitalálva, hogy hogy kibeszéljetek a hátam mögött. Mert hogy nem Knapp miatt nyílt meg, az is tuti...

Mivel ez Knapp topik: hehe  :)

:bash:

Knapp a SPF celebje lett..:)


Idézetet írta: Ghastly Dátum december 20, 2014, 15:35:16
Nagyon ügyes vagy mikisun,még a topik címét se sikerült felfognod! :great: :great: :great: :great:
Igen?!Azt viszont már kezdettől tudom,hogy a legnagyobb seggfej vagy a fórumon!
Ennyi!

Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 17:19:02
Mégis mi a retkes f...nak? Ki vagy te?
Idézetet írta: mikisun Dátum december 20, 2014, 20:09:18
Igen?!Azt viszont már kezdettől tudom,hogy a legnagyobb seggfej vagy a fórumon!
Ennyi!
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 20, 2014, 17:14:33
hallgass már el a ...

jövő héten Karácsony van...azt hiszem  :D

Kontraproduktív, már most.

Hiába, a kattintásszám nagy úr.

Majd egy önjelölt cenzor persze ezt is kitörli, de sebaj.

Idézetet írta: mikisun Dátum december 20, 2014, 20:09:18
Igen?!Azt viszont már kezdettől tudom,hogy a legnagyobb seggfej vagy a fórumon!
Ennyi!

Hát jól van mikisun,sajnálom hogy egyetlen viccet nem értesz meg chaten,mikor mindenki rajtad nevet,amikor meg próbálok segíteni neked én vagyok a köcsög :D (bár mondjuk akkor is hiányoztál a suliból mikor az iróniát vettétek)
Boldog Karácsonyt neked mikisun! :cya: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ez a topic is lehet másképp sül el, mint amilyen céllal indult :) Mindenki megragadhatja az alkalmat, hogy kinek a személyével nem szimpatizál a fórumon/chat-en. Jópáran humorosan állunk az ilyen vitákhoz, másokban meg felmegy a pumpa, de hát miért is ne lehetne helye az "ellenségeskedésnek" is itt... akiknek a gumiszoba sem elég, hogy kiéljék magukat, ostorozhatnák egymást egy ilyen "csatatér" topicban  :laugh:

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 20, 2014, 20:28:43
Hát jól van mikisun,sajnálom hogy egyetlen viccet nem értesz meg chaten,mikor mindenki rajtad nevet,amikor meg próbálok segíteni neked én vagyok a köcsög :D (bár mondjuk akkor is hiányoztál a suliból mikor az iróniát vettétek)
Boldog Karácsonyt neked mikisun! :cya: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Na,akkor tisztázzuk!
Először is én hozzád is olyan normálisan álltam,ahogy mindenki máshoz a fórumon!
Te kezdtél el folyamatosan kötözködni,néha alpári stílusban!
Az állandó tirpákozás és szotyizás tud vicces lenni,igen,az első 2-3 alkalommal!
Viszont,mikor már 65.alkalomra kapom meg,akkor már nagyon sok és az már nem poén,szerintem.
Ha jól emlékszem egyetlen alkalommal tudtunk normálisan cseten beszélgetni és az sem rajtad múlott ám!
Azzal meg ne nevettesd már ki magad,hogy te nekem segíteni akarsz bármiben is! ;D ;D
Sokszor volt úgy,hogy felmentem csetre és rögtön bepampogtál!
Csodálkozol,hogy egy idő után már elege van az embernek a baromságokból?!
Ja,Boldog Karácsonyt neked is!


Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 17:12:18
Baromira vicces egy olyan topic indítása, ami direkt arra van kitalálva, hogy hogy kibeszéljetek a hátam mögött. Mert hogy nem Knapp miatt nyílt meg, az is tuti...

Valóban nem miattam nyílt meg ez a téma és pláne nem miattad, hanem azok miatt, akik nem akarják  mondjuk a kézilabda EB fórumán olvasni a hülyeségeinket.   ;)

Aki meg mégis ilyesmit akar olvasni, annak nem kell a kézilabdás hozzászólásokat végigszenvednie! hehe

Egyébként már elég sok fórumozóval volt konfliktusom, így nem kell üldözési mániádnak lennie.
Gondolkozom is rajta, hogy felsorolásszerűen csak a jelzőket bemásolom ide, amelyeket az elmúlt 1-2 évben a "rajongóimtól" kaptam.  :)


Idézetet írta: Irtis Dátum december 20, 2014, 17:47:10
Na az nekem se. Miért egy középszerű teniszező nevét vetted föl? Jól jött ez a topik, mert évek óta nyomja a lelkemet, és most végre fény derülhet az igazságra . :)

A név egy Rejtő könyvből van és már vagy 15 éve használom, ahol lehet. 
Nem tehetek róla, hogy egy teniszezőnek is megtetszett...
Valószínűleg ő fog hamarabb visszavonulni, így nem változtatok.

Mindenki nyugodjon le a picsába....:)))


Egy óriási magamutogató álszent. Nekem ez a véleményem Knappról!!!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 25, 2014, 07:53:23
Egy óriási magamutogató álszent. Nekem ez a véleményem Knappról!!!

Na de pont Karácsonykor?  ;D Szerintem a fórum legeslegesleghasznosabb tagja, innen is Boldog Karácsonyt Neki és családjának,

Off: és persze mindenki másnak is Kellemes Ünnepeket  :cya: