"Beszólok Knappnak"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 25, 2014, 07:53:23
Egy óriási magamutogató álszent. Nekem ez a véleményem Knappról!!!
szerintem még dalolni se tud


Szerintem meg azért van az egéren görgő, hogy akinek az írásai nem szimpatikusak azon olvasás nélkül tovább lehet lépni.

Peace :cya:

Köszönöm az elismerő hozzászólásokat (is), de ezek itt sajnos offnak számítanak!   ;D
Nem az a cél, hogy összevesszünk azon, hasznos-e a fórumtevékenységem összességében, hanem az, hogy akinek nem tetszik valami velem kapcsolatban, az itt nyugodtan személyeskedhet velem.
(Legalább akkor nem máshol fog.)

Ettől ne vegyük el senki kedvét!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 27, 2014, 23:28:40
Köszönöm az elismerő hozzászólásokat (is), de ezek itt sajnos offnak számítanak!   ;D
Nem az a cél, hogy összevesszünk azon, hasznos-e a fórumtevékenységem összességében, hanem az, hogy akinek nem tetszik valami velem kapcsolatban, az itt nyugodtan személyeskedhet velem.
(Legalább akkor nem máshol fog.)


Ettől ne vegyük el senki kedvét!  :)

Ha ez ilyen egyszerű lenne!  :D

Idézetet írta: sleve Dátum december 28, 2014, 08:03:09
Ha ez ilyen egyszerű lenne!  :D

Bármikor visszatérhetsz, ha kikivánkozik valami!   :)

Van, akinek valójában nem is velem van problémája, hanem a szabályokkal és az olvasással...
Ráadásul nem is hagyja, hogy ezt elfelejtsük.    :)

Idézetet írta: Greipel Dátum január 21, 2015, 15:36:24
Csak hogy ne legyen belőle gond, és Knapp ne okoskodjon közvetlen a meccs után, itt érvényes a tippelés utáni 5 perces határ, mint a többi játékban? Annyi időn belül javítottam a rontott tippemet.


http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11981.msg534503.html#msg534503


Idézetet írta: Knapp Dátum január 31, 2015, 18:35:03
Van, akinek valójában nem is velem van problémája, hanem a szabályokkal és az olvasással...
Ráadásul nem is hagyja, hogy ezt elfelejtsük.    :)


http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11981.msg534503.html#msg534503

Te teljesen kész vagy... Ugyan csak most látom ezt, de mégis már megint mi a retkes bajod van????? Mondjuk a célodat elérted...

Ez a kettőtök kis műsora nagyon szórakoztató!  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum február 16, 2015, 17:17:39
Te teljesen kész vagy... Ugyan csak most látom ezt, de mégis már megint mi a retkes bajod van????? Mondjuk a célodat elérted...

Nekem semmi, te emlegettél, ha nem tűnt volna fel.  ;)
Én meg itt reagáltam rá, hogy ne legyen off.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2015, 19:52:36
Nekem semmi, te emlegettél, ha nem tűnt volna fel.  ;)
Én meg itt reagáltam rá, hogy ne legyen off.

Annyi különbséggel, hogy abban semmi cinikusság, lekicsinylés nem volt, ellentétben a tieddel. Vagy még mindig annyira szíveden viseled azt a dolgot?  ;)

Na de mindegy, legyél boldog, te nyertél...  De gondolom erre is jön majd válasz, hogy az "embereidtől" újabb köszönetet kaphass a hozzászólásodért.  ;)

#41 február 19, 2015, 00:20:14, Knapp
Idézetet írta: Greipel Dátum február 17, 2015, 16:59:34
Annyi különbséggel, hogy abban semmi cinikusság, lekicsinylés nem volt, ellentétben a tieddel. Vagy még mindig annyira szíveden viseled azt a dolgot?  ;)

Na de mindegy, legyél boldog, te nyertél...  De gondolom erre is jön majd válasz, hogy az "embereidtől" újabb köszönetet kaphass a hozzászólásodért.  ;)

Nehéz eldönteni, hogy az emberismereted, az önismereted vagy a szabályismereted van-e magasabb szinten...   ;D

Azt remélem tudod, hogy amikor az "embereimről" beszélsz (persze nem cinikusan, olyat te nem tennél!), akkor valójában nem velem vagy bunkó nem nekem szólsz be.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 19, 2015, 00:17:47
Nehéz eldönteni, hogy az emberismereted, az önismereted vagy a szabályismereted van-e magasabb szinten...   ;D

Azt remélem tudod, hogy amikor az "embereimről" beszélsz (persze nem cinikusan, olyat te nem tennél!), akkor valójában nem velem vagy bunkó nem nekem szólsz be.

Ha már ilyen színvonalúvá süllyesztetted ezt a diskurzust, ne csodálkozz, hogy magaddal rántottál, és az én stílusom is ilyenné vált közben. :P

Idézetet írta: TiB Dátum február 19, 2015, 11:45:27
Nem mindegyikre nyomtam köszönetet. Tudod, ahogy megbeszéltük. ;)
Már TiB is Knapp embere....
Knapp észrevétlenül átveszi az irányítást a fórumon.

Engem is már egy pár napja privátokkal bombáz....ki tudja mi a terve.  ;D