Kriptovaluta

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 17, 2017, 08:34:06
Nem, csak a NEO-t és a PAY-től nagyobb növekedést várok, mint a BTC-től. A BTC már így is elszállt és igaz, hogy decemberig a duplázódását várják. De a NEO és a PAY mögé elég komoly cégek álltak be. Így, ha a kezdeti értékhez képest a növekedése %-an nagyobb lesz, már jó is vagyok.
lehet ,hogy hüle' vagyok, de ha BTC-ért veszek NEO-t, -egymáshoz képest- amíg a NEO
ára emelkedik addig a BTC csökken. Ha mindkettőn emelkedést várok USD-ért vásárolnék
egyikből is, másikból is.

Idézetet írta: rem Dátum augusztus 17, 2017, 09:20:54
lehet ,hogy hüle' vagyok, de ha BTC-ért veszek NEO-t, -egymáshoz képest- amíg a NEO
ára emelkedik addig a BTC csökken. Ha mindkettőn emelkedést várok USD-ért vásárolnék
egyikből is, másikból is.

Akkor, hogy értsd. A bittrexen nem lehet USD, EUR vagy bármely más valutáért kereskedni. Egy valuta van, amely a dollárhoz köthető az USDT. Erre viszont váltót nem találtam, így maradt az, hogy az uphold-on vettem bitcoint, majd a bittrexen azt utaltam majd pedig bevásároltam, amit akartam.
Amikor kifizetést akarok kérni, akkor persze visszafogom váltani euróra vagy USD-re és úgy fogom kiutalni a pénzt.

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 16, 2017, 08:10:07
Bittrexen tárolom. Onnan azért nem könnyű ellopni. Egy nehéz jelszót állítottam be illetve két lépcsős azonosítást, tehát a telefonról még a 6 jegyű számot is beírnom. Ezt így elég biztonságosnak találom.

NEO-nak is most volt egy stabilizált időszaka. Link: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=USDT-NEO
Ma fogok venni 500 euróért majd, de még kicsit követem. Hátha délután "olcsóbb" lesz.

Nem a jelszót találgató hackerekre gondoltam, hanem azokra akik szerver szinten törik fel a váltókat. Volt már rá példa, ezért mondják a szakik, hogy érdemes "offline" walletben tartani a pénzt, még inkább hardver walletben.
Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 16, 2017, 20:47:41
Közben pedig, ha valaki kedvet kapott. Adroidra van egy remek ki szotver, amivel figyelni is lehet, hogyan áll éppen a bankunk az árfolyamok alakulása során.

Blockfolio Bitcoin/Altcoin App:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockfolio.blockfolio&hl=hu&rdid=com.blockfolio.blockfolio

Nem olyan menő, de a googlespreadheet-hez van egy CRYPTOFINANCE nevezetű script, ami automatikusan lekéri az általad függvényben beírt devizapár árfolyamát a krakenről. Én azt használom.

Idézetet írta: Schleck Dátum augusztus 18, 2017, 08:33:18
Nem a jelszót találgató hackerekre gondoltam, hanem azokra akik szerver szinten törik fel a váltókat. Volt már rá példa, ezért mondják a szakik, hogy érdemes "offline" walletben tartani a pénzt, még inkább hardver walletben. 

Nem olyan menő, de a googlespreadheet-hez van egy CRYPTOFINANCE nevezetű script, ami automatikusan lekéri az általad függvényben beírt devizapár árfolyamát a krakenről. Én azt használom.

Értem. Köszi a tanácsot. ;)

Megnézem ezt a scriptet én is. Te egyébként bankkártyáról fizettél be vagy bányásztál? Mert valamiért nagyon nem akarnak beazonosítani, hogy a skrill-t tudjam használni...

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 18, 2017, 08:50:23
Értem. Köszi a tanácsot. ;)

Megnézem ezt a scriptet én is. Te egyébként bankkártyáról fizettél be vagy bányásztál? Mert valamiért nagyon nem akarnak beazonosítani, hogy a skrill-t tudjam használni...
Nem bányászok, én is csak "befektetek". Most én is olyan lehetőséget keresek, amivel olcsón megúsznám a coinvásárlást. Eddig MrCoin-on keresztül vettem BTC-t, de olyan 7-8%-al kevesebb összeg érkezett meg visszaszámolva a walletbe, mint a befizetés összege, olyan lehúzós árfolyamon működnek.

#20 augusztus 19, 2017, 07:35:58, rem
Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 17, 2017, 14:53:50
Akkor, hogy értsd. A bittrexen nem lehet USD, EUR vagy bármely más valutáért kereskedni. Egy valuta van, amely a dollárhoz köthető az USDT. Erre viszont váltót nem találtam, így maradt az, hogy az uphold-on vettem bitcoint, majd a bittrexen azt utaltam majd pedig bevásároltam, amit akartam.
Amikor kifizetést akarok kérni, akkor persze visszafogom váltani euróra vagy USD-re és úgy fogom kiutalni a pénzt.


Én ezt az oldalt használom https://cex.io/ Itt átváltható a valuta, kriptovalutára,
3,5%-os költségen, természetesen lehet kereskedni is. NEO az nincs. :)


Felhúztam a hetes chartra a fibonacci indikátort. Konszolidációs szint fibó 23,6.
Korrekciós szintek 38,2 50, 61,8

Így néz ki a napos grafikonon.

Jo tema. En egyelore csak laikuskent kiserem figyelemmel egyik jobaratom befekteteseit, s ezek kozul egyik a Suncontract. Velemenyek esetleg rola?

No deposit bónusz.  :)  (trade.com    markets.com
Regisztráció után adnak 25 dollárt, lehet kereskedni bitcoinnal is.

http://selectedbrokers.com/category/bitcoin-brokers?gclid=EAIaIQobChMI0aGW-43l1QIVbRHTCh0lSwCzEAAYBCAAEgKpI_D_BwE

Ez egy januári grafikon, (BTC - USD) ahol cirka 1 hét alatt 1300-ról 720 dollárra eset
a bitcoin.

Tény, hogy inkább egy hónapja kell volna belevágnom... Bár én inkább kitartok most már akár fél évig  vagy egy évig is.

Attól, hogy a BTC USD ne adj isten esni fog,- ami persze nem biztos - attól még a NEO
BTC emelkedhet. Tökeáttét nélkül, nyugodtan benne lehet ülni, csak türelem kell...

A heti grafikonon megjelent egy doji gyertya, ami a piac kimerülését jelzi, jelezheti.
Akik hisznek a gyertya alakzatokban,azok szerint a következő gyertya sorsdöntő lehet.

Azt is megfigyelhetjük, hogy az EMA20-as mozgóátlag többször megfogta az árat, dinamikus
támaszként szolgál. Egy esetleges korrekció után, jó belépési pont lehet, ha elpattan
róla az ár.

Idézetet írta: rem Dátum augusztus 22, 2017, 05:13:48
A heti grafikonon megjelent egy doji gyertya, ami a piac kimerülését jelzi, jelezheti.
Akik hisznek a gyertya alakzatokban,azok szerint a következő gyertya sorsdöntő lehet.

Azt is megfigyelhetjük, hogy az EMA20-as mozgóátlag többször megfogta az árat, dinamikus
támaszként szolgál. Egy esetleges korrekció után, jó belépési pont lehet, ha elpattan
róla az ár.


Te nagyon jól otthon vagy a témában.  :) Lehet előbb kellett volna indítanom ezt a fórumot, és jobb időben léptem volna be.