SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum október 25, 2019, 18:28:55
*Igaz, azok a Starson voltak, es a kiirt szavazason nem az nyert, de az Unibetet meg sajnos nehezebb elintezni (sztem).

Azért volt a teszt a Pokerstarson mivel azt meg tudtuk oldani pár kattintás alatt, de egyébként az Unibet is le volt beszélve. Részünkről bárhol lehet.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 25, 2019, 18:28:55
lenne nemi dijazas, akkor lehetne ebbol egy jo buli a huvos estekre.

Drága szép idők, amikor az emberek a játék kedvéért szerepeltek.

#121 október 25, 2019, 18:47:50, SPF Admin
A buy-in-es verseny véleményem szerint kizárva, mivel azt kb. olyan 5-6 személy vállalná be.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 29, 2019, 12:24:12
Nem értem ezt a 1.10es nevezesi dijat.. Sokan vannak akiknek van ugyan szamlajuk de nincs rajta egy filler se, es csak ezert nem fog feltolteni szoval jatszani se. Azt vegkepp nem értem miert kell rakelni a psnak, meg ha 10cent is.. Sokkal tobb ertelme lenne egy havi, negyedeves, féléves sorozatnak mint ennek az 5 10fos 1euros beugronak. Dobjuk ossze a nyeremenyalapot vagy valami..

En is benne lennek ha ugy adodik!  :ok:

Srácok!

Csinálok már egy kis poker-t a Poker Stars Home Games részlegén estére. Mivel nem nagyon lett ez előre szétszervezve, szerintem csak egy-két asztalnyi kis Sit&Go jellegű dolog lesz belőle. De a lényeg a játék és a társaság,próbáljuk ki...  ;) Ehhez létrehoztam egy SPF Poker Klub nevű klubbot Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206  (erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami:  zsivany20poker   (ezt később majd változtatjuk, amikor már túlteng az ismeretlen próbálkozók száma...  ;D )

Akiket érdeklődőnek láttam a topic-ban, azoknak megírom üzenetben is. Jöjjön aki tud, aztán a későbbiekben majd finomítunk a szervezésen.

20:00-kor kezdődik, Play Money-s Buy In (ezt szerintem a kliensen belül fel lehet tölteni pár kattintással, ha épp nincs), 3.000 kezdőzseton, 10 perces vakszintek, óránként 5 perc szünet és természetesen NL Holdem.


"You are invited to join my private poker club for Home Games online.
- If you don't already have it, download the free PokerStars software from www.pokerstars.eu
- Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
- Click the 'Join a Poker Club' button
- Enter my Club ID number: 3193206
- Enter my Invitation Code: zsivany20poker

That's it! Once I've approved your membership request, we'll be ready to start playing Home Games online together.
If you want to find out more, visit our Home Games page: pokerstarseu://resolve/0/home-games-intro "

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 28, 2019, 14:16:02
Srácok!

Csinálok már egy kis poker-t a Poker Stars Home Games részlegén estére. Mivel nem nagyon lett ez előre szétszervezve, szerintem csak egy-két asztalnyi kis Sit&Go jellegű dolog lesz belőle. De a lényeg a játék és a társaság,próbáljuk ki...  ;) Ehhez létrehoztam egy SPF Poker Klub nevű klubbot Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206  (erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami:  zsivany20poker   (ezt később majd változtatjuk, amikor már túlteng az ismeretlen próbálkozók száma...  ;D )

Akiket érdeklődőnek láttam a topic-ban, azoknak megírom üzenetben is. Jöjjön aki tud, aztán a későbbiekben majd finomítunk a szervezésen.

20:00-kor kezdődik, Play Money-s Buy In (ezt szerintem a kliensen belül fel lehet tölteni pár kattintással, ha épp nincs), 3.000 kezdőzseton, 10 perces vakszintek, óránként 5 perc szünet és természetesen NL Holdem.


"You are invited to join my private poker club for Home Games online.
- If you don't already have it, download the free PokerStars software from www.pokerstars.eu
- Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
- Click the 'Join a Poker Club' button
- Enter my Club ID number: 3193206
- Enter my Invitation Code: zsivany20poker

That's it! Once I've approved your membership request, we'll be ready to start playing Home Games online together.
If you want to find out more, visit our Home Games page: pokerstarseu://resolve/0/home-games-intro "


Én most valószínűleg nem tudok jönni, de a későbbiekben tudok majd csaltakozni!  :great:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 24, 2019, 10:28:23
(talán hétfő este van a programnak a legkisebb konkurenciája... se X-faktor  ;D, se fesztiválok, se meccsdömping...  :) ).

Na és az Ökörapáti az smafu  :D


Ha elfogadod a jelentkezést, ott leszek épp hazaértem :)

En a home gamest megtalaltam, de ide navigal allandoan: https://poker.pokerstars-gg.eu/

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 28, 2019, 20:05:26
En a home gamest megtalaltam, de ide navigal allandoan: https://poker.pokerstars-gg.eu/


@RedMunchen
Hol találtad meg? Böngészőben? A kliensen belül kéne rámenni a Home Games menüre (jobb alsó sarok, ott van egy olyan gomb, hogy "MORE', azon belül van a Home Games menü), onnan meg már menni fog. Majd írj, hogy sikerült-e!  :ok:

Az első SPF Poker Klub tesztverseny lezajlott ma este. A nagyon last minute "szervezés" ellenére egy asztalnyian összeültünk virtuálisan, de szerintem ezen fogunk tudni még locsolni bőven.  :ok:

Gratula @hubika88 -nak a fényes diadalhoz! :beerchug:



Aki mielőbb újra játszana, írja be bátran, mikor lenne neki a legideálisabb... Volt, aki már bedobta a péntek estét, szóval ha többen is érdeklődnek, nekem pár kattintás csak létrehozni itt a tornát az általunk választott paraméterekkel... Várom az ötleteket és az érdeklődőket!

És köszönöm a részvételt a mai brigádnak!  :ok:

*A nick-ekkel kapcsolatban majd annyi, hogy ide, vagy nekem üzenetben írjátok majd meg, hogy ki kicsoda. Néhányan elég egyértelműek, de akinek totál más (mint pl nekem --> gondamiki), az jelezze majd.  :)

Üdv memberek!

Közeledik a karácsony, egy olyan gondolatom támadt, hogy egyébként is pedzegetitek mostanában ezt a poker témát, ha esetleg lenne rá igény egy ilyen jótékonysági home game szerűséget összedobhatnánk. Az összeg jelképes 2-5 dodi körüli buy-in lehetne, aztán minden összeg menne az adományba. Egy december eleji dátumra gondoltam, hogy az érintettekhez is eljusson időben. Nem vagyok a play money híve, de ez engem és hátha mást is megmozgatna, aztán majd a visszajelzésekből kiderül mi lesz. GL   ;)

Idézetet írta: BaXee Dátum november 11, 2019, 18:15:23
Üdv memberek!

Közeledik a karácsony, egy olyan gondolatom támadt, hogy egyébként is pedzegetitek mostanában ezt a poker témát, ha esetleg lenne rá igény egy ilyen jótékonysági home game szerűséget összedobhatnánk. Az összeg jelképes 2-5 dodi körüli buy-in lehetne, aztán minden összeg menne az adományba. Egy december eleji dátumra gondoltam, hogy az érintettekhez is eljusson időben. Nem vagyok a play money híve, de ez engem és hátha mást is megmozgatna, aztán majd a visszajelzésekből kiderül mi lesz. GL   ;)

@BaXee és többi pókeres figyelmébe:

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16635.msg770087#msg770087

Sportfogadas.org Karácsonyi 200€-os Freeroll

Helyszín: Unibet Póker
Időpont: 2019 december 16., 20:00CET
Buy-in: INGYENES (exkluzív verseny azok számára akik adományt küldtek)
Nyereményalap: 200€ + Top2 értékes Unibet tárgynyereményben részesül
Sebesség: Normál
Kezdő zsetonok száma: 3000
Vakszint emelés: 10 perc
Jelszó: a verseny napján küldjük ki privát üzenetben

Megjegyzés: Bármilyen adományt elfogadunk és köszönünk, viszont a versenybe való részvételhez létezik egy minimum összeg, ami alatt a jelszót nem küldjük el. Nem szeretnénk ha ezzel bárki is vissza próbálna élni. Köszönjük a megértést.

Te is adományozhatsz! Hogyan?

Küldj egy privát üzenetet nekünk, vagy írj az admin_at_sportfogadas.org címre, s átküldjük az utalási (bankszámla, Skrill, Neteller, Paypal) lehetőségeket.

Határidőpont: 2019 december 15.

Köszönjük és sok sikert!  :beerchug:

Azt hiszem itt az ideje, hogy felpörgessük ezt a topikot!  :beerchug:

Stars-on csinálok Home Games-ben hétvégére egy, vagy akár 2-3 versenyt, csak hogy legyen mivel elütni az időt... Részletek később!

Értekezzünk itt, hogy kit mennyire érdekelnek ezek a dolgok... akár bajnokság jelleget is ölthetne a dolog így a holtszezonra!  ;)

@SPF Admin , ha van esetleg igény, keret és hajlandóság a játékkedvet növelendő bedobni valami ösztönzést egy esetleges SPF Bajnokságra (akár a többi játék szüneteltetésével át lehetne csoportosítani ide  :) ), értekezzünk róla!  :angel:   Egyéb esetben is vállalom, hogy akár szervezem a bajnokságot, ha úgy alakul, max díjazásban meg lesz kötve a kezem. Bár már maga a dicsőség sem elhanyagolható tényező!  8)  ;D

@BaXee  @gigazo   @junglefever   @firgabácsi   @alexthebest   @Szabcsi151    @Powell    @szorzatos   @LFCfanBoti