Levibarca91 tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok 2021-ben regisztráltam az oldalra s ma valahogy visszatértem. Csupán 22 tippem volt 12 nyertes és 10 vesztes arányban. Ha fogalmazhatok úgy, akkor még ujjoncnak nevezném magam, aztán majd kiderül hogy mennyire lesznek jók a tippjeim. ;D  ;D

#1 február 02, 2024, 22:48:53, levibarca91
Első hozzászólásos elemzésem a La Liga-ból az Athletic Bilbao-Mallorca összecsapás lenne.
Ha megnézzük az utolsó 5 találkozójukat mind bajnoki meccsek voltak, H1 X3 V1 eloszlásban. A hazaiak remekül kezdték a szezont habár voltak icipici megtorpanások, a bajnokságban szerintem rég nem voltak ilyen előkelő helyen, jelenleg az ötödik pozíciót foglalják el 42 ponttal. A vendég mallorcai alakulat a 16. pozícióban tanyázik 20 egységgel, csupán 4 pontra a kieséstől.
Ha minden sorozatot figyelembe veszünk a két csapat egymás ellen 67 találkozót játszott: ebből 31 bilbaoi győzelem, 17 döntetlen és 19 mallorcai diadal született.
Mind két együttes az utóbbi Copa del Rey fordulóban jó eredményt ért el. A hazaiak hosszabításban 4-2-es eredménnyel kiejtették a szebb napokat is meg élt FC Barcelonát, míg a vendégek 3-2-es győzelemmel búcsúztatták azt a Gironát akik meglepetésre egyelőre vezetik a Spanyol ligát, és elmondhatjuk hogy egyelőre ők az idei szezon meglepetés csapata.
Szerintem a Bilbao visszatalál a győzelem útjára és be gyűjti ezen a meccsen a 3 pontot.


La Liga:
Athletic Bilbao-Mallorca
Tipp: 1 (1,55) 10 egység

#2 február 02, 2024, 22:39:59, levibarca91
A következő meccs amit kiválasztottam a Heidenheim és a Borussia Dortmund találkozó lenne.
Sok következtetést nem vonhatunk le mert mindössze csupán 2 meccset játszottak egymás ellen, amik egy dortmundi sikert és egy döntetlent hoztak (H0 X1 V1 ).
A Heidenheim a 10. helyet foglalja el a tabellán 23 pontot szerezve, míg a vendég együttes, a Dortmund a még BL csoportkört érő 4. helyen tanyázik 36 pontot szerezve 19 meccsen.
Két érdekesség a két csapattal kapcsolatban: a hazaiak legértékesebb játékosa Jan-Niklas Beste jobb szélső poszton, értéke 12.000.000 euro míg a vendégek legtöbbet érő játékosa, kapus poszton, bizonyos Gregor Köbel, akinek az értéke 40.000.000 euro.
Ha mindkét csapat utolsó 3 meccsét megnézzük, láthatjuk hogy a Heidenheim zsinórban 3 döntetlent játszott és mind a három 1-1-es végeredménnyel zárult. A vendégek mind a három a meccsüket megnyerték, mégpedig: a Darmstadt ellen 0-3, a Köln ellen 0-4, a Bochum ellen 3-1.
Szerintem sok gólos mérkőzésen a Dortmund begyűjti a 3 pontot idegenben.



Bundesliga:
Heidenheim-Borussia Dortmund
Tipp: 2 (1,79) 10 egység

#3 február 02, 2024, 20:05:54, levibarca91
A harmadik meccsem ezen a napon egy török bajnoki mégpedig a Samsunspor-Galatasaray találkozó.
A két csapat összesen 59 mérkőzést játszott egymás ellen, ebből 8 Samsunspor győzelem, 12 döntetlen és 39 Galatasaray győzelem született (H8 X12 V39 ).
A hazai csapat a 15. helyet foglalja el a török ligában 26 pontot szerezve, eléggé a kiesés felé kullog, csupán 3 pont választja el a már kieső 17. helytől.
A vendégek ennél jóval előkelőbb helyen vannak, mégpedig a 2. helyen, 60 ponttal, csak rosszabb gól különbség miatt vannak a Fenerbahce mögött. Ha ma nyernek a vendégek akkor ideiglenesen átveszik a vezetést 3 ponttal.
Ha az utolsó 5 meccsüket megnézzük mind az öt találkozót a Galatasaray nyerte, s mind az 5 meccsen a találatok száma 2,5 felett volt.
Úgy gondolom a mai összecsapásuk is gólgazdag lesz és a Galatasaray megszerzi a 3 pontot.


Süper League
Samsunspor-Galatasaray
Tipp: 2 (1,62) 10 egység

#4 február 02, 2024, 20:04:44, levibarca91
Az Afrika Nemzetek Kupájából is választottam egy mérkőzést. Nigéria-Angola találkozó érdekesnek ígérkezik.
A két csapat egymás ellen 7 meccset játszottak és döntetlen dominancia van a két csapat között (H1 X5 V1 ).
Angola a mostani Afrika Kupán megnyerte utóbbi 3 meccsét méghozzá sok góllal, ugyanígy Nigéria is hozta a meccseit csak minimális gólkülönbséggel.
Szerintem a mai meccsen meglesz a minimum 2 gól, s ha tippelni kellene akkor Nigéria megy tovább.


Afrika Nemzetek Kupája
Nigéria-Angola
Tipp: 1,5 gól felett (1,43) 10 egység

#5 február 02, 2024, 22:59:10, levibarca91
Még akadt egy meccs a francia bajnokságból a Strasbourg-PSG.
A két csapat egymás ellen 73 meccset játszottak, a következő elosztásban: (H13 X29 V40 ).
Utolsó 5 meccsükön amikor a PSG idegenben játszott mindkétszer döntetlent játszott (3-3), (1-1), és 3-szor nyert hazai pályán.
A Francia kupában mind a két csapat tovább jutott s utóbbi 2 fordulóban mindketten 2-2 győzelmet arattak: Strasbourg:0-4 Avoine, 1-3 Clermont míg a PSG: 0-9 Revel, 1-4 Orleans.
A mai meccsen én gólzáporos meccsre számítok, remélem bejön.



Ligue 1
Strasbourg-PSG
Tipp: 2 (1,50) 10 egység

#6 február 02, 2024, 22:55:59, levibarca91
Következő meccsem egy angol Championship mérkőzés: Bristol City-Leeds United. A hazai csapat az angol másodosztály 13. helyét foglalja el 38 ponttal, míg a vendégek a felsőházban a 4. pozíciót foglalják el.
Egymás ellen idáig 30 meccset játszottak a következő eloszlásban: H6 X6 V18.
Az egymás ellen lejátszott utolsó 5 meccsükön mind a Leeds United nyerte.
A Bristol City utolsó 5 meccsén a következő eredmények születtek: GY1 X3 V1 , míg a vendégeknek jobb a mérlegük az utolsó 5 meccsükön: GY4 X1 V0 .
A mai összecsapáson szerintem a Leeds United ha nem simán de megnyeri a merkőzést.


Championsip
Bristol City-Leeds United
Tipp: 2 (1,75) 10 egység

Úgy érzem az írás nem az én foglalkozásom, inkább csak röviden tippeket írok ide. A mai napra lenne néhány tippem:


Liiga Cup
Gnistan-HJK Heksinki
Tipp: 2 (1,45) 10 egység


OTP Bank Liga
Kisvárda-Ferencváros
Tipp: 2 (1,50) 10 egység


Süper League
Antalyaspor-Fenerbahce
Tipp: 2 (1,58) 10 egység


Serie A
Frosinone-AC Milan
Tipp: 2 (1,62) 10 egység


Liga Portugal
Famalicao-Sporting
Tipp: 2 (1,36) 10 egység


Bundesliga
Darmstadt-Bayer Leverkusen
Tipp: gólok száma 2,5 fölött (1,47) 10 egység


Championship
Stoke City-Leicester City
Tipp: 2 (1,85) 10 egység


Slovak Cup
Kosice-Spartak Trnava
Tipp: DNB 2 (1,47) 10 egység


Ázsia Kupa
Katar-Üzbegisztán
Tipp: gólok száma 1,5 fölött (1,54) 10 egység


Premier League
Sheffield United-Aston Villa
Tipp: 2 (1,74) 10 egység