Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mar csak egy szereny offtopic... harom ember ir itt neki, erre a csavo tegnap nyit egy ólazó topicot 1,01 szorzokkal fut neki... :D minek ide irni? :D :D :D legkozelebb azt irom, mint a adozasra kerdezo seggeknek. Igen, adozunk. Igen, csinald az ólat, remek dolog, sok mókaval szorakozassal :D :D :D

Sziasztok!

Szerintetek milyen stratégiát kellene alkalmaznom, ha csak minden hétvégén játszom, szombatonként, az oldalon lévő tippeket rakom meg Bet365-ön.
Eddig a minden meccsre egy ezrest rakok stratégiával próbálkoztam, ezután kettes kötésben tettem szelvényeket, úgy, hogyha nem jön be, akkor egy képlet segítségével annyival növelem következő napon a tétet, hogy profitáljak, ami egész jó volt, viszont nem volt elég nyereséges hosszú távon, valamennyit nyertem vele.
Utána elkezdtem csak hétvégén játszani kombiba, block-ot, Heinz-et, ilyesmiket. Ezzel szakasztottam egy nagyot, egyik szombaton Heinz kombival játszottam. Az összes meccs bejött, valamelyik push-olt, így 10k-ból csináltam 100-at. Másnap 10-ből 20-at, aztán elkezdtem ezzel bukni, és kettes kötésű szelvénnyel hoztam 0-ra magam.
Elolvastam a Buckie Buster c. könyvet, de nem tudom, hogy milyen stratégiát válasszak.
Szombaton rakom meg az oldalon lévő tippeket(6-8 meccs), de vannak, amelyek egy időben mennek meccsek, szóval martingale rendszerek nem működnek.
Mit tudnátok ajánlani?
Kettes kombival játszam meg a 6-8 meccset, vagy mi más stratégiát válasszak?
Az oldalon lévő tippek, ahogy néztem 50-55%-ban jók, ami már egy jó stratégiával tud nyereséget termelni.
Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

Idézetet írta: AC_28 Dátum március 25, 2018, 15:36:03
Mar csak egy szereny offtopic... harom ember ir itt neki, erre a csavo tegnap nyit egy ólazó topicot 1,01 szorzokkal fut neki... :D minek ide irni? :D :D :D legkozelebb azt irom, mint a adozasra kerdezo seggeknek. Igen, adozunk. Igen, csinald az ólat, remek dolog, sok mókaval szorakozassal :D :D :D

Amúgy nem ment, most megpróbálom így
roppantul felbosszantott amikor tettem egy meccset elég nagy összeggel 0-0 nál over 0,5-re, 0-0 nál kivettem 20% át kb a végén majd mit ad Isten 1-0....
ezt nincs ember aki bírja idegekkel :)
Főleg, hogy fizetésem fele erre megy el, ha így elmegy de bírja egy hónapig ahhoz képest mindig jó vagyok...
Ebben az újban is tettem olyat ami hülyeség, mert kéziben és kosárban vannak tuti meccsek, sajnos be kell látnom a foci lutri, tegnap is néztem (szerencsére nem raktam meg) a Celtic meccsen tuti lesz gól hiszen vakok ellen játszanak, aztán 0-0... nem mellesleg napi 2 óra keresgélés helyett 5 perc alatt találok olyat ami jó. A pénz nem érdekel fontosabb az idő és a stressz mentes élet :)
de nagy szorzókban is gondolkozok 5x Man City továbbjut a Pool ellen, itt meg úgyvagyok vele, papírforma hogy elmegy, hagy menjen leszarom, legalább sokat nyerhetek


és még erre az 1.01 esre írnám... olvastam egy helyen hogy vannak tuti tippek meg hogy lehet nyerni stb. Erre odaírta egy kritikus, hogy "igen? akkor rakd fel rá a házat. Ha biztos vagy benne, hogy nyer akkor rakd meg a maximális téttel és ne kevéssel"

Idézetet írta: drzdolik Dátum április 05, 2018, 17:42:50
Amúgy nem ment, most megpróbálom így
roppantul felbosszantott amikor tettem egy meccset elég nagy összeggel 0-0 nál over 0,5-re, 0-0 nál kivettem 20% át kb a végén majd mit ad Isten 1-0....
ezt nincs ember aki bírja idegekkel :)
Főleg, hogy fizetésem fele erre megy el, ha így elmegy de bírja egy hónapig ahhoz képest mindig jó vagyok...
Ebben az újban is tettem olyat ami hülyeség, mert kéziben és kosárban vannak tuti meccsek, sajnos be kell látnom a foci lutri, tegnap is néztem (szerencsére nem raktam meg) a Celtic meccsen tuti lesz gól hiszen vakok ellen játszanak, aztán 0-0... nem mellesleg napi 2 óra keresgélés helyett 5 perc alatt találok olyat ami jó. A pénz nem érdekel fontosabb az idő és a stressz mentes élet :)
de nagy szorzókban is gondolkozok 5x Man City továbbjut a Pool ellen, itt meg úgyvagyok vele, papírforma hogy elmegy, hagy menjen leszarom, legalább sokat nyerhetek


és még erre az 1.01 esre írnám... olvastam egy helyen hogy vannak tuti tippek meg hogy lehet nyerni stb. Erre odaírta egy kritikus, hogy "igen? akkor rakd fel rá a házat. Ha biztos vagy benne, hogy nyer akkor rakd meg a maximális téttel és ne kevéssel"

Nincs olyan, hogy tuti tipp, kivéve, ha a buki fent felejt egy olyan szorzót, ami már biztos nyerő.
(...és utána sem törlik, hogy nyertél vele)

A City továbbjutása (illetve a nagyobb szorzók) azért lehetnek jók trédelésre, mert ha pl. a City az elején gólt szerez, akkor esik az odds és kiszállhatsz nyereséggel, ha meg nem jön, akkor ugyanakkora elvárt nyereményhez nem kellett annyi pénzt feltenned, mint ha 1.5-ös induló szorzód lenne.
Mondjuk az 5-ös szorzóban nem nagyon van érték, engem 8 felett érdekelne, de azért van, ahol 6,5-ön lehet már most megfogadni.



Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2018, 18:40:51
Nincs olyan, hogy tuti tipp, kivéve, ha a buki fent felejt egy olyan szorzót, ami már biztos nyerő.
(...és utána sem törlik, hogy nyertél vele)

A City továbbjutása (illetve a nagyobb szorzók) azért lehetnek jók trédelésre, mert ha pl. a City az elején gólt szerez, akkor esik az odds és kiszállhatsz nyereséggel, ha meg nem jön, akkor ugyanakkora elvárt nyereményhez nem kellett annyi pénzt feltenned, mint ha 1.5-ös induló szorzód lenne.
Mondjuk az 5-ös szorzóban nem nagyon van érték, engem 8 felett érdekelne, de azért van, ahol 6,5-ön lehet már most megfogadni.

Ez logikus. Én azért húztam be, mert 1.30 at fizetett rá alapból durván 75 esély rá... Most van egy "félidei" állás 0-3, de ilyenkor mindig az alap oddsot nézem.

Idézetet írta: AC_28 Dátum március 25, 2018, 15:36:03
Mar csak egy szereny offtopic... harom ember ir itt neki, erre a csavo tegnap nyit egy ólazó topicot 1,01 szorzokkal fut neki... :D minek ide irni? :D :D :D legkozelebb azt irom, mint a adozasra kerdezo seggeknek. Igen, adozunk. Igen, csinald az ólat, remek dolog, sok mókaval szorakozassal :D :D :D

Ő is ólazó (meg bundázó is): https://www.telegraph.co.uk/sport/tennis/atptour/10536143/Spains-Guillermo-Olaso-banned-for-five-years-for-match-fixing-by-Tennis-Integrity-Unit.html

Üdv! Tudom h a jégkorong szezon lassan véget ér,de nemrég fedeztem fel h több irodánál is lehet fogadni a mindkét csapat szerez gólt opciót kb.1.1-1.2es odds között. Mivel a hokiban elég ritkán nyernek 0ra a csapatok,ilyen oddsokból lehetne napi szelvényeket csinálni,esetleg egy másik szálon kisebb összeggel all inba megjátszani napi szinten a teljes nyereményt. Próbált már esetleg hasonlót vki közületek? :D

régebben én is azt hittem hogy ez nagyon király lesz,de el kell,hogy keserítselek,ezzel sem könnyebb nyerni mintha más 1,1-1,2-es szorzókat raksz

Nem jött be? Milyen tétrakási szisztémát alkalmaztál?

Kérdésem a következő: Én Bet365-ön és Unibeten vagyok fent. Szoktam kapni bónuszokat vagy ingyen fogadásokat. Pl. most az EL döntőre 3000 értékben. Ez nagyon jó mert a másik irodánál levédem és néhány ezer pluszt tudok így szerezni. Viszont már egy ideje nem játszok, inkább a munkámra koncentrálok mert abban látom a jövőt. Ennek ellenére ezeket a bónuszokat ki szeretném használni. Nincs valami körübelüli érték, amennyi pénzt fel kell tennem, és kapok X értékű bónuszt. Jó lenne egy matematikai képlet erre :D
Chaten nem akarok rákérdezni így mint itt. Ebből sem fogok meggazdagodni, de ingyen pénz.

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Nagyon sok külföldi oldalon olvastam már egy stratégiát de sajnos angol tudás hiányában szenvedek :(
Esetleg valaki el tudná nekem magyarázni a parlay típusú fogadást?

Sokaknak a sportfogadás nem több mint egy időtöltés, hobbi, vagy csupán azért fogadnak, hogy izgalmasabbá tegyék maguk számára az adott mérkőzést, versenyt. Vannak azonban, akik számára ez egy remekül jövedelmező biznisz, vígan megélnek belőle és eltartják a családjukat is. Mindenkire igaz, hogy rövid idő alatt a lehető legnagyobb haszonra szeretne szert tenni, ez viszont minden esetben kockázattal jár. A tippmix esetében is megvan a lehetősége annak, hogy akár egy órán belül óriási pénzre tegyél szert. Sokféle szisztéma áll rendelkezésére, az egyik ilyen a parlay stratégia.


A következőkben bemutatom a parlay típusú fogadást. Ezt a módszert azok alkalmazzák, akik alacsony téttel játszva nagy nyereményre szeretnének szert tenni, márpedig ezzel nagyon sokan vannak így. A stratégia nehézsége, hogy minden eredménynek helyesnek kell lennie ahhoz, hogy egy parlay szisztémával a fogadást megnyerjük. Minden eseménynek be kell jönnie, különben veszítünk. Nagy előnye a parlay fogadásnak, hogy a várható nyeremény lényegesen magasabb, mint ha minden mérkőzésre külön fogadnánk. A parlay típusú fogadás nagyon népszerű a fogadók között, hiszen nagy nyereményre van kilátás.

A gyűjtőfogadásoknak több típusa is létezik, ilyen a point spread vagy hendikepes fogadás, és a money line parlays fogadás. A nyereségek az egyes rendszerekben különböznek. A point spread fogadásoknál a nyeremény rögzített, míg a money line parlays fogadásoknál


Money line parlays

A money line parlays típusú fogadás sokkal jövedelmezőbb. Ezeknél a gyűjtőfogadásoknál az összes talált szorzót tudjuk kombinálni és nem csak egy listából válogathatunk. Különböző szorzókat alkalmaz a gyűjtőfogadás ennél a módszernél, tehát a kockázat eltérő, nincsenek fix szorzók.
A Money line parlays módszer veszi a játékba küldött összeget és ráteszi egy csapatra, ha a csapat nyer, akkor újrakalkulálja, s nő a tét és felteszi mindig a következő meccsre. Ha valaki folyamatosan nyer, akkor egyre csak emelkedik a tét, mert a tét mindig megegyezik az előző nyeremény összegével.
Nézzünk meg egy példát:

Fogadunk a Schalkéra 2-es szorzóval a Werder ellen, valamint egy másik mérkőzésen a Dortmundra 1.50-essel a Köln ellenében. Legyen az első tét 5 egység, ha nyerünk, a tét amelyet a Dortmundra teszünk, akkor már 10 egység lesz. Feltételezzük, hogy a Dortmund is hozza a maga meccsét, akkor a tétünk 10 egységről 15 egységre nőtt, mert az eddig megnyert mennyiség is 15 egység, a tiszta hozam pedig 10 egység, vagyis az eredetileg megjátszott tét 3-szorosát nyerjük meg. (5-ből 15-öt).
Most, hogy már világos, hogyan működik ez a módszer, nézzünk meg egy összehasonlítást, hogy mennyire is éri meg ezt a stratégiát választani.

3 mérkőzésre tippelünk, de mindre külön-külön 1 egységgel.

1000 Ft-ot teszünk fel arra, hogy a Napoli nyer a Fiorentina ellen, az odds 1,6 = a nyeremény 1600 Ft
1000 Ft-ot teszünk fel arra, hogy a Juventus nyer a Lazio ellen, az odds 1,7 = a nyeremény 1700 Ft.
1000 Ft-ot tolunk be arra, hogy a Torino nyer az Empoli ellen, az odds 1,5 = a nyeremény 1500 Ft.
A három mérkőzésre, ha mindegyik bejött, a nyeremény összesen 4800 Ft és a tét ugyebár 3000 Ft volt (3*1000 Ft)

Ugyanarra a három összecsapásra fogadunk, ugyanakkora megjátszott téttel, de most gyűjtőfogadással, nézzük, így mennyi lesz a várható nyeremény!

3000 Ft-ot teszünk fel arra, hogy a Napoli nyer az Fiorentina ellen, az odds 1,6 = a nyeremény 4800 Ft
4800 Ft-ot teszünk fel arra, hogy a Juventus nyer a Lazio ellen, az odds 1,7 = a nyeremény 8160 Ft.
8160 Ft-ot tolunk be arra, hogy a Torino nyer az Empoli ellen, az odds 1,5 = a nyeremény 12 240 Ft lesz.
Ha minden mérkőzés kedvezően alakul, akkor a nyeremény 12240 Ft, melyből 3000 Ft az eredeti tét. Tehát az ,,A" esetben ugyanakkora összesített téttel (3000 Ft-tal) 4800 Ft a megnyerhető összeg, míg money line parlays módszerrel 3000 Ft-os téttel 12240 Ft is elérhető ugyanarra a három meccsre leadott tippel.

A gyűjtőfogadásokkal azért lehet nagy nyereményeket elérni, mert nem lehet kivenni a nyereséget bizonyos számú megnyert mérkőzés után, csak a legvégén, és mindegyik mérkőzést el kell találni. Gyűjtőfogadásnál, ha valaki 5 meccsre tette fel a pénzt és látja, hogy 3 megnyert meccs után már nagy profitot ért el, akkor sem veheti igénybe a megnyert összeget 3 mérkőzés után, ez a profit bekerül mint tét a hátralévő két mérkőzésre.



A Point spread vagy hendikepes fogadás

A point spread vagy más néven hendikepes fogadásnál a nyeremények rögzítettek, míg a money line parlays fogadásoknál minden csapat szorzója más és más. A hendikepes módszer esetében a fogadóirodák egy listát bocsátanak ki, és abból kell kiválasztani a saját parlayt. Ezek a listák minden játéknak az értékeit tartalmazzák és a szorzók úgy vannak szabályozva, hogy egyenlők legyenek. Az egyenkénti fogadás a valós szorzókkal több profitot hoz a fogadóknak, mint a hendikepes.
A gyűjtőfogadással viszont, ahogyan láthattuk is, jóval nagyobb nyeremény is elérhető, mint hagyományos módon, így azt a módszert érdemes lehet alkalmazni, viszont nem szabad sok meccset betenni a gyűjtőfogadásba, mert ha egy nem jön be, akkor oda a befektetett összeg.

Nagyon Szépen Köszönöm a segítségedet mostmár teljesen megértettem :) még annyi kérdésem lenne melyik fogadó irodánál tudnék ilyen módon fogadni?

Pinnacle, maxbet, sbobet, sportingbet

#2099 június 11, 2018, 16:39:48, adamv.qwertz
Nagyon szépen le lett írva a sima egyszerű "SZELVÉNY/KÖTÉS". Ha felteszed a pénzed először az egyik meccsre, majd tovább teszed a következőre, aztán a harmadikra stb. akkor ugyanott vagy, tehát a szöveg vége bullshit. Meg amúgy az egész, ez hülyeség hogy megéri mert többet hoz...