Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Dopamin Dátum április 07, 2012, 14:39:28
Nekem most HUF os Skrillem van, de EUR os lenne a jövőben a kedvezőbb, a bankártyás pénzfelvétel miatt, fogadóirodnál már át is állíttattam, Skrillnél van rá lehetősége?
Hogyan működik? Megéri átállíttatni vagy meg lehet úgy is oldani hogy regisztrálok egy EUR os at is, nyilván ugyanzokkal az adatokkal.?
Be kell záratni a mostanit,majd egy újat nyitni euróban Ügyfélszolgálattal muszáj lesz felvenni a kapcsolatot de meglehet oldani az a lényeg

Neked van személyes tapasztalatod ezzel kapcsolatban? Csak mert én a supportnál change currencynél ilyet találtam:

"Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Skrill (Moneybookers) account. This is strictly against our terms and conditions and results in account closure."

Szóval ha írok neki hogy zárják be az accountomat mert más currencyset szeretnék akkor azt meg fogják engedni?
Vagy ne írjam bele hogy miért záratom be az acc ot csak bezárom és egy kis idő után nyitom az eurosat?


Idézetet írta: pukk Dátum április 07, 2012, 22:14:08
Be kell záratni a mostanit,majd egy újat nyitni euróban Ügyfélszolgálattal muszáj lesz felvenni a kapcsolatot de meglehet oldani az a lényeg

Idézetet írta: Dopamin Dátum április 07, 2012, 23:56:14
Neked van személyes tapasztalatod ezzel kapcsolatban? Csak mert én a supportnál change currencynél ilyet találtam:

"Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Skrill (Moneybookers) account. This is strictly against our terms and conditions and results in account closure."

Szóval ha írok neki hogy zárják be az accountomat mert más currencyset szeretnék akkor azt meg fogják engedni?
Vagy ne írjam bele hogy miért záratom be az acc ot csak bezárom és egy kis idő után nyitom az eurosat?

Szerintem nincs jelentősége, hogy megindoklod-e a bezárási kérelmedet, vagy sem. Úgy rémlik (már csináltam ilyet), nem is kérdeznek rá.

Ok, köszönöm pukk és benson !   :great:

Van ez a több e-mail hozzáadása lehetőség a MB-nél és ezzel lenne egy kérdésem hozzátok.  :) Ha én már befizettem a MB számlámról a bet365-re a [email protected] emaillről,és ha hozzádadok egy új e-mailt pl. [email protected] a  számlámhoz és ezzel fizetek be egy más bet365 számlára, az gond lehet?

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 08, 2012, 16:48:38
Van ez a több e-mail hozzáadása lehetőség a MB-nél és ezzel lenne egy kérdésem hozzátok.  :) Ha én már befizettem a MB számlámról a bet365-re a [email protected] emaillről,és ha hozzádadok egy új e-mailt pl. [email protected] a  számlámhoz és ezzel fizetek be egy más bet365 számlára, az gond lehet?

Befizetésnél talán nem annyira...
Inkább a kifizetés a kérdéses.  :)

Elvileg saját moneybookers számláról kéne töltened a fogadószámládat és ide utalják ki a nyereményedet.
Ha több saját bet365 számlád van - főleg, ha ezzel bónuszt is igénybe veszel - akkor az önmagában elég arra, hogy ne fizessenek.
Ha más számlájára fizetsz be, az is gyanús lesz multizás szempontjából és még pénzmosással kapcsolatos aggályokat is felvet.

Mondjuk szerintem a mb-es befizetésnél a számlatulajdonos neve is nyilvánvalóvá válik az irodának, mint ha már minden tranzakciót nevesíteni kéne...


Idézetet írta: Knapp Dátum április 08, 2012, 22:44:15
Mondjuk szerintem a mb-es befizetésnél a számlatulajdonos neve is nyilvánvalóvá válik az irodának, mint ha már minden tranzakciót nevesíteni kéne...

Hirtelen erre nem is gondoltam,akkor már itt lebuktam.  ;D Amúgy köszi a válaszod Knapp! :)

Srácok kéne még egy kis help azt hiszem elszúrtam valamit.

Ugye ki akartam törölni az accountomat és a support felületen keresgéltem és rákattintottam hogy closed my account, azt hittem hogy majd én írom a tokent de automatikusan zárolta(closed) a számlámat.
Hova kell nekik írni emailt h törölni szeretném az accountomat?
Remélem nem csak a telefonos lehetőség van. :Q

#248 április 09, 2012, 01:41:47, pukk
Idézetet írta: Dopamin Dátum április 08, 2012, 23:14:54
Srácok kéne még egy kis help azt hiszem elszúrtam valamit.

Ugye ki akartam törölni az accountomat és a support felületen keresgéltem és rákattintottam hogy closed my account, azt hittem hogy majd én írom a tokent de automatikusan zárolta(closed) a számlámat.
Hova kell nekik írni emailt h törölni szeretném az accountomat?
Remélem nem csak a telefonos lehetőség van. :Q
Én mondjuk ezt még nem használtam,de szerintem ha bezárták akkor bezárták nyisd meg az újat.
Én a MB kártya miatt javasoltam az emailos megoldást azzal nem tudom mi lesz ilyenkor.De már nem emlékszem hova kell írni olyan régen volt rá szükségem.
Én is bénáztam, először nyitottam meg az újat majd ők írtak nekem hogy valamelyiket bezárnák  :)
Az újnál nem lehet használni a régi (magyar)bankártyaszámot ,email címet talán telefonszámot se ,meg ilyesmiket mert teljesen nem törlődik azért a régi sem.
Én is kerülöm a speakinget mert az angolom kicsit megkopott de levelezve mindent el lehet intézni

lehet abszurd a kérdés
de már annyi mindent olvastam a fórumban, hogy keverednek a dolgok.
1   .  megtudná mondani valaki más gépről is lehet e fogadást kötni vagy  pénzt ki venni mint amin eddig kötöttem fogadóirodáknál
pl elutazom (más internet szolgáltató más gép...ip cím miatt kérdezem) .

2.  Ugyan ez a Skrill-el is a kérdésem más gépről más internet ip címről lehet e tranzakciókat csinálni ?

3. Mikor törlik az embert általában az online fogadóirodák vagy az Mb.. ha nem lép be huzamosabb ideig 1 hónap?kettő ?

előre is köszönöm a pontos választ

Idézetet írta: sportfan Dátum április 15, 2012, 12:29:45
lehet abszurd a kérdés
de már annyi mindent olvastam a fórumban, hogy keverednek a dolgok.
1   .  megtudná mondani valaki más gépről is lehet e fogadást kötni vagy  pénzt ki venni mint amin eddig kötöttem fogadóirodáknál
pl elutazom (más internet szolgáltató más gép...ip cím miatt kérdezem) .

2.  Ugyan ez a Skrill-el is a kérdésem más gépről más internet ip címről lehet e tranzakciókat csinálni ?

3. Mikor törlik az embert általában az online fogadóirodák vagy az Mb.. ha nem lép be huzamosabb ideig 1 hónap?kettő ?

előre is köszönöm a pontos választ

1.-2.-re a válasz hogy bárhonnan beléphetsz bármilyen ip címről, nincs lekorlátozva egy gépre...
3. tudtommal nincs ilyen törlés ha nem vagy aktív se az irodáknál, se Mb-nél

Tud valaki olyan exchanger oldalt ahol Alerpayről lehet pénzt váltani Moneybookersre?

Üdv!

Lóversennyel lenne kérdésem!

perpill 9.03 EUR van a számlámon. Szóval 2 fogadást simán tudok kötni.
Nah mármost ügye én biztos nyereséget akarok. Rakok egy lóra, hogy nem ér el helyezést 4 EUR összeggel, utána meg, hogy elér.  Mutatja is, hogy sikeres a fogadás, de a bankom még mindig 9.03 EUR  :|  :o Hogy a francba mikor előbb kötöttem meg 2*4 euróért egy fogadást? Nem 1.03 EUR-nak kellene lennie a számlámon?  ??? :-\

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum április 21, 2012, 18:35:11
Üdv!

Lóversennyel lenne kérdésem!

perpill 9.03 EUR van a számlámon. Szóval 2 fogadást simán tudok kötni.
Nah mármost ügye én biztos nyereséget akarok. Rakok egy lóra, hogy nem ér el helyezést 4 EUR összeggel, utána meg, hogy elér.  Mutatja is, hogy sikeres a fogadás, de a bankom még mindig 9.03 EUR  :|  :o Hogy a francba mikor előbb kötöttem meg 2*4 euróért egy fogadást? Nem 1.03 EUR-nak kellene lennie a számlámon?  ??? :-\

hogyha tradelsz sikeresen , tehát keresztbe fogadsz akkor ugye már nem veszíthetsz, ezért nem tartják vissza a pénzedet hanem jóvá is írják a számlán majd ha vége az eseménynek a nyereményt hozzáírják.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 21, 2012, 18:37:09
hogyha tradelsz sikeresen , tehát keresztbe fogadsz akkor ugye már nem veszíthetsz, ezért nem tartják vissza a pénzedet hanem jóvá is írják a számlán majd ha vége az eseménynek a nyereményt hozzáírják.

Köszi!!!!!   :beerchug:   :great:         LÓVERSENY FOREVER!!!!! :redchug: :great: