TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum június 16, 2016, 20:42:27
Meccs előtt is kb. 7-10% között van, ami egy kiemelt sporteseményen pocsék, már az 5% is csak a középmezőnybe elég. Az 5%-al igazából az általuk ténylegesen bezsebelt pénzre gondoltam, mert akár ilyen gyenge oddsokon is lehetnek veszteséges piacaik, főleg, ha jönnek a tutik.

Egyébként egy márciusi cikk szerint már több, mint 130 000-en próbálták ki a sportfogadást náluk, ami eléggé jelentős szám, bár ebből a többség valószínűleg nem rendszeres fogadó. :)

Amikor meg elmennek a tutik, akkor bezsebelhetik a feltett pénzek felét is.  :)

Azt sem szabad elfelejteni, hogy ez a 8-12% a "körönkénti" veszteség, ha a játékosok egy meccs után tovább játszanak a nyereményükkel, akkor az is szépen apránként tovább kopik.
Szerintem a legtöbb játékos, ha berak 10000 ft-ot, addig játszik vele, míg az el nem fogy, tök mindegy, hogy járt már 30- vagy 50,000-nél közben.
Ilyen szempontok miatt megéri bevonzani bónuszokkal a pénzeket.

   

Kedves !

Tippmixpro egyenlegeden 5000 FORINT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2016.06.24-én, mivel kisorsoltunk a "Francia meló" nyereményjáték 2016.06.23-ai napi küldetésének teljesítői közül.

A jóváírt összeget kizárólag a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költheted az internetes fogadási rendszerben.

Ezúton gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!


Üdvözlettel:

A Tippmixpro csapata


;D ;D

Idézetet írta: syl5 Dátum június 22, 2016, 12:34:46
Sziasztok,

azt tudjátok, hogy milyen feltételekkel lehet a napi nyereményt kiforgatni?

Én a szabályzatban csak annyit találtam, hogy sportfogadásra használható és kp-ra nem váltható.
Illetve nyomon lehet valahol ezt követni, meg ha volt amúgy is pénz a számlámon akkor melyiket kezdi el először "használni"?

Köszi,
s

Minden ilyen nyereményt egyszer kell teljes egészében forgatni, akár apránként kifizetés előtt.

A szombati játékosok közül engem is kisorsoltak, 27-én, hétfőn jött email róla és az 5000 ft jóváírás is.
Szóval lehet, hogy mégsem csalnak. hahaha

Valakivel történt már olyan hogy az oldal nem engedett kifizetést?

Nekem azt irja ki hogy nincs elég pénz a számláján. Holott van, több is mint amennyit ki szeretnék venni...

Atya világ ez most komoly?

Ha ma reggel befizettem 30 ezret, játszottam vele egy szelvényt 5000-ért és délután vissza akartam venni a pénzem akkor azt nem engedi? :D

Mert az nem nyeremény hanem a betett pénzem? Ilyen van máshol is? Mert én ilyet még nem láttam

Amit befizettél, azt egyszer meg kell forgatni, mielőtt kivennéd.

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 18, 2016, 17:17:42
Atya világ ez most komoly?

Ha ma reggel befizettem 30 ezret, játszottam vele egy szelvényt 5000-ért és délután vissza akartam venni a pénzem akkor azt nem engedi? :D

Mert az nem nyeremény hanem a betett pénzem? Ilyen van máshol is? Mert én ilyet még nem láttam
Inkább told a papíros mixet ott felveheted az egészet.

Most pár perce kértem kifizetést, szerintetek mennyi idő míg megjön? Ma várhatom délután vagy lesz 2-3 munkanap?

10:00-ig kért kifizetésnek aznap meg kell jönnie (Banki utalás), általában 14:30 körül.

Tegnap este 7 órás meccs (hoki BL, rendben lezajlott és véget ért) volt a szelvényem utolsó meccse, bejött, de azóta is függőben van, így áll bent a pénzem. Több mint 24 órája!! Ez már az én tippmixproval szemben támasztott alacsony elvárásaimhoz képest is nevetséges  :noway:

hello :)

a promóra befizettem 7 ezret jó pár napja és még mindig nem kaptam meg a beigért 5 ezer bónuszt

van aki megkapta már esetleg és ha igen, mennyi idő múlva? vagy azért nem kaptam meg, mert közben nyertem a befizetéssel és már azóta kiutaltam?


Azt irtak h szept 18-tol szamitott 10 napon belul irjak jova

okés köszi
nekem úgy rémlett, hogy az akció szept 18.-ig tart és a befizetéstől számitott 10 napon belül irják jóvá
azt nem gondoltam volna, hogy ezt ilyen szigorúan be is tartják de akkor mindegy még várok /mi mást tehetnék :)

Nektek elérhető az otp-s kártyás befizetés? Nekem nincs ott.