Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vidi - Honvéd

Dárdai, Stopira, Bese újra a kezdőben; szerintem az új edző a legerősebb 11-et pakolta fel és talán fel is rázza ezeket a mostanában alulteljesítő játékosokat. Úgy gondolom lesz bőven dolga az élete első 3 NB1-es meccsén csak 1 gólt beszedő, 21 éves Dúzsnak.

Aki gólt kap annak mennie kell nagyon, így lehet ez egy egész jó meccs.

Tippem:

2,5 gól felett
1,85
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum március 18, 2023, 19:29:46Vidi - Honvéd

Tippem:

2,5 gól felett
1,85
bet365

2-0, így utólag inkább a hazait mondanám ;D

Medjedovic - Serdarusic
Medjedovic
1,52
unibet


Bayer Leverkusen - Bayern München
Bayern München  :noway:
1,61
bet365


Bayer Leverkusen - Bayern München
Bayer Leverkusen 10 vagy több lövés
1,40  :ok:
pokerstars

Némi ellentmondásnak tűnik, de a 2 tipp egyáltalán nem zárja ki egymást. Ez az élesben is játszott tipp; főleg Demirbay, Adli, Frimpong, Diaby szerintem simán rátüzeli ennyiszer.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 19, 2023, 14:35:36Bayer Leverkusen - Bayern München
Bayern München  :noway:
1,61
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum március 19, 2023, 17:26:40Bayer Leverkusen - Bayern München
Bayer Leverkusen 10 vagy több lövés
1,40  :ok:
pokerstars

Némi ellentmondásnak tűnik, de a 2 tipp egyáltalán nem zárja ki egymást. Ez az élesben is játszott tipp; főleg Demirbay, Adli, Frimpong, Diaby szerintem simán rátüzeli ennyiszer.

Volt amikor mindkettő jól állt, végül a pénzes jött ::) Ma a szerencse velem van, a délelőtti sima tenisz mellett volt még egy kora délutáni tippem, ahol összesen 4 meccslabdát hárítva nyert Olivetti :ok:

Zalaegerszeg - FTC
2,5 gól felett :noway:
1,70
pokerstars

A legutóbbi 6 bajnokijuk overes volt; a Fradiban több játékosnak is bizonyítani kell (a chilei Sagal először kezd, a nagy dérrel-dúrral beharangozott Fredriksen elég halvány eddig), de ott van a kezdőben a mindig veszélyes Traoé is. Hátul nem hiszem, hogy nulláznak; nálam adja magát az over.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 19, 2023, 19:43:28Zalaegerszeg - FTC
2,5 gól felett :noway:
1,70
pokerstars

Ez nem tudom milyen sport volt, de fizikai fájdalom volt nézni :redchug:  ;D

2 kinézett, emésztgetés alatt álló tenisz kvali meccs:

St. Brieuc

Constantin B Kouzmine - Albano Olivetti   (jelenleg 1,80 - 1,90)
Albano Olivetti
1,90

Tegnap Olivetti 2-6 0-2-ről jött vissza a fehérorosz ellenfele ellen; kb. onnan kezdtem nézni a meccset. A hálónál igazi finomságok elkezdtek egyszer csak összejönni, az ászokat meg püfölte, ahogy tette egész pályafutása során; 25-ig jutott :o Ja és összesen 4 mp-t hárított. Rengeteget kihagyott az elmúlt években, most úgy tűnt, hogy full fitt.

A 8 évvel fiatalabb franciát nem igazán ismerem, 500 -ba még nem volt. Inkább ezen a borításon van több győzelme, de mondjuk 5 napja kikapott az 1400. körüli játékostól. Olivetti jó napján 200 körüli játékos; ha a tegnap a 2. szettől mutatott játékát hozza, akkor ő fog nyerni.


Biel

Nicolas Kobelt - Enrico Dalla Valle   (jelenleg 2,37 - 1,53)
Nicolas Kobelt
2,37

A Kvali 1. körében 4,41-es szorzó Kobelt két szettben verte a francia Martineaut, aki a 379. a világranglistán. Jól mozgott, nagyon pörgött a lába; látszott a motiváltság. 18 éves, eddig kevés meccsel, de tavaly kvaliból nyert egy ITF tourt fedett pályán, szóval igazából még lehet belőle valaki.
Dalla Valle már 24 éves, győzelem/vereség mutatója alig jobb, mint 1 egész, ami azért azt jelenti, hogy nem egy nagy spíler, belőle várhatóan már nem fog kifutni nagyobb eredmény. Tegnap ugyan esélytelenebbként megvert egy cseh játékost, de szerintem nincs 2 jó napja egymás után és a svájci tinédzser lenyomhatja.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 20, 2023, 08:36:322 kinézett, emésztgetés alatt álló tenisz kvali meccs:

St. Brieuc

Constantin B Kouzmine - Albano Olivetti  (jelenleg 1,80 - 1,90)
Albano Olivetti
1,90

Tegnap Olivetti 2-6 0-2-ről jött vissza a fehérorosz ellenfele ellen; kb. onnan kezdtem nézni a meccset. A hálónál

Élőben tettem Olivettit 2-2-nél, 2,00-es szorzón.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 20, 2023, 12:56:01Élőben tettem Olivettit 2-2-nél, 2,00-es szorzón.

Volt ugyan 2 meccslabdája a 3. szettben fogadóként, de nem érdemelte volna meg :noway:  Ellenfele előtt le a kalappal, hogy milyen koncentráltan játszott egy ilyen szervagép ellen.

Barnsley - Sheffield Wednesday

Jó régen nem láttam angol alsóbb ligás meccset (harmadosztály); tegnap egészen sokáig követtem. 18 377 néző, remek hangulat és iszonyat hajtás. Igaz, hogy egymást követő 3 jó passz alig akad; megy a kick and run ezerrel, de meg tudom érteni, hogy szeretik ezt az ottaniak.

Még lentebb ez még durvábban megy. Hétfőn a sok Sunday leagues játékos szerintem mind tele van a melóhelyén kék és lila foltokkal, stopli nyomokkal ;D 


Magyarország - Észtország

Megtudtuk, hogy jelenleg Sallainak jobb a kő-papír-olló formája, mint Szoboszlainak ;D