Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 08, 2016, 19:41:40
OFF:
nézzük a mai bet365 nyertesek egy részét előre :D (szerk. na bakker pont a többi nyer akiket kihagytam :P)

kayceelass
hs1278
hollynkatie
1954LAINY
Lynda_to_win_ty
pmupeter63
myran48
skakart
xkatielassx
suppergirl02
jayok13
politelady
sn9982
pleaseonemoment
mufc33333

nah legyen ennyi elég meguntam ;D (ha van innét közte valaki akkor sorry :)) Sok szerencsét nekünk is!

Ez meg meglepett:
Érdekesek ezek az 5fontos nyertesek bet365-nél willy2x 1játékban sosams 2x 1játékban,igy perszehogy esélyem sincs 5fontot nyerni.De legalább már wh-n villogtam 1500játékos között 3szelvényemmel,egy pici mázlival jöhetett volna pár font. :D

Tegnap Unibeten a Grand Slam egyik ingyenesén sikerült egy 12000 forintos full. :)
Ja még annyit "bingo karrieremről", hogy benéztem bet365-höz is el is buktam 20$-t,közöm nem volt a húzásokhoz.

Idézetet írta: mx21 Dátum február 09, 2016, 13:00:28
Tegnap Unibeten a Grand Slam egyik ingyenesén sikerült egy 12000 forintos full. :)
Ja még annyit "bingo karrieremről", hogy benéztem bet365-höz is el is buktam 20$-t,közöm nem volt a húzásokhoz.
A Grand Slam jó,nincs sok játékos,lehet nyerni,jobb mint 600-700ember között reménykedni.A 3iroda közül,amit én bingóra használok,unibeten látom a legtöbb nyereményt-jackpotot,bet365,wh-n ezt nem látom,wh-n pl.bargain terem,amit én használok,már nem tudom mióta azon az 1400fonton áll.Szerencse kell mindegyikhez,ahogy szoktam is irni,én itt csak a press room teremben nyertem-próbáltam mást is-akkor is a 36szelvényes sorsolásoknál,2pennyset,vagy 1pennyért,30-40-50ember között max szelvénnyel szoktam bónuszt pörgetni és még nem volt olyan,hogy ne villogtam volna,ne lettem volna 1számtól sorra-bingóra.Ma viszont az ingyenesen először volt,hogy esélyem sem volt,mert mindig 2-re voltam minimum,pedig 130-150 volt.

#198 február 09, 2016, 17:37:39, RedMunchen
Mindenki ódákat zeng a bingóról. Most már nekem is van nagyobb nyereményem.  :ok:

Na jól van srácok...mint a legnagyobb napi szinten bingózó most már én is elcsepegtetek egy kis infót....Ha bet365 nél mobilon játszol és azon veszed a jegyed és nyersz azt követő hétfőn a nyereményed jóváírják cashba...szóval érdemes mobilon játszani..csak előtte ne felejtsetek opt in elni a promóciós résznél...

Ez ma nem jött be sehol sem WH-n 1 font, de kuka lett. BET365 semmi nyeremény. Na majd holnap hátha nagyobb szerencsénk lesz ;)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 09, 2016, 21:58:12
Ez ma nem jött be sehol sem WH-n 1 font, de kuka lett. BET365 semmi nyeremény. Na majd holnap hátha nagyobb szerencsénk lesz ;)
Ezen nem lehet csodálkozni,mivel rohamosan megnőtt mindenhol a játékosok száma.Nem is olyan régen még irtam,hogy hol mennyi játékos van.Unibeten első sorsolásnál 200körül,ma 354volt,wh-n legelső ingyenesen 90-ma 188volt,bet365oldalán szintén 90-150,ma 300fölött.Természetesen egyre esélytelenebb a dolog,ezért kell szórakozásnak tekinteni,és az sem baj,ha az embernek hatalmas mázlija van és itt-ott nyer valamit. :ok:

#202 február 10, 2016, 09:56:48, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum február 10, 2016, 09:10:53
Ezen nem lehet csodálkozni,mivel rohamosan megnőtt mindenhol a játékosok száma.Nem is olyan régen még irtam,hogy hol mennyi játékos van.Unibeten első sorsolásnál 200körül,ma 354volt,wh-n legelső ingyenesen 90-ma 188volt,bet365oldalán szintén 90-150,ma 300fölött.Természetesen egyre esélytelenebb a dolog,ezért kell szórakozásnak tekinteni,és az sem baj,ha az embernek hatalmas mázlija van és itt-ott nyer valamit. :ok:
Teljes mértékben igaz. BET365-n szoktam nézni napokba 380 játékost is elérte. WH-n este 700 felett járt. Kemény dió. ;D
Nem kell mondanom a múltkori 5 fontos nyereményemet sem sikerült megforgatni (meg az 500Ft-t sem).. egyetlen egy win nem volt 30 játékos mellett. Ilyen ez. :) Sajnos ez a mobilos promóció meg nem játszik nálam..

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 10, 2016, 09:32:15
Teljes mértékben igaz. BET365-n szoktam nézni napokba 380 játékost is elérte. WH-n este 700 felett járt. Kemény dió. ;D
Nem kell mondanom a múltkori 5 fontos nyereményemet sem sikerült megforgatni (meg az 500Ft-t sem).. egyetlen egy win nem volt 30 játékos mellett. Ilyen ez. :) Sajnos ez a mobilos promóció meg nem játszik nálam..
Unibeten mostanában a chat játékosok nyernek-ullis,malo,shopqueen.... Akik naponta nyernek 2-3alkalommal a játékokon is,mert egész nap játszanak.A mobilos nálam sem,örülök,ha jó sms irásra és amúgy is csak órának használom.Nehéz megforgatni,talán max szelvénnyel van valami halvány remény,mert sokszor én is 10pennyset vettem,persze sosem tudtam az egészet megvenni,nem is nyertem soha,hiába a 10-20ember.Szerencsefüggő,nemhiába van az 1játékon belül a már sokszor emlegetett 2-3xsort is elvivő játékos.Te meg hoppon maradsz,nálam már lassan csoda kategória,ha valamelyik oldalon 1számra vagyok.

#204 február 10, 2016, 14:43:35, bryan_65
Alakul az a lista ami az oldal tetején van. ;D Bár jöttek be új nevek is akik naponta nyernek akár délután és este is :D

kayceelass pipa (természetesen)
hs1278
hollynkatie
1954LAINY (fuh tegnap 2x is nyert azt hiszem... ehh)
Lynda_to_win_ty
pmupeter63
myran48
skakart
xkatielassx pipa
suppergirl02
jayok13 pipa
politelady
sn9982 pipa
pleaseonemoment
mufc33333

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 09, 2016, 17:34:28
Mindenki ódákat zeng a bingóról. Most már nekem is van nagyobb nyereményem.  :ok:

Ma unibeten elvittem a 2 line + full house kettőst. Utána pörgethettem egyet, ahol elvittem a "kör belsejét/jackpotot".  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 10, 2016, 14:28:49
Ma unibeten elvittem a 2 line + full house kettőst. Utána pörgethettem egyet, ahol elvittem a "kör belsejét/jackpotot".  :ok:

Gratula! Ezeket saját pénzből vagy bónusz? Ennyire jó? Én pont unibeten nem vagyok jelen bingó téren.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 10, 2016, 14:30:03
Gratula! Ezeket saját pénzből vagy bónusz? Ennyire jó? Én pont unibeten nem vagyok jelen bingó téren.
Pedig érdemes kipróbálni az unibeteset is,ma 2alkalommal voltam bingó közelben,természetesen nem jött a 4euro,talán majd legközelebb,de legalább nem 6-7számra voltam a bingótól.Ma bet365 oldalán is egész jó volt,villogások,sor után jött szám ami kellett,hátha este nem csak kayok gazdagodik megint,hanem majd mi is.X vásárolt szelvény és összeg után tudsz pörgetni,azt mindegy,hogy saját pénzből,vagy pedig ingyenes bingón nyert pénzből teszed. :ok:

Saját. Így, hogy rögtön a második körben beadta nyilván megérte.  :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 10, 2016, 14:28:49
Ma unibeten elvittem a 2 line + full house kettőst. Utána pörgethettem egyet, ahol elvittem a "kör belsejét/jackpotot".  :ok:
Mázlista,nekem ez 17pörgetésből sem sikerült eddig.Gratulálok,akkor gondolom kezded megkedvelni az unibet bingót,pláne a tegnapi napod után is. :ok: