Serie A 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megsérült a botrányhős, de mi kitartunk mellettük!

Milyen formában van Vlahovic? Mennyit számít Arnautovic kiesése? Olvasd tovább


A múltból építkezünk

Az eddigi eredmények nem hazudtolják meg önmagukat.  Olvasd tovább



Fogadj ingyen az Atalanta - Roma mérkőzésre. Olvasd tovább


Kíváncsi vagyok Mou mit nyilatkozik az Atalanta elleni győzelem után :) Szerintem ő is tudja, hogy ilyen nagy győzelme nem túl gyakran lesz a Rómával; szerintem ezt most extán kiélvezi :P

Idézetet írta: Latzka Dátum december 18, 2021, 19:31:35
Kíváncsi vagyok Mou mit nyilatkozik az Atalanta elleni győzelem után :) Szerintem ő is tudja, hogy ilyen nagy győzelme nem túl gyakran lesz a Rómával; szerintem ezt most extán kiélvezi :P

Erre ráéreztem, most veri a mellét a Special One ;D ez 1 perce van fent NSO-n.

...hát bizony mindenféle fórumon:
"nettó csalás" - ként említik a tegnapi érvénytelenített Kessie gólt a Milan meccsének hajrájában. Nekem csak egy gurumat vitte el az eset...- más? nagyobb károk?

Tulajdonképp a biztosítékot se verte ki az eset, annyira benne van a sporftogadásban ez a szivatás.....


Az Afrikai Nemzetek Kupája megpecsételi a Napoli sorsát?

Nem a védekezés lehet a fontos a csütörtök esti derbin, ha egyáltalán megtartják. Olvasd tovább


Azért hihetetlen, hogy milyen balfasz egy csapat ez a Sampdoria. Két győzelme  lesz a találkozó után a Cagliarinak, mindkettő a Samp ellen jött össze.

Kiégett edzőlegendák csatája

Allegri és Mourinho ütközete elsőre csemegének tűnik, elsőre.  Olvasd tovább



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 11., 10:00CET

Inter- Juventus  (szerda, január 12., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Dejan Kulusevski gólt szerez  6.00

Edin Dzeko gólt szerez    2.50

Lautaro Martinez szerzi az első gólt  6.00
 
Paulo Dybala szerzi az első gólt   11.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Nehéz elengedni az overt

A két edző előélete alapján, mi a gólok mellett tettük le a voksunkat.  Olvasd tovább