Rest of World

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


iráni bajnokság

Shahrdari Gorgan Municipality - Azad
tipp: Gorgan
odds:5 (liveban kicsit jobbért is kint lesz)
13:30

A tavalyi tapasztalatok alapján a Gorgan egy nagyon hajtós, igazi támadókosarat játszó gárda, a legfrissebb igazolásuk a volt iráni válogatott irányító Benny Koochoie (az első meccsén 18 pontot dobott).

#16 november 13, 2014, 15:32:20, ZTE88
Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 13, 2014, 12:57:36
iráni bajnokság

Shahrdari Gorgan Municipality - Azad
tipp: Gorgan
odds:5 (liveban kicsit jobbért is kint lesz)
13:30

A tavalyi tapasztalatok alapján a Gorgan egy nagyon hajtós, igazi támadókosarat játszó gárda, a legfrissebb igazolásuk a volt iráni válogatott irányító Benny Koochoie (az első meccsén 18 pontot dobott).

46-67 lett.

35-32 nél majdnem megvolt a tökéletes cash out pozíció, 5.5@ es live beszállóra 1.7@ kiszálló nem rossz.


Erre a meccsre elmondható, hogy a csomagolt kutyaszart Milka csokiként el lehetett adni.
35-32 ről 4-31- et futottak rajtuk és már 39-63 volt az állás. Nem úgy nézett ki, hogy ilyen elbaszottul durván kikapnak, de ez bármelyik meccsen megtörténhet, ez persze 100/1 kategória.

Ez a 113 dobott pont azért is meglepő mert az első fordulóban a Gorgan 94-88 ra nyert idegenben, az Azad meg otthon 89-52-re, erre ma lehozzák ezt a gyalázatot.

NCAA

IUPUI Jaguars - Indiana State Sycamores
tipp: IUPUI
odds: 6@

Ilyen oddsért nem hagyom ki az IUPUI hajnali meccsét. Az évek során többször volt velük szerencsém, mint nem, megbízom bennük újra. Hasonló felépítésű játékosokkal állnak ki, az IUPUI nak nagyon gyenge éve volt tavaly, ezért ilyen magas az oddsuk. Csodát senki ne várjon tőlük, de helyi, indianai rangadó lesz, szóval odateszik magukat a jaguárok a juharosok ellen.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 14, 2014, 22:58:28
NCAA

IUPUI Jaguars - Indiana State Sycamores
tipp: IUPUI
odds: 6@

Ilyen oddsért nem hagyom ki az IUPUI hajnali meccsét. Az évek során többször volt velük szerencsém, mint nem, megbízom bennük újra. Hasonló felépítésű játékosokkal állnak ki, az IUPUI nak nagyon gyenge éve volt tavaly, ezért ilyen magas az oddsuk. Csodát senki ne várjon tőlük, de helyi, indianai rangadó lesz, szóval odateszik magukat a jaguárok a juharosok ellen.

Elkeserítő, OT ban kaptak ki, végigküzdötték a meccset, megnyerték a félidőt, 10 perccel a vége előtt kicsit megugrottak és semmit sem ért az egész. Igaz ők mentették OT ra mentették a meccset, 64-64 lett az alapjátékidő, a hosszabításra teljesen szétestek és 66-79 re kikaptak. Ezért szoktam le a + os HC k-ről.


olasz u19 junior

Juve Caserta - Latina Basket
tipp:Juve
odds:4.5@
20:00 cet

A pillanatnyi formák alapján látok esélyt a hazai győzelemre, egy cashoutra jónak kell lennie a tippnek.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 18, 2014, 17:38:43
olasz u19 junior

Juve Caserta - Latina Basket
tipp:Juve
odds:4.5@
20:00 cet

A pillanatnyi formák alapján látok esélyt a hazai győzelemre, egy cashoutra jónak kell lennie a tippnek.

64-55

Az első ide beírt tipp, ami végig is futott és zöld lett. A Juve jól kedzett, 14-6-ra elhúzott, a félidő 31-33 lett. A 3. negyedben szépen belehúztak a srácok és +16 pontos előnyre tettek szert, innen már csak okosan kellett játszaniuk.


macedón liga

Kozuv - MZT Skopje
tipp:Kozuv
odds:3.2
bet365
19:00 cet

A Kozuv bomba formában várja ezt a meccset, 4 es győzelmi szériában vannak és a legutóbbi két meccsükön 93 pontot dobtak és az igen erős Prishtinát is nagyon simán elkapták. A Skopje nincs formában, legutóbb  egy verekedős, igen alacsony színvonalú meccsen kapott ki a Metalactól. Az egymás elleni mérleg miatt adják favoritra az MZT-t, a forma alapján 1.9@ - 1.9@ re oddsolnám.


Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 19, 2014, 14:29:00
macedón liga

Kozuv - MZT Skopje
tipp:Kozuv
odds:3.2
bet365
19:00 cet

A Kozuv bomba formában várja ezt a meccset, 4 es győzelmi szériában vannak és a legutóbbi két meccsükön 93 pontot dobtak és az igen erős Prishtinát is nagyon simán elkapták. A Skopje nincs formában, legutóbb  egy verekedős, igen alacsony színvonalú meccsen kapott ki a Metalactól. Az egymás elleni mérleg miatt adják favoritra az MZT-t, a forma alapján 1.9@ - 1.9@ re oddsolnám.

73-64,

a Skopje sokáig erőltette a verekedős kosarát, de emberükre akadtak a hazaiak személyében. Már a 4. negyed elején szép cash out pozíciók nyíltak, a Kozuv okosan játszva behúzta simán a 3. és 4. negyedet.

Köszi ez szép tipp volt. Én +8.5-ös hendivel raktam 1.53-ért a mai kombimba.  :great:

Idézetet írta: dert Dátum november 19, 2014, 20:56:38
Köszi ez szép tipp volt. Én +8.5-ös hendivel raktam 1.53-ért a mai kombimba.  :great:
Örülök, hogy legalább ennyivel hozzá tudtam járulni a kombidhoz.

#25 november 20, 2014, 16:01:22, ZTE88
észt II. liga

Bc Kalev II - Kohila/Elion/Webware
tipp:Kohila Elion Webware
odds:4.5@ (az odds időközben feljavult 4.5@ re, javítottam is)
Bet365
18:00 cet

A sutyerák ligák közül ma ebben érzek potenciált. A két csapat formája alapján túlzás a vendégekre a 3.5 es odds. Egy 2.6@ lenne a reális inkább. A kiindulási pont az, hogy a Kalev II pocsék formában van, a legutóbbi meccsét hazai pályán 59-92-re bukta, az előtte lévőt szintén hazai pályán 63-81-re. Én egy ilyen csapatra nem raknék favoritként ezek után, pár nap alatt nem fognak megtanulni védekezni. A legjobbjuk Raiko Orumaa, az irányító volt a legutóbbi meccsükön, a többiek csak lézengtek a pályán. A vendégekre rátérve, az alapjátékuk egy defenzívebb kosár, a rutinos centerük már egy jó ideje hiányzik a kezdőből, helyette a PF szerű Martin Limberg nyomja a kosarakat elég eredményesen. Az alapirányítójuk Roigas ezen a szinten jó kis játékos, az előző meccse szar volt, ma kijöhet belőle egy jobb dobószázalék, a többi kicsi játékos is elég jó teljesítményt tud nyújtani, ha neki nem megy, jó alternatívája lehet Freddy Talts. Bár a Kohila sincs toppon, de a formák alapján jobb csapatnak tartom őket, mint a Kalev II-őt. Két meccsel ezelőtt idegenben csak 63-57 re kaptak ki az előző körben a Kalev II-őt szétverő Betoonimeister-től.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 20, 2014, 14:52:48
észt II. liga

Bc Kalev II - Kohila/Elion/Webware
tipp:Kohila Elion Webware
odds:4.5@ (az odds időközben feljavult 4.5@ re, javítottam is)
Bet365
18:00 cet

A sutyerák ligák közül ma ebben érzek potenciált. A két csapat formája alapján túlzás a vendégekre a 3.5 es odds. Egy 2.6@ lenne a reális inkább. A kiindulási pont az, hogy a Kalev II pocsék formában van, a legutóbbi meccsét hazai pályán 59-92-re bukta, az előtte lévőt szintén hazai pályán 63-81-re. Én egy ilyen csapatra nem raknék favoritként ezek után, pár nap alatt nem fognak megtanulni védekezni. A legjobbjuk Raiko Orumaa, az irányító volt a legutóbbi meccsükön, a többiek csak lézengtek a pályán. A vendégekre rátérve, az alapjátékuk egy defenzívebb kosár, a rutinos centerük már egy jó ideje hiányzik a kezdőből, helyette a PF szerű Martin Limberg nyomja a kosarakat elég eredményesen. Az alapirányítójuk Roigas ezen a szinten jó kis játékos, az előző meccse szar volt, ma kijöhet belőle egy jobb dobószázalék, a többi kicsi játékos is elég jó teljesítményt tud nyújtani, ha neki nem megy, jó alternatívája lehet Freddy Talts. Bár a Kohila sincs toppon, de a formák alapján jobb csapatnak tartom őket, mint a Kalev II-őt. Két meccsel ezelőtt idegenben csak 63-57 re kaptak ki az előző körben a Kalev II-őt szétverő Betoonimeister-től.

73-44

Ez iszonyatosan mellément, kritikán aluli teljesítmény, erre nincs mentség.  :noway:

 Közép-amerikai és karib-szigeteki játékok
női kosár

Costa Rica - El Salvador
tipp:Costa Rica
odds:3.4
19:30

Női torna mindkét csapat gyenge, de Costa Rica megér nekem egy próbát, mert Puerto Rico ellen igen tisztességesen helytállt nő szinten, El Salvador favoritságát nem igazán értem, ők még annyit se mutattak, mint Costa Rica.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 21, 2014, 19:24:55
Közép-amerikai és karib-szigeteki játékok
női kosár

Costa Rica - El Salvador
tipp:Costa Rica
odds:3.4
19:30

Női torna mindkét csapat gyenge, de Costa Rica megér nekem egy próbát, mert Puerto Rico ellen igen tisztességesen helytállt nő szinten, El Salvador favoritságát nem igazán értem, ők még annyit se mutattak, mint Costa Rica.
50-70, no comment ez is.  :noway:

Argentína

Quimsa-Regatas

Tipp: Regatas, 3,00

Az argentin bajnokság 2 csoportra van osztva, a Zona Norte 2.-jához látogat az éllovas Regatas. Mindkét csapat szárnyal, a Regatas a címvédő, tőlük ez nem meglepetés. A Quimsát viszont nem tudom hiva tenni jelenleg. Az alacsonyabb odds rájuk szerintem a hazai pálya miatt van, meg azért ők is kimagasló formában vannak.

A tabella alapján ez igazi rangadó lesz, de ilyen szorzóval simán meg lehet próbálni a címvédőt, vagy ha így nem, akkor valamilyen +-os hendivel. +6-ra 2,00, +9-re 1,57 van rájuk.