Férfi kosárlabda EB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 szeptember 05, 2017, 19:04:45, Linzer
Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 05, 2017, 15:58:13
A horvátok csak nem kapnak ki 20,5+ nál többel. Szerintem ez 1,35ért elég jó. Egyrészt a csoportelsőség a tét, másrészt presztízs. A spanyoloknak pedig nem kötelező rommáverni mindenkit a csoportkörben. Szerintem 10-15ponttal nyernek maximum.

Az olimpián egyenesen meg is verték a horvátok a spanyolokat, simán lehet rá esély ma is.

Én barom, már vége is a meccsnek. :D De tény, hogy szoros volt., 73-79

Hajrá Magyarország!!! Kapjuk szét Romániát és megvan a továbbjutás :)


Szeptember 06., szerda:

13:45   Németország - Litvánia   3.53   1.31
   
13:45   Szlovénia - Franciaország     2.71   1.49
   
16:30   Grúzia - Olaszország   2.33   1.64
   
16:30   Görögország - Lengyelország   1.40   3.04
   
19:45   Finnország - Izland   1.02   15.24
   
19:45   Izrael - Ukrajna   1.46   2.76


Tippek, vélemények?

Szerintem a görögök ma vègre nyernek és továbbjutbak. Óriási blama lenne ha nem sikerülne ezzel a kerettel.

Nem értek a kosárhoz, de stat alapjan a Német +6.5 hendi nagyon tetszik.

Szerintetek mehet, vagy hagyjam mert siman kikapnak?

Csehek 9.00-es oddson holnap megszopatják a horvátokat.  :D (Vagy nem, de én nem tudtam kihagyni)

Expertektől kérdezem, hogy van rá bármiféle esély, hogy akár csak egy hosszabbításra jók legyünk a spanyolok ellen? Fociban például tök alacsonyak, ha kosárban is, nyert ügyünk van.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 06, 2017, 23:52:25
Expertektől kérdezem, hogy van rá bármiféle esély, hogy akár csak egy hosszabbításra jók legyünk a spanyolok ellen? Fociban például tök alacsonyak, ha kosárban is, nyert ügyünk van.

Nem, lesz közte 20 még ha lazáznak akkor is, ez a reális.

Slices-nak óriási gratu az Ukrán tipphez amit a cseten kimazsoláztunk, én csak hendivel mertem, de így is szép volt! :) Ennyit a sportszerűségről...az izraelieket kiejtették a grúzok, ők pedig magukkal rántották hálából a Pachuliáékat.  >:(

Óvatosan a csütörtöki nappal, mert olyan finomságok vannak mint ez a cseh-horvát meccs ahol semmi tét, a presztízsen kívül. Horvátok HA akarnak akkor 15-öt lazán közé tudnának pakolni, de kérdés mennyire akarnak. Orosz győzelem tuti, hiszen még elsők is lehetnek egy lett zakó esetén (szerbeket verték az oroszok így azonos pontszám esetén jobbak a szerbeknél). Mi szerintem esélytelenek vagyunk a spanyolokkal szemben. Egész egyszerűen más dimenzió, más sebesség. Kérdés, hogy mennyit akarnak közétenni. Szerintem "örömkosár" lesz, sok ponttal. Szerbek is nyernek, a belgák már kiestek. Montenegró-Románon sincs semmi tét, ezért óvatosan, de várhatóan Dubljevicsék félgőzzel is behúzzák.
A török-lett találkozó tartogatja talán a legtöbb izgalmat! Ha papírforma szerint a szerbek és oroszok nyernek akkor egy lett győzelem esetén ha jól számoltam ők az elsők és ők játszanak velünk, valamint a spanyolokat elkerülő ágra kerülnek. Azonban a törökök szerintem mindent el fognak követni a győzelemért ugyanis ha nyernek akkor 3. helyre jönnek fel a csoportban és nem a spanyolokkal kell játszani, ezt persze a lettek is szeretnék elkerülni így nagy csata lesz. Én inkább a letteket látom esélyesebbnek. Porzingisék nagyot szívnának ha a spanyolok ellen kellene játszaniuk, az alsó ágon pedig sokáig akár elődöntőig is simán mehetnek.


Na leírom az első fogadásaim a kosár EB-re.

Német hendikepem csunyán elszállt a levesbe.
Viszont a Szlovénok győzelmét köszönhetően a főoldali kiírásnak sikerült elkapni, majd élőben egy Francia +19.5 hendit is.
Görög - Lengyelen megint csak benéztem a Lengyel hendit,
Viszont a Grúz - Olaszon +9.5 és +15.5 grúz hendim is siman lejött így az a meccs szépen tejelt (élőben)
Este pedig 5perccel a vége előtt egy Izland +6.5 hendit kaptam el meg egy Izrael +10.5 és +24.5 Hendit . Aki látta azt a meccset az tudja mekkora mák volt, hogy itt legalább a 24.5 hendim leesett.
Összeségében szép kis profittal zártam az első napot fogadás szempontjából kosárlabdában.

Mára egy Cseh +14.5 hendit tuti bevállalok, illetve egy Román +14.5 hendit

Románokról mi a véleményetek? Azért csak hajtani fognak. Hazai palya, utolsó meccs.. Nem mondom nyerni fog Montenegró, de szerintem ilyen 5-10 ponttal.



Nekem van egy olyan érzésem, hogy lesz valami meglepi a románok meccsén. Érdemes úgy nézni, hogy a magyarok előbb kezdenek, így ha az első negyedben a spanyolok nagyon komolyan veszik, akkor jó eséllyel bukunk (nem mintha amúgy sok esélyünk lenne :( ), így rögtön mehet is a fogadás a románok találkozójára, mert akkor Montenegró biztos harmadik és nem nagyon kell strapálniuk magukat a házigazda ellen.

Beháztam a románokat győzelemre. Annyira esélytelenek, hogy akár még jöhet is  :D

Nyolcaddöntők



Szeptember 09., szombat:

11:30    Szlovénia - Ukrajna    1.07   8.58   

14:15    Németország - Franciaország    4.17   1.24   

17:45    Finnország - Olaszország    2.35 1.61   

20:30    Litvánia - Görögország    1.37   3.13   

Szeptember 10., vasárnap:                       

11:30    Lettország - Montenegro    1.26   3.90   

14:15    Szerbia - Magyarország    1.04   10.35   

17:45    Spanyolország - Törökország    1.06   9.08   

20:30    Horvátország - Oroszország   1.39   2.97


Tippek, vélemények?

Nagyon küzdöttek a fiúk Európa egyik legjobbja ellen. Perl fantasztikus volt, Hanga blokkja Kuzmicon szintén, ahogyan az akarásunk is. Nem volt reális esélyünk a sikerre, de meccsben voltunk.

A meccs végi elmaradt fényképezés a szerbekkel pedig nekem mérvadó volt pár játékos tekintetében. Marjanovic próbálta volna a többieknek mondani, hogy maradjunk, csapat nagyobb része hajlandó is lett volna rá, kivéve Bogdanovicot, de tőle sokat nem is várnék. Remélem azért az NBA-ben bedob majd egy-két triplát és nem csak ezen a kontinensen lesz nagy az arca.