ChiliPoker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ha bármilyen kérdésed van a ChiliPokerrel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Idézetet írta: TiB Dátum december 22, 2010, 16:29:07
Ha Liz Lieut akarom karácsonyra, akkor melyik bónusz kódot használjam?

"Drága Jézuska, ke nekem Liz Lieu"

Próbáld meg ezt, szerintem tuti megy... ;D

Sziasztok egy olyan gondom volna hogy nemrég kértem kifizetést a teremből mastercard kártyával fizettem be 20 dolcsit 100-at akarok lehivni el is fogadták a kifizetést elég gyorsan minden doksit feltöltöttem hitelesitetve is vannak e-mailben irták hogy újra kérik a kártyaadatokat a kifizetéshez. Irtam a supportnak hogy mastercardra nem lehet tudtommal és kérném a banki utalást de nem értik meg az istenek sem állandóan azt irják hogy a kifizetési kérelem elfogadva hivjam le a kártyámra de oda sehogyan sem engedi a rendszer mert nem visa. Na itt vagyok meglőve hogy a fenébe nem lehet ezt megérteniük Milán ha tudsz ez ügyben valamit segiteni azt megköszöném. :beerchug:

Idézetet írta: Atika Dátum október 30, 2011, 18:02:22
Sziasztok egy olyan gondom volna hogy nemrég kértem kifizetést a teremből mastercard kártyával fizettem be 20 dolcsit 100-at akarok lehivni el is fogadták a kifizetést elég gyorsan minden doksit feltöltöttem hitelesitetve is vannak e-mailben irták hogy újra kérik a kártyaadatokat a kifizetéshez. Irtam a supportnak hogy mastercardra nem lehet tudtommal és kérném a banki utalást de nem értik meg az istenek sem állandóan azt irják hogy a kifizetési kérelem elfogadva hivjam le a kártyámra de oda sehogyan sem engedi a rendszer mert nem visa. Na itt vagyok meglőve hogy a fenébe nem lehet ezt megérteniük Milán ha tudsz ez ügyben valamit segiteni azt megköszöném. :beerchug:

Magyar ügyfélszolgálattal beszéltél, vagy nincs olyan?

De van magyar ügyfélszolgálat,régen nagyon segítőkészek voltak :)

Mikor regisztráltam a terembe rá pár napjára fel is hívott a magyar support tel ellenörzés véget de azóta csak az angol support irt vissza persze nem érti meg  pedig egy ismerősömet kértem meg az angol levél megírására.

Idézetet írta: Atika Dátum november 02, 2011, 13:46:39
Mikor regisztráltam a terembe rá pár napjára fel is hívott a magyar support tel ellenörzés véget de azóta csak az angol support irt vissza persze nem érti meg  pedig egy ismerősömet kértem meg az angol levél megírására.

Esetleg ha van Visa kártyád, akkor azzal kellene egy minimális befizetés, utána meg arra ki.

Az angol support mit válaszolt?

Bemásolhatod az e-mail-eket.


Sajna visa helyett mastercardot kaptam de nagyon furcsa volt hogy a kifizetési opciónál a mastercardot is feltüntette mint lehívási lehetőség gondoltam változott és már arra is lehet. Lekértem arra és írták is hogy erősítsem meg a kártyaadatokat újra a számlamenü pénzkivét résznél és oké meg hogy elfogadták a kifizetést. Itt viszont állandóan hibaüzenet ugrik fel tehát nem lehet lehívni rá de a főszámlámra sem tették vissza a pénzt hogy lehívjam banki utalásal. Ezt jeleztem is nekik de az a válasz jött hogy kérjem le a kártyámra. Tiszta röhej az egész mivel a pénz lóg a levegőben egy jó ideje és adják a hülyét mintha olyan bonyolúlt dolgot kérnék tőlük. Köszi Milán a választ!

Idézetet írta: Atika Dátum november 03, 2011, 17:06:21
Sajna visa helyett mastercardot kaptam de nagyon furcsa volt hogy a kifizetési opciónál a mastercardot is feltüntette mint lehívási lehetőség gondoltam változott és már arra is lehet. Lekértem arra és írták is hogy erősítsem meg a kártyaadatokat újra a számlamenü pénzkivét résznél és oké meg hogy elfogadták a kifizetést. Itt viszont állandóan hibaüzenet ugrik fel tehát nem lehet lehívni rá de a főszámlámra sem tették vissza a pénzt hogy lehívjam banki utalásal. Ezt jeleztem is nekik de az a válasz jött hogy kérjem le a kártyámra. Tiszta röhej az egész mivel a pénz lóg a levegőben egy jó ideje és adják a hülyét mintha olyan bonyolúlt dolgot kérnék tőlük. Köszi Milán a választ!

Másold be az angol szöveget.

Idézetet írta: Atika Dátum november 03, 2011, 17:06:21
Sajna visa helyett mastercardot kaptam de nagyon furcsa volt hogy a kifizetési opciónál a mastercardot is feltüntette mint lehívási lehetőség gondoltam változott és már arra is lehet. Lekértem arra és írták is hogy erősítsem meg a kártyaadatokat újra a számlamenü pénzkivét résznél és oké meg hogy elfogadták a kifizetést. Itt viszont állandóan hibaüzenet ugrik fel tehát nem lehet lehívni rá de a főszámlámra sem tették vissza a pénzt hogy lehívjam banki utalásal. Ezt jeleztem is nekik de az a válasz jött hogy kérjem le a kártyámra. Tiszta röhej az egész mivel a pénz lóg a levegőben egy jó ideje és adják a hülyét mintha olyan bonyolúlt dolgot kérnék tőlük. Köszi Milán a választ!

Más lehetőséged nincs pénzt lehívni? (neteller,moneybookers(skrill))

Igazad van befizettek moneybookersről és lehivom arra amúgy tegnap irták hogy a levelemet továbbitották a magyar ügyfélszolgálatnak remélem mielőbb vissza is jelez mert ezt a pénzt már máshol tolnám :D :beerchug:

A mai nap a probléma megoldódott végre a live chates supportos kiscsaj egy pillanat alatt felfogta a kérésemet a pénzem visszakerült a főszámlámra és javasolta a moneybookerst mint lehivási opciót. Befizettem moneybookersről játszottam egy kicsit és lehivtam arra :D csak azt nem értem hogy a többi ügyfélszolgálatos agyoniskolázott amúgy fúlhülyének ez miért okozott akkora problémát eme gond orvosolása :D a magyar support válaszra sem méltatott lehet hogy már nincs is nekik.