Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SZerbusz SZerencselovag!

Mielőtt még több időt szánsz stratégiád tökélesítésébe édemes lenne megvizsgálni hogy milyen piacra is szeretnél betörni.Először is magából a sportfogadásból tartósan nagy összegeket kivenni majdnem lehetetlen.Vedd figyelembe hogy megbízható iroda nem sok van,és a fogadók elég kiszolgáltatott helyzetben vannak csak példaként a korlátozást említeném ami egy sikeres szériánál nagyon hamar bekövetkezik.Nem kételkedek stratégiád eredményességében de a másik oldalon azért ülnek fogadáselemzők akik legalább olyan ügyesek mint te hogy a lehető leggyorsabban lezárják a számukra kedvezőtlen eseményeket.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 26, 2018, 13:27:01
Várható volt, hogy megfordítod a dolgot, s mi nem akarjuk, hogy itt tuti stratégiák megjelenjenek. Nem kellett sokat várni rá.

Számos ilyen forgatókönyvet láttunk már az évek során.

Remélem csalódunk.

Ismétlem magam: ha van egy jó ötleted, hogy hogyan lehet extra jövedelemhez jutni, akkor oszd meg velünk itt, ingyen, mert ez az a fórum.

A darázsfészek meg egy nagyon finom sütemény.  :ok:

Hát....úgy gondolom, tényleg hónapoknak kell eltelnie ahhoz, hogy kijelenthető legyen hogy tuti (vagy majdnem tuti).
addig csak ötlet, bármennyire is biztató...

A darázsfészket meg én is szeretem
:)

Jó lenne már felfogni, hogy a hagyományos irodáknál (bet365, unibet stb.) a sportfogadás egy szórakozási lehetőség.

Aki például hosszú távon pénzt szeretne látni (és nem 100-200 ezer forintokról beszélek) ebből, az rossz helyen kopogtat.

Idézetet írta: Szerencselovag Dátum június 26, 2018, 14:40:06
Hát....úgy gondolom, tényleg hónapoknak kell eltelnie ahhoz, hogy kijelenthető legyen hogy tuti (vagy majdnem tuti).
addig csak ötlet, bármennyire is biztató...

A darázsfészket meg én is szeretem
:)

Hidd el, hogy van aki évekig dolgozik ezen. Türelem.

Idézetet írta: tiboriusz Dátum június 26, 2018, 14:32:49
SZerbusz SZerencselovag!

Mielőtt még több időt szánsz stratégiád tökélesítésébe édemes lenne megvizsgálni hogy milyen piacra is szeretnél betörni.Először is magából a sportfogadásból tartósan nagy összegeket kivenni majdnem lehetetlen.Vedd figyelembe hogy megbízható iroda nem sok van,és a fogadók elég kiszolgáltatott helyzetben vannak csak példaként a korlátozást említeném ami egy sikeres szériánál nagyon hamar bekövetkezik.Nem kételkedek stratégiád eredményességében de a másik oldalon azért ülnek fogadáselemzők akik legalább olyan ügyesek mint te hogy a lehető leggyorsabban lezárják a számukra kedvezőtlen eseményeket.

Ezeket már nem tudnám tökéletesíteni, egyszerűsíteni nem tudom,bonyolítani tudnám, de nincs értelme, szerintem csak rontanék.

Jó volna már ott tartani, hogy korlátoznak....remélem elérem....

:laugh:

#2120 június 26, 2018, 17:18:13, Tomka
"Ezeket már nem tudnám tökéletesíteni..."  ;D

"Sőt! egyesek még fizetnek is tippekért, na ez aztán az igazi élősdiség..."
Én árultam tippeket is..., lehet ezt is korrektül csinálni. Mondjuk ez élő tippelés volt. Ja és egy eurót sem magamra költöttem, ami abból befolyt.
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=12013.msg666970#msg666970

Tudom ez olyan mint, amikor egy politikus szavaiból kiemelünk párat. Biztos az én fórumomon is lehetne ezt csinálni, sőt...

Bennem két dolog jelenik meg veled kapcsolatban.
1. Helyesen írsz, összeszedetten. //Értelmes, tudatos ember vagy//
2. Tényleg jó marketing dumád van, ezt a tapasztalat vagy a tanultak hozták?!

Készül egy önéletrajzi ihletésű, de szigorúan szubjektív könyvem, csak lusta vagyok írni. Könnyebb lenne valakivel megíratni... De tudod 10, lassan 11 éve a sportfogadás virtuális világában alatt annyi emberrel találkoztam, ismerkedtem, beszélgettem. Az emberekben egyszer eljön az idő, hogy pluszt pénzt szedjenek a tippjeikért. Valaki azért, mert veszteséges és kell a kiegészítés vagy esetleg, mert pont leszarják a fejét és így vár nagyobb megbecsülést.
Az emberek pedig hasonlóak és pont így szokták kezdeni, mint a te bemutatkozásod. Teljesen igazad van azzal kapcsolatban, hogy fogadási stratégiák a fórum neve, csak az a baj, hogy semmi újat nem mondtál eddig.
Tegyük fel van 4 stratégiád, mond el csak az egyiket. 3 megmarad neked, egyet pedig bedobsz a közösbe. Elárulom, azzal hogy másoknak adsz 10 egység pluszt, a saját hülyesége miatt másik 30-t veszít el, így nem fogja kiszúrni az elemző szoftver, amelyet a Indiaiak írtak.
Ezzel a cselekedettel szerintem emelnél a megbecsüléseden bár, ha nem érdekel... Amit igazán kétlek, mert ha nem várnál visszajelzést, lehetőleg pozitívot (mert gondolom nem vagy szociopata) akkor nem írtál volna ide.

Pacsi  :cya:
Tomka

Idézetet írta: Tomka Dátum június 26, 2018, 17:16:00
"Ezeket már nem tudnám tökéletesíteni..."  ;D

"Sőt! egyesek még fizetnek is tippekért, na ez aztán az igazi élősdiség..."
Én árultam tippeket is..., lehet ezt is korrektül csinálni. Mondjuk ez élő tippelés volt. Ja és egy eurót sem magamra költöttem, ami abból befolyt.
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=12013.msg666970#msg666970

Tudom ez olyan mint, amikor egy politikus szavaiból kiemelünk párat. Biztos az én fórumomon is lehetne ezt csinálni, sőt...

Bennem két dolog jelenik meg veled kapcsolatban.
1. Helyesen írsz, összeszedetten. //Értelmes, tudatos ember vagy//
2. Tényleg jó marketing dumád van, ezt a tapasztalat vagy a tanultak hozták?!

Készül egy önéletrajzi ihletésű, de szigorúan szubjektív könyvem, csak lusta vagyok írni. Könnyebb lenne valakivel megíratni... De tudod 10, lassan 11 éve a sportfogadás virtuális világában alatt annyi emberrel találkoztam, ismerkedtem, beszélgettem. Az emberekben egyszer eljön az idő, hogy pluszt pénzt szedjenek a tippjeikért. Valaki azért, mert veszteséges és kell a kiegészítés vagy esetleg, mert pont leszarják a fejét és így vár nagyobb megbecsülést.
Az emberek pedig hasonlóak és pont így szokták kezdeni, mint a te bemutatkozásod. Teljesen igazad van azzal kapcsolatban, hogy fogadási stratégiák a fórum neve, csak az a baj, hogy semmi újat nem mondtál eddig.
Tegyük fel van 4 stratégiád, mond el csak az egyiket. 3 megmarad neked, egyet pedig bedobsz a közösbe. Elárulom, azzal hogy másoknak adsz 10 egység pluszt, a saját hülyesége miatt másik 30-t veszít el, így nem fogja kiszúrni az elemző szoftver, amelyet a Indiaiak írtak.
Ezzel a cselekedettel szerintem emelnél a megbecsüléseden bár, ha nem érdekel... Amit igazán kétlek, mert ha nem várnál visszajelzést, lehetőleg pozitívot (mert gondolom nem vagy szociopata) akkor nem írtál volna ide.

Pacsi  :cya:
Tomka

8)
Köszönöm a pár elismerő szót, úgy gondolom, valóban nem állok hadilábon az intelligenciával.
A stratégiáim közül szinte biztos, hogy nem fordítom élesbe valamennyit, az egyik eléggé sebezhető a sors által  ;D ;D ;D és azért nem, a másik sok időt kíván és mivel magam is elég gyarló vagyok ahhoz, hogy lehetőleg hamar kellene a lóvé, valszeg. ezeket  ejteni fogom.
Ebben az esetben leírom majd ide.
:)

Kíváncsi vagyok, hány oldalt fogunk teleírni 2000 karakteres hozzászólásokkal, mire megint előkerül ebben a fórumban újra egy konkrét stratégia...    :P

Idézetet írta: Knapp Dátum június 26, 2018, 18:35:14
Kíváncsi vagyok, hány oldalt fogunk teleírni 2000 karakteres hozzászólásokkal, mire megint előkerül ebben a fórumban újra egy konkrét stratégia...    :P

Pont emiatt álltam neki délelőtt leírni az egyik sajátomat... Mondanám, hogy hamarosan kint lesz, de 3 éve jön.

Idézetet írta: Tipp9000 Dátum június 26, 2018, 19:41:16
Írnátok nekem egy stratégiát,amivel tudok profitot termelni? :)
Lehet az naponta csak 1 euro.,de az biztos legyen. :P

Mindennap eszek egy kinder tejszeletet. Te ne egyél meg kettőt, hanem tedd el az árát egy dobozba. Elég tuti stratégia, nem? ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum június 26, 2018, 19:45:21
Mindennap eszek egy kinder tejszeletet. Te ne egyél meg kettőt, hanem tedd el az árát egy dobozba. Elég tuti stratégia, nem? ;)

Vagy, ne egyél egyet se, s akkor megspórolod a pénzt a fogorvosra, sőt cukorbeteg se leszel. Hosszú távú stratégia.

Sziasztok,

Arra gondoltam, megpróbálom az élő fogadásban, hosszabbításban lőtt gólokat meglovagolni.
Egyelőre még nincs konkrét rendszer benne, de kb. a 86-87-ik percben általában már 4-es szorzó van arra, hogy lesz gól.
Arra gondoltam, hogy a fibonacci rendszer szerinti tétemeléssel lehetne próbálkozni. Egyelőre az Angol bajnokságból néztem ki pár csapatot, a legnagyobb széria amikor nem jött az 7 volt. A bajokság kb. 27-30-ik meccséig le kellene zárni a sorozatot, hogy ne vigyünk át bukót a következő szezonra. Esetleg a kiválasztott csapatokkal csak 1 sorozatot végigvinni ne érjen túl nagy meglepi. Lehet variálni, magasabb oddsért 89'-ben megrakni.
Próbálkozott már valaki hasonlóval? Esetleg lenne esélye ennek a módszernek?

Üdv,

Luky

Idézetet írta: Tipp9000 Dátum június 26, 2018, 19:41:16
Írnátok nekem egy stratégiát,amivel tudok profitot termelni? :)
Lehet az naponta csak 1 euro.,de az biztos legyen. :P

A 11-esek, büntetőből esett gólok most jó üzletnek tűnnek a vb-n, remélhetőleg a kieséses szakaszban sem vesznek belőle vissza...

Idézetet írta: Luky Dátum június 26, 2018, 20:49:07
Sziasztok,

Arra gondoltam, megpróbálom az élő fogadásban, hosszabbításban lőtt gólokat meglovagolni.
Egyelőre még nincs konkrét rendszer benne, de kb. a 86-87-ik percben általában már 4-es szorzó van arra, hogy lesz gól.
Arra gondoltam, hogy a fibonacci rendszer szerinti tétemeléssel lehetne próbálkozni. Egyelőre az Angol bajnokságból néztem ki pár csapatot, a legnagyobb széria amikor nem jött az 7 volt. A bajokság kb. 27-30-ik meccséig le kellene zárni a sorozatot, hogy ne vigyünk át bukót a következő szezonra. Esetleg a kiválasztott csapatokkal csak 1 sorozatot végigvinni ne érjen túl nagy meglepi. Lehet variálni, magasabb oddsért 89'-ben megrakni.
Próbálkozott már valaki hasonlóval? Esetleg lenne esélye ennek a módszernek?

Üdv,

Luky

Van benne érték, ha látod a meccset és van motiváció a gólszerzésre illetve nagyjából tudod, hogy mennyi hosszabbítás várható.
Pl. a Bundesligában sokszor csak 2-3 percet raknak rá és pontosan le is fújják, Dél-Amerikában meg mennek az 5-6 perces ráadások, aztán ha az is kevés, játszanak tovább az első gólig.  :)
Persze ez az over oddsokban is benne van, főleg miután már lehet tudni, hány perc lesz a ráadás.

Igen, a tétemelésre próbálok kitalálni valamit, a végtelenségig nem lehet emelni. 2 dologra gondoltam:
- Meghatározok egy belépési pontot, vagyis kivárok 3-4 olyan meccset amikor a csapatnak nincs gól a hosszabbításban, és onnan 4-5 meccset tétemeléssel végigviszek.
  Ha nem jön akkor sem, kiszállok, és emelek az alaptéten a következő sorozaton.
- Több szálon indítok sorozatokat, ha valamelyik elbukik, akkor a veszteséget szétosztom a többi éppen induló szál között.
Próbálkoztam már régebben döntetlen + fibonacci sorozattal, de sajnos túl sok csapatot vállaltam be (40) és nem volt időm folyamatosan a szálakat kezelni:(

Üdv,

Luky

Most már nagyon off, de a stressz mindennél károsabb. Minthogy megeszem a reggeli tejszeletem. Túloztam kicsit a minden nappal... de délután 3-kor pedig mindig eszek gyümölcsöt is. Abban pedig a gyümölcscukor van...
Inkább nem idegesítem magam fel, sem az magánéletben, sem bent a cégnél.

Kicsit túlzónak érzem állandóan a cukorbetegség emlezetését. Ritkán iszom cukros lötyit, hetente sportolok és változatosan étkezek.
Nem hiszem, hogy pont nekem lesz cukorbetegségem, amikor informatikus kollégáim nagy része kólát iszik és gyors kaját ebédel.

Befejezem, mert tényleg ez nem ide tartozik már.