Magyar Labdarúgó Válogatott 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyar Labdarúgó Válogatott 2017/18


Ebben a témában lehet beszélgetni mindenről, ami a magyar labdarúgó válogatottal kapcsolatos.  :beerchug:

Azon agyalok, hogy Feröer ellen pontosan eggyel nyeretem a mieinket. Van esetleg, aki le akar beszélni?  ;D

Nemigen jelent meg, amit az előbb írtam... szóval, ti nyeretnétek Svájcot a mieink ellen?


U17-es Eb: Győzelem a franciák ellen

Hatalmas bravúrral kezdte a magyar válogatott az U17-es Európa-bajnokságot, legyőzték a sokkal esélyesebbnek tartott franciákat. Szép volt Fiúk!

Bencze Márk találata alul, további magyar gólok ITT!




Skócia U17 - Magyarország U17 | Sportingbet

Skócia nyer 2.10  |  Döntetlen 3.10  |  Magyar győzelem 3.20
Több mint 2.5 gól 1.80  |  Kevesebb mint 2.5 gól 1.90
Mindkét csapat szerez gólt - Igen 1.70 | Nem 2.05

Döntetlen felé húznak a szavazók  ▶ http://bit.ly/2pRlsKg

A franciák kicsit helybenhagyták Feröert, csórik még kapura sem lőttek.

Szegény feröeri srácok, ez az Eb kicsit elveszi a kedvüket a focitól.

Magyar 3.5 over ritkán ül ennyire simán.  :redchug:

Ez a sorfal nem sikerült tökéletesen ;D


Magyar labdarúgó-válogatott - Tizenhét légióst hívott meg Storck

    Budapest, 2017. május 19., péntek (MTI) - Bernd Storck szövetségi kapitány pénteken megnevezte azt a 17 idegenlégióst, akikre számít a magyar labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén.

    A német szakvezető meghívta a pár napja még az U17-es Európa-bajnokságon játszó Szoboszlai Dominikot, míg az előző keretben nem szereplők közül Elek Ákosra, Nagy Dominikra és Kocsis Gergőre is számít.
    A magyar szövetség honlapja szerint Storck telefonon egyeztetett az észak-amerikai bajnokság (MLS) góllövőlistáját vezető Nikolics Nemanjával, akivel abban állapodtak meg, hogy a támadó nem csatlakozik a csapathoz, mert klubja, a Chicago Fire június 4-én és 10-én bajnoki mérkőzést játszik.
    A Magyarországon játszó meghívottak névsorát a jövő héten hirdeti ki a szakember azután, hogy egyeztetett a klubedzőkkel.
    A magyar válogatott június 5-én az oroszokat fogadja a Groupama Arénában barátságos mérkőzésen, majd négy nappal később Andorrában játszik világbajnoki selejtezőmérkőzést.

    A válogatott légiósainak kerete:
    kapusok:
Gulácsi Péter (RB Leipzig), Megyeri Balázs (Greuther Fürth)
    védők:
Bese Barnabás (Le Havre), Lang Ádám (Dijon), Kocsis Gergő (DAC), Kádár Tamás (Dinamo Kijev)
    középpályások:
Nagy Ádám (Bologna), Elek Ákos (FK Almati), Szoboszlai Dominik (RB Salzburg), Dzsudzsák Balázs (Al-Vahda), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Sallai Roland (Palermo), Gyurcsó Ádám (Pogon Szczesin), Kalmár Zsolt (Bröndby), Stieber Zoltán (Kaiserslautern)
    támadók:
Szalai Ádám (Hoffenheim), Priskin Tamás (Slovan Bratislava)

Magyar-orosz - Kleinheislerrel lett végleges a keret

    Budapest, 2017. május 25., csütörtök (MTI) - Utólag a Ferencvárosban futballozó Kleinheisler László is bekerült a június 5-i, Oroszország elleni barátságos mérkőzésre, illetve a négy nappal későbbi andorrai világbajnoki selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretébe.


    A magyar szövetség honlapjának közlése szerint a középpályással együtt lett teljes Bernd Storck szövetségi kapitány 25 fős csapata.
    Kleinheisler, valamint a Vasas két futballistája a szerdai Magyar Kupa-döntő után csatlakozik a válogatotthoz.

    A végleges keret:
    kapusok:
    -------
Gulácsi Péter (RB Leipzig), Megyeri Balázs (Greuther Fürth), Gróf Dávid (Budapest Honvéd)
    védők:
    ------
Bese Barnabás (Le Havre), Kleisz Márk (Vasas FC), Lang Ádám (Dijon FCO), Kocsis Gergő (Dunaszerdahely), Kádár Tamás (Dinamo Kijev), Vinícius Paulo (Videoton FC), Hangya Szilveszter (Vasas FC), Tóth Bence (Puskás Akadémia)
    középpályások:
    -------------
Nagy Ádám (Bologna), Elek Ákos (Kajrat Almati), Szoboszlai Dominik (RB Salzburg), Dzsudzsák Balázs (al-Vahda), Márkvárt Dávid (Puskás Akadémia), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Sallai Roland (Palermo), Gyurcsó Ádám (Pogon Szczesin), Kalmár Zsolt (Bröndby), Stieber Zoltán (1. FC Kaiserslautern), Kleinheisler László (Ferencváros)
    támadók:
    -------
Szalai Ádám (1899 Hoffenheim), Priskin Tamás (Slovan Bratislava), Eppel Márton (Budapest Honvéd)

Hát igen, tudom, mit érzel. Félidőben még optimista voltam, nyerettem a mieinket és megtettem a 2,5 overt külön, aztán meg fogtam a fejem, mert egy haver megtette, hogy hazai és 2,5 alatt, de nem hallgattam rá.

Idézetet írta: TiB Dátum május 09, 2017, 17:06:00
Szegény feröeri srácok, ez az Eb kicsit elveszi a kedvüket a focitól.

Magyar 3.5 over ritkán ül ennyire simán.  :redchug:

Bernd Storck - aki a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya - figyelmébe ajánlom:


Magyarország - Lettország: Becsületbeli ügy

A vb-re vélhetően nem jutunk ki, Portugália és Svájc nagyon megúszott. Maradt négy meccs a kvalifikációs sorozatból, ahol egyrészt helyre kell állítani a renomét, másrészt viszont keresni kellene azokat a játékosokat, akik majd a következő Eb-selejtezős sorozatban hasznos tagjai tudnak lenni a csapatnak, a csapatunknak. Tovább ITT!

Tipp: 2 gól felett AH @ 1.53

A lettek ellen is sima lesz, meg a portugálok ellen is, csak más-más előjellel. A lettek ellen hendikepes hazai is belefér, mert ha most nem rázza meg magát a csapat, szurkoló nem marad mellettük, de Céerék ellen benne van akár egy hendikepes fiaskó is. Ha őszinték akarunk lenni, már mindegy is.  :noway: