Átigazolási hírek - 2017 Nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 20, 2017, 12:51:03
Most ez 1.1 -ert fogadhato ugyanott. Ezt hivjak top betnek  :beerchug:

Én is azt hittem, de sajnos most még is úgy tűnik, hogy bukó lesz a tipp....  :'( :'(

Az angol klubok vezetik az átigazolási versenyt. Jöhet a szokásos, reménykedés, elhiszik, decemberben kiesés a BL-ből.

1. Alexandre Lacazette  ->  Arsenal (45 millió font)
2. Bernando Silva  ->  Manche$ter City (42.5 millió font)
3. Mohamed Salah  ->  Liverpool (35.7 millió font)
4. Corentin Tolisso  ->  Bayern München (35.2 millió font)
5. Ederson  ->  Manche$ter City (34 millió font)
6. André Silva  ->  AC Milan (32.3 millió font)
7. Victor Lindelof  ->  Manchester United (29.75 millió font)
8. Theo Hernandez  ->  Real Madrid (25.5 millió font)
9. Michael Keane  ->  Everton (24.2 millió font)
10. Jordan Pickford  ->  Everton (24.2 millió font)

Két kapus is van a top10-ben :O

#17 július 06, 2017, 14:36:01, slices
Egy 70 millás Lukaku is komoly tétel, nem fix, de igen közel a felek a ponthoz.

Ui:75 a vége állítólag

#18 július 06, 2017, 16:22:55, csabax
Idézetet írta: slices Dátum július 06, 2017, 14:12:45
Egy 70 millás Lukaku is komoly tétel, nem fix, de igen közel a felek a ponthoz.

Ui:75 a vége állítólag

Vajon Jose Mourinho mennyi pénz "kaszál" azért, hogy magas áron vásárolja vissza azt a csatárt, akit néhány évvel ezelőtt ugyancsak ő ítélt alkalmatlannak és rúgott ki?
:beerchug:

Szerintem ez inkább egy Carmine "Mino" Raiola nevű menedzser újabb ügyes üzlete. Kisujjból csinál bolondot száz éves klubokból.

Itt a játékoslistája: https://www.transfermarkt.com/mino-raiola/beraterfirma/berater/282

Szalai Ádám 2019-ig szerződést hosszabbított a Hoffenheimmel

    Budapest, 2017. július 6., csütörtök (MTI) -  Szalai Ádám egy évvel, 2019. június 30-ig meghosszabbította szerződését a német labdarúgó-bajnokságban szereplő TSG 1899 Hoffenheimmel.

    A klub honlapjának csütörtöki híre emlékeztet arra, hogy a 29 éves magyar válogatott támadó 2014 nyarán, az FC Schalke 04-től érkezett.
    "Ádám figyelemreméltó tavaszi szezont produkált, s a pályán kívül is fontos szerepet játszik a csapategységben" - mondta róla a vezetőedző, Julian Nagelsmann, aki a futballista mentalitását és játéktudását dicsérve hozzátette: minden tréner számára fontos, hogy ilyen típusú játékos legyen a keretében.
    Szalai eddig 53 Bundesliga-meccsen lépett pályára az együttesben, s 12 gólt szerzett - ezek közül hetet most, a tavaszi szezonban.
    "Biztos vagyok abban, hogy a tapasztalatommal, a játéktudásommal és az akaraterőmmel segíteni tudok a csapatnak az előttünk álló kihívások során" - fogalmazott Szalai, aki elárulta: mindenképpen tagja akart maradni ennek a "különleges közösségnek" és nagyon örül annak, hogy a klub bízik benne.
    A Hoffenheim a várakozásokat felülmúlva a negyedik helyen végzett a német bajnokság 2016/17-es idényében, így indulhat a Bajnokok Ligája selejtezőjében.

Azért az kicsit meglepett, hogy az NB1-es rutinnal igencsak bőven megáldott Farkas Balázs pont most megy el Újvárosból az MTK-ba, mikor feljutottak...

Idézetet írta: PetoPisti Dátum július 06, 2017, 13:01:26
Én is azt hittem, de sajnos most még is úgy tűnik, hogy bukó lesz a tipp....  :'( :'(

Újabb fordulat következett be. Costa csak Torinoba költözött.  8) 8)

Átigazolások: Mbappé és Neymar még nyáron csapatot vált?

Egyre komolyabb pletykák látnak napvilágot arról, hogy Neymar nyáron csapatot vált. Fél évvel, de még talán egy hónappal ezelőtt is elképzelhetetlen volt, hogy a brazil zseni elhagyja a Barcelonát. Természetesen a katalán klub, élükön Bartomeu elnökkel mindent tagad. Viszont Neymar édesapja és a PSG sportigazgatója elvileg leülnek tárgyalni, hogy megvalósítható-e ez a kontraktus. Olvasd tovább ITT!


Neymar csapata szeptember elején

Unibet kínálata:

PSG - 1.08
FC Barcelona - 6.00
Manchester City - 101.00
Manchester United - 101.00

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum augusztus 01, 2017, 13:19:28
Neymar csapata szeptember elején

Unibet kínálata:

PSG - 1.08
FC Barcelona - 6.00
Manchester City - 101.00
Manchester United - 101.00

Ez az edzés közbeni bunyó után változott ilyen drasztikusan?  :D

Pár hete megjelent egy írás a főoldalon, melyben Neymar PSG-be való igazolása volt a téma. Akkor én Barcás létemre meg voltam győzödve, hogy Neymar elszerződik, úgy néz ki, hogy ez valóra is válik. Az írás is emiatt is született, persze kezdetben senki sem akarta elhinni, hogy ez a dolog valóra válhat (én is kétkedve fogadtam, amíg jobban utána nem néztem).

Továbbra is az a véleményem, hogy Neymarnak váltania kell. Ennyi pénzért pedig a Barcának el kell(ett) adnia. A brazilnak új kihívásokra van szüksége, itt már mindent megnyert és amíg Messi barcás, addig ő itt nem lesz vezér (ez pedig 2-3 év minimum, de lehet több is).

Sikerül-e pótolni? Olyan tehetséges játékos, mint ő nem sok van. Talán csak Ronaldo meg Messi. Minőségi romlás lesz az új érkezővel, de ennyi pénzből több posztra is lehet majd igazolni, ami viszont pozitívum. Elvileg Messi pihentetése és utána a felkészülés is kiválóan sikerült, szóval kíváncsi vagyok milyen szezonja lesz a törpének. Neymar pedig sziporkázhat, végre megmutathatja, hogy mire képes.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-hivatalos-kozlemeny-elengedtek-neymart-2584311

Szerintem ezt érdemes kielemezni, szóval a cím ez: Barcelona: hivatalos közlemény, elengedték Neymart

Na mondom, hivatalos közlemény, tehát A4-es lap, pecséttel meg minden. Olvasom a cikket, jön egy ilyen mondat: "A katalánok szűkszavú kommünikében jelezték: elengedték Neymart a szerda délelőtti tréningről". Ajaj, ez kezd sántítani, és akkor a cikk alján meglátom a twitter-bejegyzést, a szűkszavú, hivatalos közleményt, ami nagyjából négy-öt szóval lehetett volna csak hosszabb, mert ennyit enged a twitter.

Rákattintottál, ahogy még másik x ezer ember is rá fog, tehát a célt elérték, a reklámbevételek pörögnek  ;D

Idézetet írta: fcbayern Dátum augusztus 02, 2017, 12:57:14
Rákattintottál, ahogy még másik x ezer ember is rá fog, tehát a célt elérték, a reklámbevételek pörögnek  ;D

Persze, bejött a clickbait ez tiszta sor. Nekem a hivatalos közlemény és a twitter-bejegyzés nem passzol. A reklámbevétel ennél kicsit azért összetettebb, de nincs kedvem megvitatni oldalakon keresztül ;D