Várda64 pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdvözlet minden Pókerbarátnak a fórumon!

Akkor elsőként megnyítom a pókerezéssel kapcsolatos naplómat. Remélem sok sikerről tudok majd beszámolni itt.

Pár hete kiszúrtam magamnak az Expekten ezt a versenyt. Megnyernem még nem sikerült, de ami késik..... Fizetős helyet viszont több alkalommal is sikerült megcsípnem, mint például ma.
Befektetés: 9,30$
Nyeremény: 53,32$

Kicsit bosszús vagyok, mert kisvakból pre-flop AT all innt toltam, melyet nagyvak 84 elfogadott és riverre leesett egy 8-as.

Reméltem, hogy indítasz egy naplót!  ;)

A helyezéshez pedig csak gratulálni tudok, tessék: Gratulálok :beerchug: 

Azért 84-re bemenni, hát... 

Köszönöm a gratulációt csacsa:beerchug: Semmi gond, remélem holnap is megadja majd rá! Nem fog ott mindig leesni a 8-as riverre.... Amúgy TzzE volt ez a nagytudásu játékos.

Várda, őszintén már én is vártam, hogy megnyisd a pókeres naplódat.  :beerchug:

Remélem minél többen követnek majd.  Sok sikert.  :great:


Szia Várda!

Gratulálok!Meg lesz az csak idő kérdése szerintem.
Én is gondolkodtam egy napló inditásán,de 3 hónapja nem
játszom nagyon,külömböző magánéletbeli problémák miatt.
A 84 az durva,én biztos anyáztam volna,föleg az FT-én.

További Sikereket az asztaloknál! :ok:

Milan, hangyás! Köszönöm a gratulációt!  :beerchug: Adja a jó Isten, hogy hetente két-három hasonló bejegyzésem legyen!  :ok:

Nah, gratula Várda!!
Én szerintem többet nem indulok itt, mert úgy néz ki rossz ómen vagyok neked és amúgy se kedvelt szórakozásom a koránkelés..
Tényleg kapd el őket, meg ezt a hülye klienset :great:

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 08, 2009, 11:11:10
Üdvözlet minden Pókerbarátnak a fórumon!

Akkor elsőként megnyítom a pókerezéssel kapcsolatos naplómat. Remélem sok sikerről tudok majd beszámolni itt.

Pár hete kiszúrtam magamnak az Expekten ezt a versenyt. Megnyernem még nem sikerült, de ami késik..... Fizetős helyet viszont több alkalommal is sikerült megcsípnem, mint például ma.
Befektetés: 9,30$
Nyeremény: 53,32$

Kicsit bosszús vagyok, mert kisvakból pre-flop AT all innt toltam, melyet nagyvak 84 elfogadott és riverre leesett egy 8-as.

Gratulálok szép eredmény !!!    :beerchug:


Köszi Gery185 és gigazo! Sajnos a mai verseny ( a Professzor szavaival élve ) megy a lecsóba, mert nem tudok belépni a kliensbe. Biztos az ipokernél karbantartás van, mert egyik termük sem üzemel.  :-\

Ha napló, legyen hiteles és tárgyilagos! Elmúlt 3 nap mérlege: 3 MTT indulás 3 kiesés.  :noway: Igazából bosszankodni sem tudok rajta, mert olyan szinten nem jött a lap, hogy az hihetetlen. Mind a három kísértetiesen hasonlított egymásra: első két órát még úgy ahogy túléltem, a harmadikban viszont megevett a vak és az ante.
Hétvégére csak és kizárólag Sit and Go-t tervezek, mert az Expekten most van egy akció, melynek keretében duplázzák az FPP pontokat és nekem szükségem van rá a VIP szintem megtartásához. Azért lehet, hogy egy késő esti vagy éjszakai MTT belefér majd, de nem biztos.

Tele lett a hócipő! Mint mondottam, megpróbáltam ezt a hétvégi FPP gyűjtést egy kicsit szorgalmazni a VIP szintem megtartásához, emeléséhez. Na de nem minden áron!! Mikor már a 7-8. SnG-t bukom el zsinórban a csatolmányban közölt, vagy ehhez hasonló módon, akkor azért engedtessék már meg nekem is, hogy bosszús, mi több mérges legyek. Mi a f*sz van itt? Ezt éppen konkrétan nem néztem, de elhihetitek, hogy 70-80%-os all injeimet verette meg az állítólagos véletlengenerátor. Na most egyszer-kétszer benyelem, de zsinórban nyolcszor(!!!!)? Ott már meg kell kérdőjeleznem a véletlenszerűséget....

Tényleg szopó hand, mondhatni szokásos netes szívás. Flop után 84% - 16% a javadra, de milyen érdekes, hogy ha a Q helyett mondjuk egy 2-es a flop harmadik lapja, akkor már 97%-3% lett volna a nyerési esélyed. Pihenj és megfordul a lapjárás :ok:

Üdv Várda barátom!

Nah egy vallomással tartozom, te voltál a lökés hogy elkezdjek pókerezni, ódzkodtam töle sokáig, de az volt a végső lökés mikor végigizgultam veled ha jól emlékszem az 1500 dolcsis nyereményt a chaten.  Gyakorlás képpen Pokerstarson kezdtem tanulgatni a játékot, ott felvertem 2 millió játékpénzre, utánna következett a Fulltilt igazi pénzben, 50dolcsirol 450re sikerült feltornáznom. 1 asztalos sit and go versenyeket nyomom, azon belül is a shotout a kedvencem, hosszabb versenyekre nincs türelemem.  Gondolkozom hogy nyissak egy naplót, de igazábol gyors lefojásu versenyekröl nem sokat lehet irni amiket játszom.  További sok sikert mentorom ;)!! Üdv!   :cya:

Idézetet írta: Latzka Dátum december 13, 2009, 13:25:12
Tényleg szopó hand, mondhatni szokásos netes szívás. Flop után 84% - 16% a javadra, de milyen érdekes, hogy ha a Q helyett mondjuk egy 2-es a flop harmadik lapja, akkor már 97%-3% lett volna a nyerési esélyed. Pihenj és megfordul a lapjárás :ok:

Köszi Latzka! Tényleg pihentetni kell, mert ez nem állapot. A másik gyögyszem (csak most nincs kedvem keresgetni az archivumban) pre-flop all in, nálam szintén AQ, nála A2. Flopon lejön a Q egy 3-as és valami semleges lap kíséretében. Turn: 5. River: 4.!!!!  :crazy: Szóval nincs miről beszélni, mert zsinórban ez ment itt az elmúlt 2 napban.

Idézetet írta: TiB Dátum december 13, 2009, 13:33:36
Jól értem a képet, hogy a 150-es hívására, nyomtál egy re-raise emelést, ami neki all-in lett ? Vagy ő megadta a nagyvakot, és te emeltél be kb 3000-et ? Igazából nekem mindkettő érdekes movenak tűnik, flop nélkül, különböző színű AQ-val a kézben. Mindentől függetlenül lehetett volna nála AK, AA szal szerintem kicsit eltúlzott pre-flop játékot valósítottál meg. Lehet rosszul látom, csak lelkes amatőr vagyok :D de én így látom.
Rosszúl értelmezed TiB! Ő kisvak, én nagyvak. Kiegészített, én akkor toltam rá az all innt. Tudtam, hogy indulóra jobb vagyok, mert ha előtte lapja volt, mindig emelt. Körökkel előtte már meghúztam a figurát egy AA-al (az is szintén pre-flop all in), tehát sejthette, hogy lapom van nem bohóckodok. Na mindegy ez lett belőle, de hangsúlyoznám nem ezért töltöttem fel a képet, hanem a sorozat miatt. Ilyen bármikor előfordulhat, aki online játszik a tudja, na de nyolcszor zsinórban ilyen és ehhez hasonlók?? Az azért már egy kicsit nekem is sok, pedig kellően harcedzett vagyok.