Everest póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Everest pókerről mi a véleményetek, mert én úgy látom, hogy belenyúltam valami trutyiba, mikor oda kértem ki a pokerstrategy 50 dollcsiját. Alig van játékos, ha jól látom, de remélem tévedek és jó hírrel tudtok szolgálni.

A válaszokat előre is köszönöm!

Csacsa

Hát, sok jót nem tudok mondani róluk, mert nehéz.

PRO:
- Híresen gyenge játékosállomány.

KONTRA:
- Ocsmány szoftver, valószínűleg a windows számológépnek is összetettebb kezelőfelülete van.
- Lasssúúúúú...
- Kicsi terem--->kevés játékos
- Ők is szenvednek a francia szerencsejáték-törvény miatt, a francia játékosokat (akik régen a terem játékosainak elég nagy %-át tették ki) ha jól tudom az everestpoker.fr-re száműzték, oda pedig egyelőre bonyolult lenne regisztrálni.

Kb ennyit tudok róla elmondani, nekem régebben volt náluk pénzem, de két nap után kiutaltam, mert annyira lassú és körülményes volt az egész, hogy megjelentek az első őszhajszálaim.

Régebben azt mondták, hogy mindezért kárpótol a rendkívül gyenge játékosállomány, ma ez nem tudom mennyire igaz, hiszen a franciák ha minden igaz leléptek...

Szerintem ha megvannak a Summit Pontok, és neked sem jött be a terem, akkor érdemes váltani.

Én is csak hasonló rossz dolgokat tudok a teremről mondani, szerintem felejtős!!! 

th3PR0j3ct0r és gigazo, köszönöm a segítséget! 900 Summit pontot kell összegyűjtenem 90 nap alatt, elvileg egy játék után 2 summit pont jár, bár ennek még utána kell néznem, mert ez a 2,50$+0,50$ 6 fős SNG-re vonatkozik. Jó lenne minél hamarabb letudni eztetet, aztán elég nagy esély van rá, hogy lefarolok...

Biztosan lesz majd egy-két érdekesség, majd a naplómban rögzítem ezeket, direkt vettem ma celuxot...

Minden jót kívánok Nektek!

Üdv,

Csacsa

Játékpénzzel sokat játszottam itt régebb, akkor több játékos is volt. A szoftver ha azóta nem változott, akkor tényleg gagyinak számit.

Ultragagyiterem  :-\ szerintem

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 02, 2010, 18:04:48
Játékpénzzel sokat játszottam itt régebb, akkor több játékos is volt. A szoftver ha azóta nem változott, akkor tényleg gagyinak számit.

Idézetet írta: igalj Dátum augusztus 02, 2010, 19:01:28
Ultragagyiterem  :-\ szerintem

Köszi! Egybehangzó vélemények, ez nem véletlen..  :)

Semmi gond nincs az EVERESTtel, szerintem, én már régóta itt vagyok. ;D

Viszont a franciákról NEM tudtam, h. KILÉPTEK, nem is figyeltem fel erre. Az tény, h. a külcsín gagyi, de KIT érdekel, ha ITT tanulom ki a szakmát jól. ;)

Persze a POKERSTARS sokkal profibb, de tele van sokkal PROFIBB játékosokkal is.

Majd FIGYELEM a franciákat, h. vannak v. nincsenek, amcsik nincsenek az tuti, rengeteg NÉMET , HOLLAND és BRAZÍL van , 1retöbb orosz és bizony MAGYAR is ;D  Az AMERIKAIK ki vannak tiltva, KANADAIAK vannak, mivel kanadai a cég, de , h. most a franciákkal mi van?  Ez  új dolog nekem. :o

Szóval szerintem OK az EVEREST , én szeretem. :D


Idézetet írta: frostling Dátum augusztus 24, 2010, 22:54:17
Semmi gond nincs az EVERESTtel, szerintem, én már régóta itt vagyok. ;D

Viszont a franciákról NEM tudtam, h. KILÉPTEK, nem is figyeltem fel erre. Az tény, h. a külcsín gagyi, de KIT érdekel, ha ITT tanulom ki a szakmát jól. ;)

Persze a POKERSTARS sokkal profibb, de tele van sokkal PROFIBB játékosokkal is.

Majd FIGYELEM a franciákat, h. vannak v. nincsenek, amcsik nincsenek az tuti, rengeteg NÉMET , HOLLAND és BRAZÍL van , 1retöbb orosz és bizony MAGYAR is ;D  Az AMERIKAIK ki vannak tiltva, KANADAIAK vannak, mivel kanadai a cég, de , h. most a franciákkal mi van?  Ez  új dolog nekem. :o

Szóval szerintem OK az EVEREST , én szeretem. :D



Sok sikert az evereseten!  :ok:

Köszi!

Van még valaki esetleg, aki Everest-en játszik?

Sziasztok!

Everest zónaidőt szeretném beállítani, tudja valaki, hogy hol kell?

Előre is köszi!

Üdv,

nyomi  ;D

Egyszerűen kattints rá,és ott csak a saját időzónádat dobja ki!
Legalábbis nekem!:)

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 13, 2010, 19:40:31
Egyszerűen kattints rá,és ott csak a saját időzónádat dobja ki!
Legalábbis nekem!:)

Szia Ghastly!

Köszi a segítséget, de sajnos nekem nem reagál semmit a kattintásra.

Ahogy van a lobbi,jobb alsó sarokban írja az időt!
Ott rá kattintasz és felajánlja a CEST-et,az nálunk a normális!
Nálam így lehet!

Óóó én hülye....
Most nézem hogy ez Everest topik,én  meg a Party Pokerét írom Csacsa  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
Ezer bocs...
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: