Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok Lacko vagyok
rólam röviden: :o

-13 éves korom  óta foglalkozom sport fogadással.
- több mint 10 éves tapasztalat
- totón elvittem a 13+1-et. illetve kétszer is 13 találatot értem el.
- Szakk területem: Foci,Kosárlabda.röplabda. ( esetenként másra is fogadok ha valuet látok)
- csapatban dolgozom.
- napi szinten 5-6 órát foglalkozok az eseményekkel.
-mérkőzés előtt és élőben is szoktam tippeket feladni.
-roi-m minden évben pozitiv volt , a tippjeim hatalmas plusz ev- mindenkinek.


Szeretnék mindenkinek kicsit segíteni ingyen mert sajnos nagyon sok a rossz buta fogadó aki csak veszít a játékon. ( ja és igen a hír igaz... ha stabil nyerő vagy akkor tiltalanak,korlátoznak a fogadóirodák)


Gl emberek  ;) :D :D

Úgy döntöttem  :o egy héten keresztül elhozom nektek a legjobb tippjeim, teljesen ingyen :beerchug:
PromociO kezdete: 2017.09.14 Promocio vége: 2017:09.21 

 Csütörtök:

-Kosárlabda                        Spanyolország   -Szlovénia

infó:

- Spanyolország egyértelműen Európa legjobb csapata. ( Igen a tornát is megfogják nyerni)

Tipp: Spanyolország nyer


-Röplabda:                         KB Stars   -   Woori

infó:

A bukik túl tolták a linet.

Tipp: Pontok száma: 183.5 alatt 

Labdarúgás:

Európa liga:                 Waregem - Nice
infó:

- Nice remek formában van 4-0 ra verték a Monacot
- komolyan veszik az el-t 
- Ha Döntetlen lesz visszakapjuk a pénzünket.

Tipp:
Döntetlen esetén nincs fogadás!
Nice



                                     


Feladási határidők:   :police: Spanyolország-Szlovénia 20:30    Erősség:      10/10
                                                    KB Stars   -   Woori  12:00                      10/9
                                                     Waregem- Nice              21:05                       10/10


Fő Tippek száma: 3 Oddsok:    1.34  1.954  1.61


Hajrá urak!!!!  :beerchug: :beerchug: :beerchug: :great:

Itt minden tipp teljesen ingyenes szóval nem értem ezt a részt. 5-6 óra akkor gondolom lesz 8-10 mondatos elemzés is nem? Kicsit erősek a pontok amiket megadtál de hajrá.

Én az 5-öst vittem el... kétszer... Teljesen ingyen megtanítom mindenkinek a nyerő számokat, mert szerintem nagyon sokan rossz számokat X-eltek be. Naponta 22 órát elemzem a számokat, matektanár vagyok... A nyertes számokat megszoktam játszani a sorsolás előtt illetve van hogy utána is, hátha elfogadják...

Úgy döntöttem egy hétig elhozom nektek a nyerőszámokat teljesen ingyen, reményeim szerint utána majd sűrű sugárba tejeltek mert kell a pénz a szelvényekre.  Promóció vége 2015.04.32.

1. heti ingyenes nyerőszámsor: 4,9,17,58,72


Azért a Dél - Koreai röplabdában elég sokszor van 4 v. 5 szett.... de hajrá!

Miért érzem azt, egy újabb fizetős tippadó promó indult? :D ;D :crazy: Majd szólj, hol és mennyiért lehet előfizetni... :atv:
Ismét egy szép karrier indul orgon. :cya:

Last Minute bet:   


             Kosárlabda:                            Alytaus Dzukija (Ltu)   -   Ventspils (Lat)


Most indoklás nélkül mert 10 perc múlva kezd


Tipp:   Alytaus Dzukija   Odds: 2.90


Tét erősség: 10/8       Fh: 14:45     :beerchug:

   ( ja és igen a hír igaz... ha stabil nyerő vagy akkor tiltalanak,korlátoznak a fogadóirodák)

Szia! Ez egyszerű megoldással kikerülhető, van némi nyeremény veszteség(10-15%), de maradhatsz a megszokott irodánál, és folyamatosan kaphatod a bónuszt is, és plusz LEGÁLIS is lesz a nyereményed ami után nem kell adózni: :)

Bankroll menedzsment: Én évek óta 30-as Bankroll menedzsment használok és még soha nem mentem csődbe, véleményem szerint ha valaki jól tippel akkor 30-as Bankroll menedzsmentel nem fog  csődbe menni.


Mit is takar a 30-as Bankroll menedzsment?

- Vizsgáld meg az elmúlt 100 tipped átlag tétjét.
- Szorozd be 30 al. ha például: 5000ft jött ki akkor neked 150.000 ft azt ideális Bankroll menedzsment.
- értelemszerűen így a 10/10 -es tippet 5000ft-al játszod. a 10/1est 500ft-al. a 10/5 öst 2500ft al stb
-Mindenki a saját bankrolljának megfelelő téteket játszon, így a csődbe menés esélye: 0%
- Azért kell 30 as Bankroll menedzsment (300egység) mert játszunk 2.00 odds-tól 51.00 oddsig, így benne van a játékban a variancia!


Profit:

- Nem kell nézegetnetek mindennap hogy buktatok vagy nyertetek
- a sportfogadás Türelemjáték, a + ev-s tippek hosszútávon pénzt fog nektek hozni.
- Elég havonta ránézni az egyenlegre, hogy éppen mennyit nyertetek vagy buktatok.
- Minden hónap végén egységben megy az elszámolás, az adott havi pluszrol/minuszrol.
- Roi-t számolunk. ( van egy elvárt roi-nk 14800 tipp után) ami az átlag de egyre fejlödünk.


GL  :beerchug:

Szia,

Te tényleg nagyon érted, én biztosan követni foglak, ha kell fizetek is a tudásodért.   :beerchug:

Last Minute bet:                 

                                                             Nigéria    -   Kamerun



Kamerun +8.5    Odds: 1.945





" Aki teheti pinnaclen fogadjon, ha elérhető az aktuális esemény sokkal jobbak a szorzok mint a többi teremben, illetve mindig nézzétek meg melyik irodnánál a legjobbak a szorzok. "

Tét erősség: 10/9

Fh:  16:30   ( Mehet élőben is + 8.5 és felette)     :beerchug:

Csokor fogadás:

( minden csokor 3-5 meccset tartalamaz aminek a szorzója 2.00-10.00)
Ezeket a szelvényeket általában 10/5 téttel játszuk mivel minél több a mérkőzés annál nagyobb a veszély hogy valamelyik elmegy.


Nézzük a mai csokor fogadásokat, pár szavas indoklással.



Vardar   -   Zenit Szentpétervár x2 1.12

Óriási meglepetés hogy itt van a Vardar Kiverték többek között a Török Fenerbache-t.
eddig jól szerepeltek otthon pl a bl-ben nyertek  Köbenhavn (1-0) és a Malmö ellen is ( 3-1)
Ennyi szól a vardar mellett , nézzük mi szól a Zenit mellett:
- Keret erőssége ( jóval erősebb mint a Vardaré)
- Vardar csapatából több alapember is távozott eléggé meggyengülve kezdik el az el- szereplést.
- Az orosz csapatok rendre komolyan veszik az el-t.
-nehéz a csoport roosebborg, vardar,zenit, Real sociedad,
- nem engedheti meg az alibi futballt a zenit csapata.

Hoffenheim   -   Braga  +4 Gól braga 1.12

Hoffenheim otthon tud sok gólt lőni, viszont a védelmük nem túl acélos.
ez az 1.33-10.00 odds kiosztást nem teljesen értem, egy német-portugál csatára, a braga játékosai sem ügyetlenek.
ez a napi ajándék szorzó.

Crvena zvezda-Bate Hazai 1.70

- Crevena Zvezda nagyon jó csapat. Otthoni mérlegük:  20 W 3 D  2L
- Ki verték kaotikus körülmények között az orosz Krasndodart.
- Bateboriszov csapata kezd kiöregedni, igazán jó igazolásaik nincsenek, ott vannak évek óta a nemzetkőzi porondon de talán idén van a leggyengébb keretük az elmúlt évekhez képest.


Tét erősség: 10/9

Odds 2.134 Fh: 19:00 óra   :beerchug:


Idézetet írta: Roxxko Dátum szeptember 14, 2017, 15:27:02
   ( ja és igen a hír igaz... ha stabil nyerő vagy akkor tiltalanak,korlátoznak a fogadóirodák)

Szia! Ez egyszerű megoldással kikerülhető, van némi nyeremény veszteség(10-15%), de maradhatsz a megszokott irodánál, és folyamatosan kaphatod a bónuszt is, és plusz LEGÁLIS is lesz a nyereményed ami után nem kell adózni: :)

Írtam egy üzenetet neked.

    Kosárlabda:                              Tunézia   -   Kongói DK



Over 133.5
            Odds: 1.80





Erősség:      10/10 FH: 19:00               :great: