TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum június 20, 2013, 09:53:52
Na  ezt most nem vágom. 1.8 euró az ugye kb 550 forint. De akkor hogy von 1200-1500 forintot 10.000 levételénél ? Az 1.8 euró felett lévő összeg az átváltási díj ? Nekem a skrilles számlám forintban van akkor nekem tisztán 1.8 euró a levétel ?

Sose vont le nekem 1200ftot a skrill. Max 600-700. 1.8Euró + váltás.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 20, 2013, 10:41:10
Sose vont le nekem 1200ftot a skrill. Max 600-700. 1.8Euró + váltás.

Van, hogy az 1,8 euró majdnem 600ft...  :)

Nálam a kártyás vásárlás is 4-5%-ba kerül, pedig ugye ott csak a váltás van.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 20, 2013, 10:33:35
Neked két átváltási költséged van, mert a kártyád nem lehet forint alapú, ezért valószínűleg eurós.
Előbb a Mastercard átváltja a forintodat euróba, aztán az automata visszaváltja forintba, plusz még rájön a 1,8 euró.
Igen, így van.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2013, 11:33:09
Van, hogy az 1,8 euró majdnem 600ft...  :)

Nálam a kártyás vásárlás is 4-5%-ba kerül, pedig ugye ott csak a váltás van.


Sose volt 600ft 1,8Euró.. Ha 310zel számolsz akkis 558ft, de ink közelít az 500hoz a szám mint a 600hoz..
Ha van x ezer forintod, akk az automatából x-1000 ftot tudsz levenni..és marad is pár száz ftod elvileg pár nap után, amikor lekönyvelik. Nekem mindig így volt. Sőt vásárlásnál nekem nincsenek is költségeim, vagy nagyon minimálisak.. pedig huf-os skrilles van..

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 21, 2013, 01:28:01


Ha van x ezer forintod, akk az automatából x-1000 ftot tudsz levenni..és marad is pár száz ftod elvileg pár nap után, amikor lekönyvelik.
Ez tuti nem így van. Te milyen automatából szoktad intézni? OTP-sből 100%, hogy nem elég a +1000 Ft a kivéthez, a többit nem tudom.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 21, 2013, 01:28:01

Sose volt 600ft 1,8Euró.. Ha 310zel számolsz akkis 558ft, de ink közelít az 500hoz a szám mint a 600hoz..
Ha van x ezer forintod, akk az automatából x-1000 ftot tudsz levenni..és marad is pár száz ftod elvileg pár nap után, amikor lekönyvelik. Nekem mindig így volt. Sőt vásárlásnál nekem nincsenek is költségeim, vagy nagyon minimálisak.. pedig huf-os skrilles van..

Készpénzt nem szoktam a skrillről felvenni, de lényegében te azt állítod, hogy nincsenek váltási költségeid ilyenkor.
Persze ha 5-10000 ft-okat veszel fel, akkor 6-700 ft lesz "mindössze" az ára, de ugye a fix 1,8 euró miatt annál olcsóbb a kp felvétel, minél nagyobb összeget veszel fel egyszerre, így bennem nem merül fel, hogy "aprózzak".  :) 
Ha van a számládon 100 000 ft, szerintem nem fogsz tudni 99 000-t felvenni. Vagy neked sikerült?

A vásárlásnál meg 3-5% között van a költség, a különbség valószínűleg abból ered, hogy a tranzakció és a tényleges elszámolás között eltelik pár nap.
Egy napon belül, 3 különböző vásárlásnál is kicsit eltérő százalékok jöttek ki.

Nekem egyébként az utolsó két év valamennyi skrilles vásárlása és kp felvétele (utóbbiból volt vagy kettő) fel van írva a kis excelembe, így bármikor össze tudom hasonlítani azzal, hogy mennyivel csökkent a skrilles egyenlegem.

Én is kevesebbnek éreztem (kb. 3%-nak), de mikor csacsi kedvéért pontosan kiszámoltam, hirtelen drágább lett.   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum június 21, 2013, 09:31:33
Ha van a számládon 100 000 ft, szerintem nem fogsz tudni 99 000-t felvenni. Vagy neked sikerült?
Már csak azért sem, mert 250€ a napi limit. De szerintem folytassuk itt: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3780.msg391692.html#msg391692

Brazília - Spanyolország
Brazília vagy döntetlen 1.35
Hendikep 1-0 Brazília 1.40

5 század eltérés voltaképp ugyanarra a kimenetelre. :great:

Idézetet írta: Jenci84 Dátum június 30, 2013, 10:32:08
Brazília - Spanyolország
Brazília vagy döntetlen 1.35
Hendikep 1-0 Brazília 1.40

5 század eltérés voltaképp ugyanarra a kimenetelre. :great:

Ez minden irodánál így van. Nem feltétlen ennél a meccsnél, vagy ezeknél a fogadástípusoknál, de valamilyen formában mindenhol előfordul.
Egyszer azt mondta nekem egy hozzáértő, hogy ezzel nem tud mit kezdeni az iroda, mert program generálja. Kérdeztem, hogy ezt nem lehet javítani, mert hát elég gáz dolog szerintem (tapasztaltam már két tizedet is!), de arra már választ nem kaptam.

Idézetet írta: szumos Dátum június 30, 2013, 10:43:20
Ez minden irodánál így van. Nem feltétlen ennél a meccsnél, vagy ezeknél a fogadástípusoknál, de valamilyen formában mindenhol előfordul.
Egyszer azt mondta nekem egy hozzáértő, hogy ezzel nem tud mit kezdeni az iroda, mert program generálja. Kérdeztem, hogy ezt nem lehet javítani, mert hát elég gáz dolog szerintem (tapasztaltam már két tizedet is!), de arra már választ nem kaptam.
Viszont a bronzmeccsnél rendesen meg van csinálva. Uruguay vagy döntetlen 1.35, Hendikep 1-0 Uruguay 1.35.

Sziasztok!

Kb másfél hónappal az indulás után, van valami pozitív fejlődés az oldallal kapcsolatban? Vagy mi a tapasztalat, hogy javulnak a dolgok stb.

Előre is köszi, sziasztok!  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum július 05, 2013, 09:12:12
Sziasztok!

Kb másfél hónappal az indulás után, van valami pozitív fejlődés az oldallal kapcsolatban? Vagy mi a tapasztalat, hogy javulnak a dolgok stb.

Előre is köszi, sziasztok!  :cya:

Mi javulna? állandóan ez fogad: Jelenleg nincs élőben fogadható esemény.  Ráadásul még mérkőzés előtti fogadás kínálat is csak egy vicc pl múltkor akartam teniszkimenetelre fogadni de sehol nem találtam a meccset.. A teljes kínálat fele hiányzik kb.. Komolyan ez tartott ennyi ideig megcsinálniuk?..  :bash:  Pedig ha lenne normális kínálat szívesen játszanék ott.

S ezek még "szakértők".

Képzeld el milyen "szakértők" azok akik a szabályozással foglalkoznak.  ;D

Idézetet írta: nasgur Dátum július 05, 2013, 09:23:02
Mi javulna? állandóan ez fogad: Jelenleg nincs élőben fogadható esemény.  Ráadásul még mérkőzés előtti fogadás kínálat is csak egy vicc pl múltkor akartam teniszkimenetelre fogadni de sehol nem találtam a meccset.. A teljes kínálat fele hiányzik kb.. Komolyan ez tartott ennyi ideig megcsinálniuk?..  :bash:  Pedig ha lenne normális kínálat szívesen játszanék ott.

Gondoltam olvasgatják ezt az oldalt, és látják mik a problémák és javítanak rajta, hogy minél többen náluk játszanak!  ;D De ezek szerint túl naiv voltam!  :P De láttam ott van az szrt a VOLT-on, majd elbeszélgetek velük!  :beerchug: :D
Mindenesetre köszi, van még hova fejlődniük.... :cya:

Én is töltöttem fel rá, De nagyon amatör AZ egész oldal. Nekem a telómon két böngészö van. AZ egyik Nem jeleniti Meg AZ oldat,, a másikkal Meg a jelszóról mindíg átdob a felhasználónévre. Pedig a bwin és a bet365 simán fut rajta. Kérdeztem, hogy valami app Nem lesz esetleg? Vagy Nem kellene megcsinálni? Azt írták, hogy használjam PC-röl  ;D ods hibák is vannak rajta! Pl: 0,5 gól alatt ods 6,5 ha Meg pontos gólt teszel akkor 0-0 ods 8,25  :D ezmiez?