SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: evicus3333 Dátum február 28, 2020, 12:25:24
Sziasztok!
Tegnap a Salzburg mérkőzésre tippeltek,de elmaradt,ma játsszák le.A tipp érvénytelen,vagy a mai eredmény számít?

17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása/halasztása esetén megvárjuk az adott esemény végét (amennyiben ezt lebonyolítják 24 órán belül). Máskülönben a tipp érvénytelen és 0 pont jár érte.

Ha lejátsszák ma a meccset, akkor a tippek érvényesek, és ki lesznek értékelve.

Mai tenisz tippem (03.03. 17:00) halasztásra került (03.04. 02:00). Ilyenkor lehet tippelni helyette a mai napra, esetleg a holnapi napra lehetséges leadni még egy tippet, vagy marad ez az 1?

@SPF Admin

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 03, 2020, 16:12:30
Mai tenisz tippem (03.03. 17:00) halasztásra került (03.04. 02:00). Ilyenkor lehet tippelni helyette a mai napra, esetleg a holnapi napra lehetséges leadni még egy tippet, vagy marad ez az 1?

@SPF Admin

@Rwilla

17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása/halasztása esetén megvárjuk az adott esemény végét (amennyiben ezt lebonyolítják 24 órán belül). Máskülönben a tipp érvénytelen és 0 pont jár érte.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 04, 2020, 10:06:09
@Rwilla

17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása/halasztása esetén megvárjuk az adott esemény végét (amennyiben ezt lebonyolítják 24 órán belül). Máskülönben a tipp érvénytelen és 0 pont jár érte.

Ez világos volt, akkor gondolom helyette másik tippet nem lehet leadni.

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 04, 2020, 17:49:41
Ez világos volt, akkor gondolom helyette másik tippet nem lehet leadni.

Nem.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 26, 2020, 16:37:09
Figyelem!

A 2. forduló holnap, február 27-én indul, viszont aki a mai napra tippelt, annak megadjuk a lehetőséget, hogy a mai tipp érvényes maradjon, viszont cserébe a holnapi napot ki kell hagynia!

Hosszú távon pedig ha valaki nyer, akkor előbb meg kell várni, hogy jelezzük a következő forduló startját.

Várjuk a következő kör rajtját!! :great: :beerchug:

Idézetet írta: Experte Dátum március 09, 2020, 14:16:48
Várjuk a következő kör rajtját!! :great: :beerchug:
Van akinek nem szamit , csinalja tovabb. :D

SPF Race to 10, 3. Forduló - Hivatalos rajt időpontja: Március 10.!

Ettől a dátumtól mindenki 0-ról kezdi a játékot! Sok sikert!  :beerchug:

Gratulálunk  @oakland23 és @csatarid ! Nyereményetek 10.000 Forint fejenként, Skrillen keresztül.  :cya:

Gratulálok a nyerteseknek! :)

Javaslat: A mai nap még menjen le, aztán tartsunk szünetet a Race-ben is. Aztán Admin majd mond egy időpontot, amikor újra rajtolunk, vagy mivel még nagyon a 2. Race elején járunk, szerintem törölni is lehetne, mondom annak ellenére, hogy eddig én is hibátlan vagyok. Lassan tényleg nincs mire fogadni, így meg elég értelmetlen verseny lett ez sajna.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2020, 13:42:17
Javaslat: A mai nap még menjen le, aztán tartsunk szünetet a Race-ben is. Aztán Admin majd mond egy időpontot, amikor újra rajtolunk, vagy mivel még nagyon a 2. Race elején járunk, szerintem törölni is lehetne, mondom annak ellenére, hogy eddig én is hibátlan vagyok. Lassan tényleg nincs mire fogadni, így meg elég értelmetlen verseny lett ez sajna.

Ameddig van amire fogadni (csádi első liga  :D ), addig nem látom értelmét a felfüggesztésnek/törlésnek, mivel ez a játék nem feltétlenül mindennapos.

Ugyanez érvényes a többi olyan játékra is (tippjáték, SfGuru stb.), ahol nem kötelező minden nap tippelni.

Ez a jelenlegi szituáció. Aztán lehet pár nap múlva tényleg csak a FIFA marad, de addig is: zöldüljenek a tippek!  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2020, 13:57:24
Ameddig van amire fogadni (csádi első liga  :D ), addig nem látom értelmét a felfüggesztésnek/törlésnek, mivel ez a játék nem feltétlenül mindennapos.

Ugyanez érvényes a többi olyan játékra is (tippjáték, SfGuru stb.), ahol nem kötelező minden nap tippelni.

Ez a jelenlegi szituáció. Aztán lehet pár nap múlva tényleg csak a FIFA marad, de addig is: zöldüljenek a tippek!  ;D
Akkor csapassuk!

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum március 21, 2020, 17:52:48
A 2 órát be kell tartani még most is, mert úgy látom sokaknak még az 1-et sem sikerül?????

Neked kötelező.

Ma (április 11.) indul az új sorozat (az ötödik)!