Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Spanyolul beszélő kolléga segíthetne a mai promóval kapcsolatban!
3 napig érvényes, ha jól értem, minden nap kel fogadni és aztán a vesztes fogadások után 5 euróig visszatérítés van.
3 x 5 euró is visszajöhet?!


APUESTA GRATIS

Válido 3 días, del 27 al 29 de julio. Tienes una oportunidad cada día. Haz una apuesta a cualquier evento deportivo del día y si no la aciertas ¡te saldrá gratis!

1. Apuesta ahora
2. Pon aquí la referencia de la apuesta   
 
Ver historial
3. Si tu apuesta no es ganadora, te devolvemos el dinero

- La apuesta puede ser de cualquier valor, aunque el importe máximo a recuperar es de 5€ por apuesta.

- Válido para cualquier apuesta simple o múltiple (no Live ni de Sistema) con eventos finalizados antes del domingo 29 a las 23:59h.

- Introduce la referencia de la apuesta inmediatamente o máximo 60 minutos después de realizarla (nunca con el evento ya comenzado).

- Dispones de una apuesta gratis al día.

- El dinero será reintegrado como saldo de bono disponible el lunes 30 a partir de las 17h.



Condiciones

Corresponderá una apuesta gratis por usuario y día, pudiendo ser esta de cualquier valor, si bien el importe máximo a reembolsar es de hasta 5€, siempre y cuando la apuesta resulte perdida.
No se aceptará más de una apuesta gratis al mismo evento.
Entra en la promoción cualquier apuesta deportiva simple o múltiple (se excluyen las de sistema y las en vivo o Live), realizada y cerrada dentro de las fechas que se indican en la promoción. Cualquier apuesta fuera de estas franjas de día/hora queda excluida.
Se admitirán apuestas a eventos diferentes a los que se mencionan en el enunciado de la promoción siempre y cuando cumplan las fechas establecidas.
La referencia de la apuesta debe introducirse inmediatamente, o como máximo a los 60 minutos de haberse realizado. No está permitido introducir la referencia de una apuesta cuyo evento haya dado comienzo.
El dinero será reintegrado como saldo de bono disponible. Deberá apostarse 7 veces la cantidad de bono, en apuestas simples o múltiples cuya cotiación total sea superior a 1,5, antes de solicitar ningún retiro de fondos del saldo.
Cualquier uso abusivo de la promoción puede suponer la exclusión de la misma del o los usuarios implicados.

Jött egy email ezzel a címmel:
5+5+5: Verano Olímpi​co en Yogano​

Ezek szerint 3 x 5 eurós visszatérítésről lehet szó...
(apró szépséghiba, hogy 7-szer kell a bónuszösszegeket megforgatni és így apránként több száz eurós követelményt is fel lehet építeni ezekből az ötösökből)

Milyen gyakran van itt 3ingyen pöri?Valakinek sikerült kipörgetnie esetleg?

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 03, 2012, 06:22:52
Milyen gyakran van itt 3ingyen pöri?Valakinek sikerült kipörgetnie esetleg?

Minden nap van valamilyen akció, szerintem az 5 eurós tétvisszatérítés sokkal jobb biznisz.
Ráadásul megéri minden nap belépni, mert ha a napi játékban tippelsz vagy sorsjegyet igényelsz (ingyen persze), akkor is gyűlnek a money pontjaid, amelyek pénzre válthatóak.

Eddig 7-10 naponta volt kb. ingyen pöri, eddig nem jutottam vele semmire.

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 03, 2012, 06:22:52
Milyen gyakran van itt 3ingyen pöri?Valakinek sikerült kipörgetnie esetleg?

Azt nem, de a pörgetés közben is kapsz Moneyt, 500=5 EUR

Köszönöm szépen a válaszokat,nekem csak 130pontom van eddig,abból is 100 volt a profil.

Lehet, hogy csak engem hoz lázba, de ismét 3 napon keresztül van 5 eurós fogadásbiztosítás a yoganonál, azaz 3 x 5 eurót játszhatunk el kockázat nélkül.

Péntek-szombat-vasárnap, ha a meccs előtti egyszeri vagy kötésben tett fogadásod (élő és system kizárva) szelvényszámát megadod az erre kialakított felületen, akkor 5 euróig visszatérítik hétfőn, amennyiben elveszted a téted.

A hátrány továbbra is az, hogy 7-szeres megforgatási követelmény van a bónuszösszegre 1,5-ös szorzón.


Ma görögdinnye van,mégsincs 3ingyen pöri,pedig már készültem rá.

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 15, 2012, 07:03:29
Ma görögdinnye van,mégsincs 3ingyen pöri,pedig már készültem rá.

Vége a nyári akcióknak, holnaptól új lesz.

Akkor várunk,köszi szépen az infokat. :great:

Most valami csocsós játék van, első körben nyertem is vele 5 pénzt. :)

Idézetet írta: Yuber Dátum augusztus 16, 2012, 19:43:00
Most valami csocsós játék van, első körben nyertem is vele 5 pénzt. :)

Azt írta, hogy csak 7 naponta lehet igénybe venni... :-\

Elmagyaráznátok , hogy ez az új játék hogy működik? :D

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum augusztus 20, 2012, 11:34:34
Elmagyaráznátok , hogy ez az új játék hogy működik? :D

Hetente egyszer virtuális csocsózhatsz, minnél többet tudsz passzolni a rudakon lévő megfelelő játékos kiválasztásával, annál több moneyt kapsz. Ha olyan játékosnak passzoltál, aki körül piros kör jelenik meg, tehát nem neki kellett volna passzolni, rögtön vége és csak  nap elteltével próbálkozhatsz újra. A maximális nyeremény 5000 money, azaz 50 Euro.

ja, értem.. mert telefonról játszottam le az első kört.. így nem értettem semmit.. meg a net is lassu volt.. így kaptam 50moneys-t.. akkor az nem számít valami soknak gondolom..