Fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: trizna17 Dátum március 29, 2020, 19:36:12
Sziasztok! 1XBET nyilvanos csalnak és atberik az embert,amikor meg koveteled hogy javitsak ki a hibajukat meg van kepuk azt mondani hogy ne fenyegetozz.
A sztori a kovetkezo "Fifa 20 Bundesliga e sport"
A Leipzig Hamburg meccs 1-2 lett en 2.5 fole raktam de ok 1-1 et irtak be es buktam a penzem ,magyarul atvertek csaltak.

1-1 lett az a meccs szóval nekik van igazuk, csak két párharcból áll és így lett 1-2 de azt már két másik játékos játssza le...

Idézetet írta: trizna17 Dátum március 29, 2020, 19:36:12
Sziasztok! 1XBET nyilvanos csalnak és atberik az embert,amikor meg koveteled hogy javitsak ki a hibajukat meg van kepuk azt mondani hogy ne fenyegetozz.
A sztori a kovetkezo "Fifa 20 Bundesliga e sport"
A Leipzig Hamburg meccs 1-2 lett en 2.5 fole raktam de ok 1-1 et irtak be es buktam a penzem ,magyarul atvertek csaltak.
Sajnos ebben nincs igazad, mivel két meccsből állt ez az összecsapás és az első fele az 1-1 lett, a második pedig 0-1, így alakult ki a végeredmény 1-2. Viszont a te fogadásod csak az 1-1-es mérkőzésre szólt.

Ezt,nem tudtam viszont a multkor kiforgattam a bonuszt es elvettek a nyeremenyt azt az osszeget irtak jova amit befizettem ,aztan el kezdtek kamuzgatni higy ez igy mukodik,igen ám csak elotte valo heten meg kifizettek rendesen.
De magyarul 100% befizetesi bonusz akcio volt penteken illetve van is, en befizettem kaptam meg 500 ft bonuszt amit kiforgattam szabalyosan 8 ezer valahny forint jott ki nyeremenybe ok meg eltoroltek es 500 ft ot irtak jova a rendes penzosszeghez. Hat elnézést de a kurva annyukat ,en befejeztem veluk.  Senkinek nem ajanlom oket.

Idézetet írta: trizna17 Dátum március 29, 2020, 19:48:15
Ezt,nem tudtam viszont a multkor kiforgattam a bonuszt es elvettek a nyeremenyt azt az osszeget irtak jova amit befizettem ,aztan el kezdtek kamuzgatni higy ez igy mukodik,igen ám csak elotte valo heten meg kifizettek rendesen.
De magyarul 100% befizetesi bonusz akcio volt penteken illetve van is, en befizettem kaptam meg 500 ft bonuszt amit kiforgattam szabalyosan 8 ezer valahny forint jott ki nyeremenybe ok meg eltoroltek es 500 ft ot irtak jova a rendes penzosszeghez. Hat elnézést de a kurva annyukat ,en befejeztem veluk.  Senkinek nem ajanlom oket.

Itt is nekik volt igazuk, minden irodánál a befizetett összeget kapod meg ha sikerül megforgatnod... Hiába nyersz 500ftbol 100ezret akkor is csak 500at adnak ha teljesíted...

Hat ez nekem teljesen uj mert elotte azt a penzt utaltam ki amit nyertem,egyszer igy egyszer ugy ? Soha nem voltam meg ugy amikor kiforgattam bonuszt hogy csak azt az osszeget adtak amivel fogadtam ,bet 365 unibet sportingbull winmasters oldalakon mindig kifizettek es rendesen jova irtak az osszegeket.

Van valakinek tapasztalata a betplay365.com -ról? Nagyon kecsegtető hozamrendszer van kikommunikálva...

Hali!
Belefutottam egy szemétláda irodába. roadbet.com Befizettem, fogadtam és nyertem volna, de a szemetek vesztesnek számolták el. Egyébként ez volt a fogadásom. Darts
Smith R. (Eng) - Meulenkamp R. (Ned)   5  :  1   
https://www.eredmenyek.com/merkozes/2yiwqFnb/#osszefoglalas
13 May 20:00 Ross Smith - Ron Meulenkamp       2.19        Outright Winner   Ross Smith

Chat nem elérhető, email visszapattan. Nem lehet kézbesíteni. [email protected]

Ne használjátok ezt az irodát, mert csalnak!

Maltara vannak bejegyezve, szoval ne engedd el. Siman lehet hogy nalad van a hiba az email kuldesnel.

Egyebkent probalj meg skyepon irni nekik


Sziasztok!

Tud valaki valamit a sportaza online fogadó irodárol?

Kiszerettem volna utalni 500€ az a max amit kilehet naponta utalni( számlámon még 20ezer euró) majd folyamat elutasították. Megkérdeztem cheten azt írták, hogy a kártya elutasította( Mastercard) mert "papír alapú" ők sem tudják pontosan, hogy miért.