Az őrült stratégia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A mai nap én is elindítok egy naplót ahol az őrült stratégiát fogom követni és kíváncsian várom hogy tényleg ilyen hatékony lesz-e ez a stratégia a valóságban, mint az elméletben. Kezdőtőke 20 000 Ft. Iroda : Bet365. Lássuk, hogy hogy fog sikerülni. Kezdetben a cél 200 Ft megnyerése (bankunk 1%-a) ami ugye majd később növekedni fog reméljük.

#1 augusztus 01, 2011, 19:01:23, Tomi4455
1.
Kínai Szuperliga: Beijing Guoan - Guangzhou
Várható nyeremény mindegyiknél: 200 Ft
Oddsok és tétek:
H : 3.00 - 100
D : 3.50 - 88,89  :ok:
V : 2.20 - 166,67

Szia.

Biztos jól számoltál? Ebben az esetben csak akkor lesz hasznod, ha a vendég csapat nyer..
Azt nem látom, hogy mit is szeretnél ezzel az "őrült stratégiával" hosszú távon, de majdcsak kiderül
idővel.

Sok sikert!  :ok:

#3 augusztus 01, 2011, 18:57:20, Tomi4455
2.
Orosz Premier Liga: Samara - Amkar
Előző meccs D lett ezért a D sornál 200 a várható nyeremény, míg a H és V sorban az előző veszteségek + 200 Ft a várható nyeremény
Oddsok és tétek:
H: 2,2 - 300
D: 3,2 - 90,91 :ok:
V: 3,4 - 152,78

Idézetet írta: manyman Dátum augusztus 01, 2011, 15:29:28
Szia.

Biztos jól számoltál? Ebben az esetben csak akkor lesz hasznod, ha a vendég csapat nyer..
Azt nem látom, hogy mit is szeretnél ezzel az "őrült stratégiával" hosszú távon, de majdcsak kiderül
idővel.

Sok sikert!  :ok:
Szia!
Szerintem jól számoltam. :) Nemrég írt "szumos" egy cikket erről a stratégiáról és úgy gondoltam hogy kipróbálom. A következő körökben amelyk sor nem jött be (H, D, V) ahhoz a sorhoz hozzáírom az eddigi veszteséget is amit az a sor termelt. :) Majd 20-30 fogadás után fog kiderülni kicsit jobban ez a stratégia.

Jól számolt igen,
Ehhez azért kell egy jó liga, és figyelj arra, hogy ha 6-7szer nem jött be valamelyik akkor akár 2 esélyest is berakhatsz és arra rakd a tétet amit biztosabbnak érzel, de ugye azért a másikat is fedd le ahogy azt kell

Üdv.

#6 augusztus 02, 2011, 12:03:30, Tomi4455
Sajnos az előző meccs is X lett de semmi gond  :)

3.
Svéd Superetten: Landskorona - Hammarby
Oddsok és tétek:
H : 2,6 - 312,5 :ok:
D : 3,3 - 86,96
V : 2,62 - 217,1
Azért kell szurkolni hogy ne legyen X!

#7 augusztus 02, 2011, 12:03:45, Tomi4455
3-0-ra vezet a Landskorona 10 perc van hátra úgyhogy H-nak elfogadtam és így még tudtam tenni ma még 1 tippet
4.
Angol barátságos: Maidenhead - Notts County
Oddsok és tétek:
H : 2,5 - 133,33
D : 3,2 - 130,44
V : 2,5 - 278,04

Üdvözöllek.
Kiváncsian várom kisérleted eredményét.
Nem vitatva Szumos "érdemeit", Tőle függetlenül magam is foglalkoztam ezzel a "hivatalosan" nem létező stratégiával, erről több alkalommal írtam. Bele is buktam, de mégis látok benne rációt, újra fogom próbálni. Addig is kiváncsian várom a fejleményeket Nálad.
Annyit azért tapasztalatból leírnék. ne lepődj meg, ha valamelyik szál 10 tipp fölötti negatív sorozatba megy át, azaz 10-12-szer nem lesz H vagy D vagy V . Átlagban nagyon frankón kijön a 30-40%-os találati arány, azonban simán kijön egymás után 3-4 db D vagy H vagy 3 V ,majd 12-szer hiányzik valamelyik. 2.2-es szorzóval pedig nem lehet bírni  a duplázást. 27-én írtam a Fogadási stratégiák topic-ban, majd ezen felbuzdulva -pénz nélkül- újra elkezdtem tesztelni a stratégiát.Az eredmény ismét nem túl biztató, mert a  kevés eset ellenére máris hullámvölgybe kerültem.  Tehát 27-e óta 19 mérkőzés felelt meg a kritériumaimnak (2.3 alatti oddsszú mérkősésre nem tippelek,iroda:Uni+Exp.).Eredménye: H=4 db ,D=10 Db (!) V= 5 db Volt benne 5 db D zsinórban! Volt, amikor 10-ből 8db  D volt! A leghosszabb "hiány"  tipp: 8 db.  Kívánom, hogy Neked sikerüljön, de azért javaslom, hogy fontold meg szavaimat, és ne told a lét a "csillagos égig".
Alapjában véve játszhatónak vélem ezt a straégiát, de a Martingale "túl erős" ide. Talán valamelyik lájtosabb BB strat-ot szerencsésebb lenne, amelyben lassabban nyeri vissza az ember a veszteségét, de biztosabban.
(Még annyit:én úgy látom, hogy valami hiba is kerülhetett a számításba. A H szál 3-szor bukott .A 3 alkalommal betettél rá 100+300+312= 712 Ft-ot.nyertél vele 812 Ft-ot, azaz a nyereséged nem 200, hanem 100 Ft. Ugyanez a H-nál: 166+152+217=535 . Itt negyedik lépésben 2.5x278=695 Ft, azaz ha bejönne, 160Ft-ot nyernél, nem 200-at. Persze lehet, hogy közben változott a tőke, és azért nem teljesül a 200 Ft-os cél?)


Üdv !

Először is sok szerencsét a szisztémához !
Másodsorban pedig az lenne a kérdésem hogy húztál valamilyen határ ami után elkönyveled a veszteséget ? Pl. egymás után lesz 9-10 H akkor ugye a D és V végeredmények nagyon felfognak menni, itt arra akarok "kilyukadni" hogy érdemes ekkora téteket kockáztatni amellett hogy simán bejöhet még utána is akármennyi H. Persze erre nagyon kicsi az esély de megvan rá innentől fogva elméletben kell hogy legyen egy "egyensúlyi pontnak" úgy hogy ha leírod veszteségnek és újra kezded a sorozatokat a következő nyerő tipp sorozat hozza a leírt veszteséget és profitáljon is. Azaz kellene szerintem egy határt kidolgoznod (pl. max. 8 egyforma eredmény után újra kezded a többi sorozatot vagy csak az egyiket vagy bármilyen más variáció lehetséges :) mivel alapesetben csak a szerencsén múlik az egész olyan mint a duplázós módszer elméletben működik gyakorlatban nem.

Bocs, hogy én is "beleoffolok" itt a dolgokba. De úgy gondolom érdekes lehet amit írok.
Az cikk korábbi benyomások alapján született. Nem a pillanatnyi "helyzet alapján". Lehetett volna annyi eszem, hogy ezt részletezem kicsit, de csak most gondoltam át jobban, mert van abban valami amit Timanid mond!
Szóval bármikor játszottam ezt a stratégiát, az nem "holt időszak" volt. Ezek a barátságos, meg himi-humi meccsek elég veszélyesek. Ez a stratégia kőkemény tétmeccseket igényel. Lehet azt most is játszani, de nagyon meg kell válogatni mire teszünk. Legalkalmasabbak nyilván a komoly bajnokságok lennének, de az most nincs. Amíg nem lesz, nagyon óvatosnak kell lenni.
A másik, hogy egy újabb elgondolás alapján statisztikákat kezdtem gyártani és amit nem gondoltam volna, vannak olyan adatok amik évről évre reprodukálják magukat (fociban is)! Konkrétan az egyes bajnokságok, bizonyos szituácíóbeli  eredményeire gondolok. Aki ezt a stratégiát választja, annak érdemes lenne kicsit melózni ezen. Érdekes dolgok derülnek ki, amik itt jól hasznosíthatók lennének.  :ok:

Idézetet írta: Timanid Dátum augusztus 01, 2011, 22:09:35
Üdvözöllek.
Kiváncsian várom kisérleted eredményét.
Nem vitatva Szumos "érdemeit", Tőle függetlenül magam is foglalkoztam ezzel a "hivatalosan" nem létező stratégiával, erről több alkalommal írtam. Bele is buktam, de mégis látok benne rációt, újra fogom próbálni. Addig is kiváncsian várom a fejleményeket Nálad.
Annyit azért tapasztalatból leírnék. ne lepődj meg, ha valamelyik szál 10 tipp fölötti negatív sorozatba megy át, azaz 10-12-szer nem lesz H vagy D vagy V . Átlagban nagyon frankón kijön a 30-40%-os találati arány, azonban simán kijön egymás után 3-4 db D vagy H vagy 3 V ,majd 12-szer hiányzik valamelyik. 2.2-es szorzóval pedig nem lehet bírni  a duplázást. 27-én írtam a Fogadási stratégiák topic-ban, majd ezen felbuzdulva -pénz nélkül- újra elkezdtem tesztelni a stratégiát.Az eredmény ismét nem túl biztató, mert a  kevés eset ellenére máris hullámvölgybe kerültem.  Tehát 27-e óta 19 mérkőzés felelt meg a kritériumaimnak (2.3 alatti oddsszú mérkősésre nem tippelek,iroda:Uni+Exp.).Eredménye: H=4 db ,D=10 Db (!) V= 5 db Volt benne 5 db D zsinórban! Volt, amikor 10-ből 8db  D volt! A leghosszabb "hiány"  tipp: 8 db.  Kívánom, hogy Neked sikerüljön, de azért javaslom, hogy fontold meg szavaimat, és ne told a lét a "csillagos égig".
Alapjában véve játszhatónak vélem ezt a straégiát, de a Martingale "túl erős" ide. Talán valamelyik lájtosabb BB strat-ot szerencsésebb lenne, amelyben lassabban nyeri vissza az ember a veszteségét, de biztosabban.
(Még annyit:én úgy látom, hogy valami hiba is kerülhetett a számításba. A H szál 3-szor bukott .A 3 alkalommal betettél rá 100+300+312= 712 Ft-ot.nyertél vele 812 Ft-ot, azaz a nyereséged nem 200, hanem 100 Ft. Ugyanez a H-nál: 166+152+217=535 . Itt negyedik lépésben 2.5x278=695 Ft, azaz ha bejönne, 160Ft-ot nyernél, nem 200-at. Persze lehet, hogy közben változott a tőke, és azért nem teljesül a 200 Ft-os cél?)
Igazad van tényleg elszámoltam és a tőke nem változott... :( Amit meg írsz szerinted akkor fejezzem is be ezt a stratégiát mert halálra van ítélve?

Idézetet írta: felecske Dátum augusztus 01, 2011, 22:10:00
Üdv !

Először is sok szerencsét a szisztémához !
Másodsorban pedig az lenne a kérdésem hogy húztál valamilyen határ ami után elkönyveled a veszteséget ? Pl. egymás után lesz 9-10 H akkor ugye a D és V végeredmények nagyon felfognak menni, itt arra akarok "kilyukadni" hogy érdemes ekkora téteket kockáztatni amellett hogy simán bejöhet még utána is akármennyi H. Persze erre nagyon kicsi az esély de megvan rá innentől fogva elméletben kell hogy legyen egy "egyensúlyi pontnak" úgy hogy ha leírod veszteségnek és újra kezded a sorozatokat a következő nyerő tipp sorozat hozza a leírt veszteséget és profitáljon is. Azaz kellene szerintem egy határt kidolgoznod (pl. max. 8 egyforma eredmény után újra kezded a többi sorozatot vagy csak az egyiket vagy bármilyen más variáció lehetséges :) mivel alapesetben csak a szerencsén múlik az egész olyan mint a duplázós módszer elméletben működik gyakorlatban nem.
Szia!
Igen a terv az volt ha 10-szer nem jön egymás után az eredmény akk elfogadom hogy vesztek. Ha meg zsínórban jönne legalább 5 az egyikből akk a másik kettő értékét felteszem egy kétesélyes dologra.

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 01, 2011, 22:32:03
Bocs, hogy én is "beleoffolok" itt a dolgokba. De úgy gondolom érdekes lehet amit írok.
Az cikk korábbi benyomások alapján született. Nem a pillanatnyi "helyzet alapján". Lehetett volna annyi eszem, hogy ezt részletezem kicsit, de csak most gondoltam át jobban, mert van abban valami amit Timanid mond!
Szóval bármikor játszottam ezt a stratégiát, az nem "holt időszak" volt. Ezek a barátságos, meg himi-humi meccsek elég veszélyesek. Ez a stratégia kőkemény tétmeccseket igényel. Lehet azt most is játszani, de nagyon meg kell válogatni mire teszünk. Legalkalmasabbak nyilván a komoly bajnokságok lennének, de az most nincs. Amíg nem lesz, nagyon óvatosnak kell lenni.
A másik, hogy egy újabb elgondolás alapján statisztikákat kezdtem gyártani és amit nem gondoltam volna, vannak olyan adatok amik évről évre reprodukálják magukat (fociban is)! Konkrétan az egyes bajnokságok, bizonyos szituácíóbeli  eredményeire gondolok. Aki ezt a stratégiát választja, annak érdemes lenne kicsit melózni ezen. Érdekes dolgok derülnek ki, amik itt jól hasznosíthatók lennének.  :ok:
Eddig abban a tudatban voltam, hogy mindegy hogy milyen meccs, de most elgondolkodtam és tényleg tétmeccsekre kéne csak alkalmazni :) Minden tétmeccs mehet szted vagy csak első osztály? Szerinted akk járható az az út amit leírtál a cikkben?

Én mindenképp járható útnak vélem. Tényleg azért írtam le, mert kellemes tapasztalatom van a stratégiával kapcsolatban. De ahogy tegnap jobban belegondoltam, mindig "tétmeccses" időszakban játszottam, vagy épp teszteltem. És így utólag ez nem is annyira elhanyagolható tény!
Végül is teljesen mindegy, hogy hanyad osztály, vagy melyik bajnokság, esetleg, hogy barátságos e a mérkőzés, a lényeg, hogy meg legyen a érdekkülönbség! Biztosítva legyen a komoly játék, s ne legyen az egyik csapatnak "mindegy" az eredmény. Ugye ez a szituáció előfordulhat egy kőkeménynek hitt bajnokin is... Ezeket kell kiszűrni.
Hogy mondjak példát is: Egy Slovan Bratislava - FTC meccset akkor is lehet játszani, ha edzőmeccs (már ha megfelelő a szorzója, de valószínű az lesz), míg egy kínai bajnokit, ami köztudottan az esetek 70-80%-ában bundázott, kiélezett szituációban se!
Mint említettem a statisztika is sokat segíthet. Például Angliában a Championship azon mérkőzésein, ahol a hazai csapat szorzója 2.30-2.39 között van a mérkőzés megkezdése előtt, ott majdnem az esetek felében hazai győzelem születik néhány évre visszamenőleg nézve!  ;)