Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: pukk Dátum október 03, 2012, 18:47:16
Egyből utalhatsz ,bármilyen saját néven lévő bakszámláról.Bankszámlánál szerencsére nincs semmilyen "procedúra".
Maga az utalás a procedúra :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy security tokent a Skrillnél lehet igényelni? És ha igen, hogy? :)

Köszi a választ előre is :beerchug:


Sziasztok!!
Az mitöl van hogy a skrill oldalán nem ismeri fel az fhb bankszámlaszámom elsö 8 számát,ki irja hogy nem talál ilyen bankot!:(( a kh bank számlát felismerte,vixont a kártyát nem lehet hitelesiteni pedig visa!!:(( válaszokat elöre is köszi!! :crazy:

Üdv mindenkinek.

Mit tudtok arról hogy otp-automatánál már nem lehet moneybookers-se bankkártyával pénzt felvenni?
Lehet hogy tényleg beszigorítanak a kormány hatására.
3 -szor is próbáltam de letilt,pedig eddig semmi probléma nem volt vele.
Maradt az unicredit ott minden probléma nélkül lehetett.
Üdv

Idézetet írta: zsolti25 Dátum október 14, 2012, 10:03:52
Sziasztok!!
Az mitöl van hogy a skrill oldalán nem ismeri fel az fhb bankszámlaszámom elsö 8 számát,ki irja hogy nem talál ilyen bankot!:(( a kh bank számlát felismerte,vixont a kártyát nem lehet hitelesiteni pedig visa!!:(( válaszokat elöre is köszi!! :crazy:

Üdv.
K&H bank nem enged szerencsejáték oldalon regisztrálni:(

Üdv

Kicsit off, de erről jut az eszembe:

Most ha bevezetik ezt a  háromezrelékes pénzfelvételi díjat, amit elvileg a bank fizet, de azt mondják a 1,5%-át (szerintem az egészet) ráhárítják az emberekre, akkor ezt a neteller, meg skrill kártyánál is be tudják hajtani?
Mert ha igen, akkor onnantól nem anonim a pénzfelvétel, ha jól gondolom...

Idézetet írta: iceglass Dátum október 14, 2012, 10:16:05
Üdv.
K&H bank nem enged szerencsejáték oldalon regisztrálni:(

Üdv

Ok azt értem meg tudom,de az fhbt mért nem ismeri föl?? azért banki átutalással megy majd mind2 számlárol vajon a skrillhez??

Idézetet írta: zsolti25 Dátum október 14, 2012, 10:37:49
   

Ok azt értem meg tudom,de az fhbt mért nem ismeri föl?? azért banki átutalással megy majd mind2 számlárol vajon a skrillhez??

K&H - ról kb. másfél éve ment a banki átutalás.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 14, 2012, 11:04:06
K&H - ról kb. másfél éve ment a banki átutalás.

És most megy e a skrillhez azt nem tudod?? Vagy fhb ról?? mind2ö a nevemen van,ugyhogy elméletileg megy nem??

Nem éppen értem mi a gond. Befizetni vagy kifizetni szeretnél?


Jó, de azért részletesebben megirhatnád pont hol akadtál el a befizetésnél és a kifizetésnél.

K&h kártyát regiztem,de rájöttem nem lehet.aztán fhb számlaszámot akartam beirni,de nem ismerte fel a bankot!! az fhbs az mastercard,a khb visa de az nem jo!! szoval ha jol gondolom marad a sima banktransfer!!:( :crazy:

Idézetet írta: iceglass Dátum október 14, 2012, 10:11:18
Üdv mindenkinek.

Mit tudtok arról hogy otp-automatánál már nem lehet moneybookers-se bankkártyával pénzt felvenni?
Lehet hogy tényleg beszigorítanak a kormány hatására.
3 -szor is próbáltam de letilt,pedig eddig semmi probléma nem volt vele.
Maradt az unicredit ott minden probléma nélkül lehetett.
Üdv

Más automatánál próbáltad? Ott sikerült?
Ritkán veszek fel pénzt vele, de előfordult, hogy elszámoltam az összeget és túl sokat próbáltam levenni. (ugye ilyenkor a kp felvétel díja mellett a váltás költségét is zárolják és általában kicsit "nagyvonalúan".)
Esetleg az automata is lehetett üres.

Azért is érdekes, mert állítólag a budapesti Deák Ferenc utcában már működik egy otp-s euró automata, ahol végre eurót is felvehetnénk, nem otp-s kártyával is, azaz akár a skrilles kártyával is.