Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát akkor passz, nem tudom. Mobilon nem kellett semmit feltölteni, magától elküldte a rendszer.
Ezt az appot töltötted le a mobilodra?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneybookers.skrillpayments.neteller&hl=hu

Nincs mit, örülök hogy sikerült. ????

Srácok!

Még kedden indítottam egy egy bankszámlás kifizetést, de még mindig pending státuszban van. Ez így normális, és csak akkor nem lesz már függőben, ha megérkezett a pénz vagy mi?

Idézetet írta: Tipp9000 Dátum november 14, 2017, 21:34:14
Le tudnátok írni hogyan tudok Netelerről bankszámlára utalni?
Nem saját számlára szeretnék.
Én úgy látom,hogy csak akkor lehet ha a másik félnek is van Neteller számlája.
Virtuális kártyám van.

Money Transfer :
Send money to an email or NETELLER Account Fee: 1.90% (maximum 6,000 HUF)
Send money to a mobile phone

Ez  a két lehetőség van csak.

A money out pontban indíthatsz kifizetést a bankszámládra, a transfer pontban csak a neteller számlák közötti pénzmozgatás megoldható.


Idézetet írta: Tipp9000 Dátum november 15, 2017, 07:53:14
Tehát akkor nem tudok másik bankszámlára utalni,pl. internetes vásárláskor,ahol nincs paypal,csak sima utalás.

Tudtommal nem (legalábbis én nem próbálnám meg más bankszámla adataival), de az internetes vásárlást megoldhatod egy netellerhez rendelt bankkártyával is.
Ha meg van bankkártyád, akkor a transferwise szolgáltatáson keresztül lényegében bármilyen bankszámlára utalhatsz, ha az utalás devizaváltással jár.

Euró neteller számlámról így lehet forint bankszámlára olcsón és gyorsan pénzt átutalni, ráadásul a bankszámla bárkié lehet.

Sziasztok!
Van 64000 Rewards pontom ,szeretném beváltani arra, hogy netelleren kapjak 25$-t.
Ezt, hogy tudom megcsinálni?

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 04, 2017, 19:41:11
Sziasztok!
Van 64000 Rewards pontom ,szeretném beváltani arra, hogy netelleren kapjak 25$-t.
Ezt, hogy tudom megcsinálni?

A rewards/rewards points részen (rewards.neteller.com) van a shop, ahol ugyanúgy levásárolhatod a pontjaidat, mint egy webáruházban.

A neteller support reakcióidejéről van tapasztalat?

Netellerrol probaltam attenni penzt skrillre, netellerrol levonodott az osszeg, de a skrillemen meg nem jelent meg. Nem azonnali jovairasnak kellene tortennie? Hova tudok fordulni ezugyben szerintetek?  ??? Netelleren belul is latom hogy accepted az allapota a skrillre valo atrakasnak.

Nekem úgy rémlik hogy nem azonnali, egyszer mikor utaltam át szerintem nekem se volt rajta rögtön, csodálkoztam is
Arról nem is beszélve hogy mennyit buktam az átváltáson mert skill Ft netelleren meg euró plusz még a díj

Idézetet írta: ereghard Dátum december 13, 2017, 09:59:43
Nekem úgy rémlik hogy nem azonnali, egyszer mikor utaltam át szerintem nekem se volt rajta rögtön, csodálkoztam is
Arról nem is beszélve hogy mennyit buktam az átváltáson mert skill Ft netelleren meg euró plusz még a díj
Hát még mindig nincs ott.. :( Skrillen belül csináltam amúgy egy sima felöltést netellerrel. Ott is írják, hogy instant upload, tehát ha jól értem azonnal jóvá kellene íródnia. Nem tudom mi a baj és hova fordulhatok.. jól jönne ilyenkor egy skrilles live chat ;D

Neteller eurós kártyával próbáltam aliexpressen rendelni, de kétszer is azt jelezte vissza, hogy a kártyakibocsátóm nem engedi a tranzakciót...
Átmenetileg leszedték ugyan a pénzt a számláról, de pár perc múlva visszakerült mindkét összeg.

Másnak van hasonló tapasztalata? Nektek működik az online fizetés az alin vagy máshol?

Az előző bő 90 alkalommal ment nálam is simán...

Én tegnap vásároltam banggoodnál, működött minden,
igaz én csak a Neteller virtuálkártyát használtam.

Fizikai kártyámat én se tudom használni netes vásárlásnál, mindig elutasít.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2017, 11:25:16
Neteller eurós kártyával próbáltam aliexpressen rendelni, de kétszer is azt jelezte vissza, hogy a kártyakibocsátóm nem engedi a tranzakciót...
Átmenetileg leszedték ugyan a pénzt a számláról, de pár perc múlva visszakerült mindkét összeg.

Másnak van hasonló tapasztalata? Nektek működik az online fizetés az alin vagy máshol?

Az előző bő 90 alkalommal ment nálam is simán...
Nekem a wishnél mükodik