TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


ebben maximálisan igazad vad van,de a fogadások minősége talán mégsem a megszólalások mennyiségétől függ.

vigyázz mert ha sokáig beszélgetünk "profi fogadó leszek" holott még értelmes fogadást nem ajánlottam senkinek.
bocsánat az egyszerűségért de jelenleg így működik.


Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic! Off topic!


Figyu, ha neked Schiavone kell, pedig Ivanovicot is megkaphatnád, akkor egészségedre.. :cya:

#621 október 22, 2014, 21:57:05, Knapp
Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 21:55:11
De megmondom őszintén,h engem már dühít az állandó fikázás és negatív kritika a fogadóiroda iránt.

Idézetet írta: sipista Dátum október 22, 2014, 19:19:08
Nagyon kevés kritikát olvasok mostanába a tippmixpro-ról. Kapjátok össze magatokat,nem hiszem,h ennyit javult volna az elmúlt időben! Tudom az ingyen pénz jól jön,de mégis ez Magyar, fikázzuk már jobban.

Nehéz egy troll elvárásainak megfelelni...

Idézetet írta: sipista Dátum október 22, 2014, 20:54:53
Szeretem ezt az oldalt,sokszor beleolvasok,"sok"információt kapok" sőt már nyereményem is volt a játékokban. DE
se most sem régebben nem értettem eggyet azzal,h a hozzászólások száma alapján minősítenek /fogadókat,embereket/hozzászólás/ darab alapján.
Gondolom nem vagyok egyedül,de nagyon sok baromságot olvastam már un. profi fogadótol.
nem akarok senkit megbántani,de ha visszaolvastok ez így van.

sipista, ez csak egy kategória, egy "kitüntetés", s nem azt jelképezi, hogy most valaki profi vagy sem. Lásd: én "God (Isten)" vagyok.  :D

Ez egy fórumba beépített kiegészítő, de ha annyira zavar, akkor szerintem kicserélhetem a kategória neveket. Mit szeretnél?

haladó fogadó = pék?
profi fogadó = profi pék?  :D

Szerintem csak a hozzászólásokat gyűjti, hogy mihamarabb indulhasson a "Maradj Talpon"-ban.  :D

#624 október 27, 2014, 18:48:32, LosGabos
Ma 9:07-kor indított banki átutalás 14:40-kor landolt a számlámon. Fejlődnek. :)

Azt nem tettem hozzá, hogy kifizetés volt.

Eddig nekem is megérkezik a kiutalás még az nap, de most egy negatívumról kell beszámolnom. 22-én 14:13 kor indítottam el és csak ma 17:18 kor ért ide. Igaz volt egy hosszú hétvége, ennek ellenére most kicsit csalódtam. (Jelzem: nyerő 5-össel kárpótolható vagyok! ;) )

Idézetet írta: Tipsz Dátum október 27, 2014, 21:13:25
Eddig nekem is megérkezik a kiutalás még az nap, de most egy negatívumról kell beszámolnom. 22-én 14:13 kor indítottam el és csak ma 17:18 kor ért ide. Igaz volt egy hosszú hétvége, ennek ellenére most kicsit csalódtam. (Jelzem: nyerő 5-össel kárpótolható vagyok! ;) )

Ez a 4 nap Magyarországon bankszünnap volt, egyik irodától sem kaptál volna pénzt ezekben a napokban.
Valószínűleg a pénzed el sem indították szerda délután, csak ma foglalkozhattak vele.

Csákvár - Vasas  1.9-re adják a Vasast. Igaz min. 2-es kötésben, de még így is megéri, mert mindenhol máshol 1.6 körül van...

Idézetet írta: kosaga Dátum november 07, 2014, 13:28:53
Csákvár - Vasas  1.9-re adják a Vasast. Igaz min. 2-es kötésben, de még így is megéri, mert mindenhol máshol 1.6 körül van...
Szép észrevétel, már 0:3 a félidőben, mellé a CSZKA kosár simán jön. Mindig jó érzés duplázni. :)