Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bayern tegnap?    :D

Nem láttam a meccset, csak a gólokat ma reggel, de...

Idézetet írta: söprű Dátum november 26, 2014, 08:31:55
Bayern tegnap?    :D

Nem láttam a meccset, csak a gólokat ma reggel, de...

Erre utaltam a BL topikban. Lehet hogy félidőben a sejk átruccant a vendégöltözőbe egy biankó csekkel a mellényzsebben  ;D Ha nem direkt volt, akkor pedig jó nagy lúzer banda  ;D ;D

Bunda volt, de legalább nem szaros 1-0-s, így jött az overem  ;D

Egy szlovákiai barátom azt mondta, hogy a környékükön azt sugdolózzák, hogy a Slovan - Young Boys sok gólos meccsre van levajazva. Nem tudom mennyi hitelt érdemel... ::)

Idézetet írta: lacuss Dátum november 27, 2014, 14:38:36
Egy szlovákiai barátom azt mondta, hogy a környékükön azt sugdolózzák, hogy a Slovan - Young Boys sok gólos meccsre van levajazva. Nem tudom mennyi hitelt érdemel... ::)

Lehet benne realitás, slovannak tökmindegy a meccs, a Young Boysnak meg létfontosságú a 3 pont és a sok gól a továbbjutási esélyük életben tartásához.



Idézetet írta: lacuss Dátum november 27, 2014, 14:38:36
Egy szlovákiai barátom azt mondta, hogy a környékükön azt sugdolózzák, hogy a Slovan - Young Boys sok gólos meccsre van levajazva. Nem tudom mennyi hitelt érdemel... ::)

Köszi! Már le is jött a 3,5 over :D

Mindig mondom, nem a bundával van baj, hanem avval hogy nem tudunk róla előre  ;D

Holnapi Waregen - Gent is érdekes szerintem. Sokkal jobbak a vendégek, lesz egy fontos hiányzója a Waregennek, mégis csökken rájuk a szorzó. Egy ugyanilyen meccsel (Waregen - Genk) már szívtam pár hete. Asszem az első veresége volt a Genknek, és indokolatlanul csökkent folyamatosan a szorzó a hazaiakra akkor is.

MTK-Pécs eddig gyanús.

Idézetet írta: betg Dátum november 29, 2014, 17:02:56
MTK-Pécs eddig gyanús.

A hétvége meccsei közül ez az egyetlen, melyet nem adja a TV.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 29, 2014, 17:44:22
A hétvége meccsei közül ez az egyetlen, melyet nem adja a TV.

Akkor ezt a megállapítást írjuk fel az nb1-es bundameccs kereső paraméterek közé: nem tv-s meccsekre odafigyelni.  :)
Végül egy 25-ös körüli szorzót játszottak a félidő/végeredmény piacon. (bet365 23-as, sportingbet 28-as odds)

Sajnos én az Újpest-Haladás meccsen vártam ugyanezt.

A Fradi meccsen is dolgoznak az ügyön...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 29, 2014, 21:18:43
A Fradi meccsen is dolgoznak az ügyön...

Egyértelmű volt!!! A héten a meccs előtt a Fradi szorzója 1,55-1,6 körül mozgott. Meccs előtt lement 1,25 körülire. Félidőben vezet a KTE, ekkor a Fradi győzelemre 1,96-ot, KTE győzelemre 3,25-öt adtak ....

Nyilván megfordították, nyert a Fradi és lejött a klasszikus félidő 2-es, vége 1-es!

Szép volt KTE, ezért nem megy ki a meccseitekre a kutya se!