Australian Open 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


ATP Australian Open 2019: Djokovic vagy Nadal nyeri a tornát?

Djokovic
17 (54.8%)
Nadal
14 (45.2%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: január 27, 2019, 11:38:04

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 17, 2019, 13:07:12
Nézi vki a futó meccseket? Érdemes lehetne visszabiztosítani Chardy győzelmére ezeket a szelvényeket? Az 50%-os bónusz miatt nagyjából 100 euró lehetne a plusz mindkettőn.

Nem tudom mi a helyzet ott, de beten 2-0-as szettelonynel kifizetnek most elvileg, ugyhogy nem csak Djoko miatt van meg fuggoben a szelveny? :)

Idézetet írta: peshark Dátum január 17, 2019, 13:20:35
Nem tudom mi a helyzet ott, de beten 2-0-as szettelonynel kifizetnek most elvileg, ugyhogy nem csak Djoko miatt van meg fuggoben a szelveny? :)

Ez is bet365, de a korai kifizetés csak egyszeri fogadásra érvényes, gyűjtőre nem. Szóval itt meg kell várni a végeredményt. Ha meg nyomok egy cash outot, akkor bukom az 50% bónuszt :D. De ha meg visszatolok egy kis pénzt Chardyra (8-as oddson 30 eurót kellene) és Djoko szivat meg, akkor nézek majd csak ki a fejemből  ;D

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 17, 2019, 13:25:28
Ez is bet365, de a korai kifizetés csak egyszeri fogadásra érvényes, gyűjtőre nem. Szóval itt meg kell várni a végeredményt. Ha meg nyomok egy cash outot, akkor bukom az 50% bónuszt :D. De ha meg visszatolok egy kis pénzt Chardyra (8-as oddson 30 eurót kellene) és Djoko szivat meg, akkor nézek majd csak ki a fejemből  ;D

Ja ezt nem tudtam, hogy az csak szólóban jár... Így sajnos érdemben nem tudok beszállni ebbe, Djoko hozni fogja, Zverevet nem nézem mert nagyon nem bírom a palit :D

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 17, 2019, 13:07:12
Nézi vki a futó meccseket? Érdemes lehetne visszabiztosítani Chardy győzelmére ezeket a szelvényeket? Az 50%-os bónusz miatt nagyjából 100 euró lehetne a plusz mindkettőn.



Szépen összeraktad őket! Biztosítottál végül, vagy hagytad?

Egyebkent hatalmas talalmany ez a gyujtobonusz. Atlagos napokon jol jar az iroda, de amikor ennyi meccs van egy GS miatt, siman ossze lehet pattintani minden napra egy 10+ szereplos kombit. Ez az AO meg szinte meglepetes nelkuli, tetszetos.

Holnapra meg tettem egyet, de szerintem mostantol jonnek majd az erdekes eredmenyek. Fritz sztem nehez lesz Federernek, foleg hogy delutan jatszanak, szar ido lesz, szeles, ami nem tetszik Fednek. Fritz 12,5 game felett 1.72 a bet365on, 7-6, 6-4, 6-3 -mal jonne is, de Evans is ket szettet vitt tb-ig a svajci ellen. Azert nyerjen Fed mert meg az elejen tettem hogy negyedet nyer, gondoltam mindenki kiesik elole... Meg kell varni tenyleg milyen ido is lesz, eloben amugy is sokkal tobb opcio van. Ezek az alternativ line-ok kosarra, teniszre szinten nagy talalmany bet3650n. Basilashvili is jo lehet boven 3 felett, meg ami meg tetszik az Kontinen/Peers veretese 2.62-ert. Remes formaban vannak, a finnek minel elobb ott kene hagynia ezt a szerencsetlent, mert csak lehuzza. Skupskiek meg ennyire nem rosszak. Sajnos nincs semmi line prematch, na majd eloben. 

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 17, 2019, 19:01:44
Szépen összeraktad őket! Biztosítottál végül, vagy hagytad?

Köszi! Igen, 10 euróval biztosítottam 8-as oddson 4. szett 6-6-nál, majd 5. szettben 2-0-nál 11-esen még 10 euróval. 70 euró lett a bónusz a két szelvényen, szóval nem bántam meg a 20 euró biztosítást.

Babos/Fucsovics vegyes páros meccsről mit gondoltok? Szerintetek mennyire lesznek összhangban?

Idézetet írta: Betman91 Dátum január 18, 2019, 22:11:45
Babos/Fucsovics vegyes páros meccsről mit gondoltok? Szerintetek mennyire lesznek összhangban?

Nagyon jól kezdtek Zhang/Peers összeszokott páros, US Open elődöntősök. Szép győzelem, lehet ebből valami még.


Egész megtetszett ez a bet365-ös gyűjtő bónuszos promó. 40 euróm volt a torna előtt itt, el akartam játszani, erre meg ez a promó ideálisank tűnt. Ha jön a mai szelvényem (hajrá Sascha), már 500 euró felett leszek.  :D



Nem értek a teniszhez, tipikusan csak fél szemmel szoktam nézni. Mennyire gyakoriak ezek a sima korai fordulók? Gondolkodok azon, h a következő GS-re be kellene nevezni vmi masszív összeggel, de egy torna alapján nem akarok erős konklúziókat levonni.

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 19, 2019, 10:51:33
Egész megtetszett ez a bet365-ös gyűjtő bónuszos promó. 40 euróm volt a torna előtt itt, el akartam játszani, erre meg ez a promó ideálisank tűnt. Ha jön a mai szelvényem (hajrá Sascha), már 500 euró felett leszek.  :D



Nem értek a teniszhez, tipikusan csak fél szemmel szoktam nézni. Mennyire gyakoriak ezek a sima korai fordulók? Gondolkodok azon, h a következő GS-re be kellene nevezni vmi masszív összeggel, de egy torna alapján nem akarok erős konklúziókat levonni.

Nem tul gyakori, a legtobbszor ilyenkor mar a noi kiemeltek reg kiestek, de a ferfiaknal is a fele  :D En ugy szoktam hogy az elso ket fordulora benevezek mind a 4 nap, ha jonnek akkor maradok a vonaton, ha nem akkor jo a szingli is.  ;D
Ez a papirforma domping duplan jo most, jonnek a tippek, es a meccsek is szinvonalasabbak  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 19, 2019, 12:02:50
Nem tul gyakori, a legtobbszor ilyenkor mar a noi kiemeltek reg kiestek, de a ferfiaknal is a fele  :D En ugy szoktam hogy az elso ket fordulora benevezek mind a 4 nap, ha jonnek akkor maradok a vonaton, ha nem akkor jo a szingli is.  ;D
Ez a papirforma domping duplan jo most, jonnek a tippek, es a meccsek is szinvonalasabbak  :ok:

Köszi. Egy kicsit elkedvtelenítettél  :D
Csak GS-eken csinálod vagy vannak még olyan versenyek, ahova érdemes lehet benevezni?

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 19, 2019, 12:15:39
Köszi. Egy kicsit elkedvtelenítettél  :D
Csak GS-eken csinálod vagy vannak még olyan versenyek, ahova érdemes lehet benevezni?

Maskor azert ritka az ennyi meccs, par Masters van amikor elofordul. Igazabol eleg ha 1-2 kombi betalal 4x oddszon +%, erdemes csinalni foleg ha jon. (mondom en aki ilyen kombis promokkal tobbnyire adakozni szokott  :redchug: ;D)   

Nesze nektek, ott az elso meglepetes, Kerber - Collins 0-6, 2-6  :o: ;D
Bar a jatek kepe alapjan az nagyobb meglepetes lesz ha Berdych nyer egy gemet  ;D

Rohadék Kerber, persze h tétemeléskor köp bele a levesembe (10->20) :D Pedig már két napra játszottam be a szelvényt, h meglegyen a 14.