TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: zotya90 Dátum október 26, 2017, 19:58:36
Én is kértem, még tegnap előtt. Rögtön írta, hogy "sikeres". Pénzt még azóta sem kaptam. Neked, vagy aki igényelt kifizetést, megérkezett már a pénz?

Még semmi, szerdán dél körül kértem le, remélem holnap megkapjuk.

Idézetet írta: marciluca Dátum október 26, 2017, 18:52:57
Nekem egyenlőre minden pöpec. Nem a legjobb oldal az tény! De hogy egy klasszikust idézzek: Kicsit sárga, kicsit savanyú de a mienk! :)

"Miénk". Nem, nem a tiéd.  ;D

Mondjuk ha magyar fejlesztésű lenne, akkor még talán ezt mondhatnánk, de külföldön dobták össze. Annyi, hogy van magyar kezelőfelülete, meg ügyfélszolgálat.  :D  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum október 26, 2017, 21:55:16
"Miénk". Nem, nem a tiéd.  ;D

Mondjuk ha magyar fejlesztésű lenne, akkor még talán ezt mondhatnánk, de külföldön dobták össze. Annyi, hogy van magyar kezelőfelülete, meg ügyfélszolgálat.  :D  ;)

Olasz... Gtech készitette nekik egyébként akik lottójátékokat üzemeltet pár országban viszont egyébként most már International Game Technology néven futnak.

Hármas kötés kéziben is. Hát ez (is) a világ vicce. Sokan kukázni fogják ezt a hulladékot...  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum október 26, 2017, 22:53:30
Hármas kötés kéziben is. Hát ez (is) a világ vicce. Sokan kukázni fogják ezt a hulladékot...  :noway:

nekem csak arra kell hogy telefonszámla terhére feltöltöm az egyenleget, megforgatom, leutalom számlára és töltöm fel máshova :D

Idézetet írta: csatarid Dátum október 26, 2017, 21:39:40
Még semmi, szerdán dél körül kértem le, remélem holnap megkapjuk.
A ma reggeli utalással sem érkezett pénz. Szemétláda banda!!

Idézetet írta: drogos Dátum október 26, 2017, 22:53:30
Hármas kötés kéziben is. Hát ez (is) a világ vicce. Sokan kukázni fogják ezt a hulladékot...  :noway:

Nyugi, ott van a hármas kötés a magyar kosárlabda, meg jégkorong fogadásoknál is.  :wall:

Idézetet írta: zotya90 Dátum október 27, 2017, 07:31:38
A ma reggeli utalással sem érkezett pénz. Szemétláda banda!!

Nekem éppen most érkezett email:


Tájékoztatunk, hogy belső egyenlegedből xxxxx forint kifizetését a mai napon elindítottuk.

Köszönjük, hogy velünk játszol, sok sikert kívánunk a játékban!

Üdvözlettel:
Szerencsejáték Zrt.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 27, 2017, 10:41:48
Nekem éppen most érkezett email:


Tájékoztatunk, hogy belső egyenlegedből xxxxx forint kifizetését a mai napon elindítottuk.

Köszönjük, hogy velünk játszol, sok sikert kívánunk a játékban!

Üdvözlettel:
Szerencsejáték Zrt.
Dettó


Idézetet írta: zotya90 Dátum október 27, 2017, 19:41:01
Ma sem jött!! Fasza iroda.
Ma 12:50-kor jött ugyanez az üzenet!!!
ROHADÉK SZEMÉTLÁDA BANDA!!!!!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 27, 2017, 10:31:30
Nyugi, ott van a hármas kötés a magyar kosárlabda, meg jégkorong fogadásoknál is.  :wall:

Kitaláltam az új dizájnjukat:

TripleXpro - csak 18 éven felülieknek

Idézetet írta: Knapp Dátum október 27, 2017, 21:42:18
Kitaláltam az új dizájnjukat:

TripleXpro - csak 18 éven felülieknek
Szerintem védesd le, nekem tetszik  ;D

#1063 október 29, 2017, 02:29:36, csatarid
Tettem egy 4es kötést, mind bejött, mindnél ott van hogy nyertes, de összességében pedig vesztes. Idióták... Egyenleg 0. Oké javítani fogják (majd holnap...), de ez akkor is mi... ma már a második alkalom hogy nem tudok megtenni emiatt egy tippet.


  :lehany:

Idézetet írta: csatarid Dátum október 29, 2017, 01:23:27
Tettem egy 4es kötést, mind bejött, mindnél ott van hogy nyertes, de összességében pedig vesztes. Idióták... Egyenleg 0. Oké javítani fogják (majd holnap...), de ez akkor is mi... ma már a második alkalom hogy nem tudok megtenni emiatt egy tippet.


  :lehany:


nálam ugyanez...