Bwin Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ha bármilyen kérdésed van a Bwin Pókerrel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Sziasztok!
Szükségem lenne egy bwines fórumlakó segítségére. Haverom a számlájáról mentené ki a pénzét MBre,de az igazolványfeltöltés csak jövőre lesz neki aktuális. :))
Nem nagy összeg,de abból 10%ot ad a segítségért.
Előre is köszi!

Idézetet írta: demi Dátum december 25, 2010, 20:58:41
Sziasztok!
Szükségem lenne egy bwines fórumlakó segítségére. Haverom a számlájáról mentené ki a pénzét MBre,de az igazolványfeltöltés csak jövőre lesz neki aktuális. :))
Nem nagy összeg,de abból 10%ot ad a segítségért.
Előre is köszi!

Ugye tudjátok, hogy az ilyesmi mindkét számla zárolásával is végződhet?


Hali!
Csak szöveges formába lehet visszanézni a parti történetet? Nem mutatja képpel?

Az 1000 dolláros freerollon nyertem egy 1.2 dolláros jegyet, csak azt nem tudom mire lehet beváltani... próbáltam már mindenre, de nem engedett regisztrálni sehol. Bejelentkeztem bwin-re is, de ott sem írja csak ezt: Freeroll Win – check your bonuses   2012. 07. 29. 17:40

Valaki nyert már ilyet? Mit lehet ezzel kezdeni?

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 28, 2012, 20:50:04
Az 1000 dolláros freerollon nyertem egy 1.2 dolláros jegyet, csak azt nem tudom mire lehet beváltani... próbáltam már mindenre, de nem engedett regisztrálni sehol. Bejelentkeztem bwin-re is, de ott sem írja csak ezt: Freeroll Win – check your bonuses   2012. 07. 29. 17:40

Valaki nyert már ilyet? Mit lehet ezzel kezdeni?

Már rég játszottam itt, de úgy rémlik, hogy meg kell nyitni a versenyek listáját, és a megnevezések előtt bal oldalon látni fogsz egy zöld színű jelzést, ami azt jelöli, hogy oda ülhetsz be. Remélem tudtam segíteni!

1 pókerponttal lehet kiváltani. Nem oly rég én is nyertem 1$-t és egy 1.20as tokent, és csak 0.94PP-t tudtam gyűjteni, így nem tudtam kiváltani.Még.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 29, 2012, 06:12:56
Már rég játszottam itt, de úgy rémlik, hogy meg kell nyitni a versenyek listáját, és a megnevezések előtt bal oldalon látni fogsz egy zöld színű jelzést, ami azt jelöli, hogy oda ülhetsz be. Remélem tudtam segíteni!

Igen, én is kerestem a zöld jelet, de nincs sehol...Közben láttam tegnap, hogy mások is panaszkodtak a chatben, hogy nem kapták meg...

Idézet1 pókerponttal lehet kiváltani. Nem oly rég én is nyertem 1$-t és egy 1.20as tokent, és csak 0.94PP-t tudtam gyűjteni, így nem tudtam kiváltani.Még.
És erre csak 1 napot adnak? :( Sajna így akkor nem lesz belőle semmi...

30 vagy 90 nap

nézd meg a számlám/Póker(bal oldalt)

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 29, 2012, 15:39:29
30 vagy 90 nap

nézd meg a számlám/Póker(bal oldalt)

Azt már néztem. Nekem a mai nap 17:40 van írva. Ezért kérdeztem, de csak amolyan költői kérdés volt! :)

Letöltöttem a bwin-nél a póker szoftvert, installáltam, aztán mikor nyitnám meg, akkor semmi...
Amikor kattintok, a kis kezdő panel felugrik, de kb. egy másodperc múlva el is tűnik...
Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma. Talán a blokkolás árthat neki, vagy a gépemnél nincs meg valami, ami miatt nem fut?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 12, 2016, 10:51:32
Letöltöttem a bwin-nél a póker szoftvert, installáltam, aztán mikor nyitnám meg, akkor semmi...
Amikor kattintok, a kis kezdő panel felugrik, de kb. egy másodperc múlva el is tűnik...
Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma. Talán a blokkolás árthat neki, vagy a gépemnél nincs meg valami, ami miatt nem fut?

Nálam rendben megy (macintosh), szóval nem valószínű hogy a blokkolás.

$250 Freeroll BG-re tudja esetleg valaki a jelszót?