Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kicsit alacsony lett ez a 30max tipp limit a jegkorong vbs jatekban annak fuggvenyeben hogy boven 60meccs felett jatszanak a vbn.

Gondolom megtett tippet nem tudtok torolni meg akkor sem ha 4oraval a kezdes elott mar jelentettem hogy véletlenül undert tettem pedig overt akartam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 22, 2022, 16:45:18Kicsit alacsony lett ez a 30max tipp limit a jegkorong vbs jatekban annak fuggvenyeben hogy boven 60meccs felett jatszanak a vbn.

Gondolom megtett tippet nem tudtok torolni meg akkor sem ha 4oraval a kezdes elott mar jelentettem hogy véletlenül undert tettem pedig overt akartam.

A segítőink életén is szeretnénk néha segíteni, tudod milyen kellemes trinidadi harmadik ligás tippeket feldolgozni? A meccsek felére lehet tippelni jelen tippjátékban, az úgy szerintünk bőven elegendő.

Tipp törlésére nincs lehetőség.

Jogos. Foleg hogy most 2 extra tippjatek is megy.

#1953 június 27, 2022, 00:14:32, MessiÁs
Wimbledonra nem lesz semmi jatek? :cya:  :great:


De igen. Koszonjuk

#1954 július 05, 2022, 20:59:43, Admin
Női Foci Eb 2022 Tippjáték

Mindig is vágytál egy bikinire? Vagy a csajod seggén csodálnád e nemes fürdőruhát? Akkor a női focira tippelvén mi megadjuk az esélyt arra, hogy akár te legyél egy csodaszép bikini szett újdonsült csodálója, vagy viselője. Ki ahogy gondolja.


Tippelj július 6-31. között az Angliában zajló 2022-es női labdarúgó Európa-bajnokság mérkőzéseire, gyűjtsd a pontokat, s amennyiben a játék végén te állsz az élen, tiéd a 10 000 forint értékű Calzedonia ajándékutalvány.

Vigyázz, kész, bikinire FEL!

Amennyiben már meguntad a fenti képen látható segget nézegetni, akkor irány a tippjáték (de kattinthatsz rá is, ha neked úgy jobban tetszik) --> Női Foci Eb 2022 Tippjáték

ui. Nyereményutalás után azt sem bánjuk ha képet küldesz az új szerzeményről, de azért ha lehet csak gusztusosat.  ;D

Tisztelt Játékostársaim!

A beküldött tippek mellet található sárga háromszög felkiáltójellel továbbra is a hibás kiértékelés jelentésére szolgál.
A könnyebb érthetőség kedvéért: Az én téves kiértékelésem után(!!!) jelented hogy hol hibáztam a kiértékelésnél.

Megértéseteket köszönöm!

Várda64

Sziasztok!

Az lehetséges, hogy a tippjátéknál a kereső nem mindig működik tökéletesen? Ma pl. a Türkgücü és Fürth szavakat nem találta meg nekem.
Köszi!

Idézetet írta: riverside Dátum szeptember 20, 2022, 07:12:01Sziasztok!

Az lehetséges, hogy a tippjátéknál a kereső nem mindig működik tökéletesen? Ma pl. a Türkgücü és Fürth szavakat nem találta meg nekem.
Köszi!

Igazad van, használd ékezetek nélkül és akkor megtalálja. Majd utánanézek, hogy miért nem szereti az ü betűt.

Idézetet írta: riverside Dátum szeptember 20, 2022, 07:12:01Sziasztok!

Az lehetséges, hogy a tippjátéknál a kereső nem mindig működik tökéletesen? Ma pl. a Türkgücü és Fürth szavakat nem találta meg nekem.
Köszi!
Regionalliga Bayern

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 20, 2022, 13:26:20Regionalliga Bayern

Köszi! Persze manuálisan megtaláltam.

Srácok! Feldobtátok a napom. Épp az imént tippeltem erre a meccsre.
;D

Friss, mint a kenyér!

November 4-20. között tippelhettek a női kézilabda Eb mérkőzéseire is. Össznyeremény: 35 ezer magyar forint.

Sok sikert!  :topbet_125:

Lehetne egy olyan kérdésem, hogy mikorra várható a nyeremény kifizetése az októberi tippversenynek? Előre is köszi a segítséget! :)

Idézetet írta: pato10kiki Dátum november 15, 2022, 12:30:53Lehetne egy olyan kérdésem, hogy mikorra várható a nyeremény kifizetése az októberi tippversenynek? Előre is köszi a segítséget! :)

Hamarosan.

#1964 december 09, 2022, 09:26:55, Admin
PDC VB 2023 tippverseny indul!  :ok:

Össznyeremény harmincezer (top3 részesül belőle). Szerepelhet bárki ingyen, főleg aki nagyon unja a karácsonyt és főleg az azt körülvevő mizériát.