TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum május 21, 2013, 09:15:12
Vagy valami promóció, ha már bónusz úgysem..

Foci EB-re!  ;D

Idézetet írta: Eisbär Dátum május 21, 2013, 09:09:46
Let me google that for you:

http://lmgtfy.com/?q=SSL%2FTLS+tan%C3%BAs%C3%ADtv%C3%A1ny
kosz,de meg most sem tudom mi az......
Van tippje valakinek,hogy mikepp tudnam megnyitni vagy felejtsem el??Irtam nekik,de gondolom nem sietik el a valaszt..
Esetleg le kell toltenem valamit vagytenyleg felejtos telorol???

Idézetet írta: artur33 Dátum május 21, 2013, 09:19:21
kosz,de meg most sem tudom mi az......
Van tippje valakinek,hogy mikepp tudnam megnyitni vagy felejtsem el??Irtam nekik,de gondolom nem sietik el a valaszt..
Esetleg le kell toltenem valamit vagytenyleg felejtos telorol???

Szerintem egyelőre felejtős. Most indultak, később majd lesz mobil verzió is.

Idézetet írta: artur33 Dátum május 21, 2013, 09:19:21
kosz,de meg most sem tudom mi az......
Van tippje valakinek,hogy mikepp tudnam megnyitni vagy felejtsem el??Irtam nekik,de gondolom nem sietik el a valaszt..
Esetleg le kell toltenem valamit vagytenyleg felejtos telorol???

Nem lehet, hogy azért nem tölti be az oldalt telefonra, mert flashes az egész?


A sima szrt oldalat sem a mobil verzioval hasznalom....

Ez egyelőre nagyon gyenge, a szép dizájn kevés lesz, hogy egy értelmesebb fogadót bevonzzon ide. Az élő fogadásra leszek nagyon kíváncsi...

Az elején engedett fogadni, de azóta folyamatosan hibaüzenettel idegel: "hiba az adatbázis rendszerben". Másnál is ez van?

Ez a logo nekem nagyon ismerős, csak hirtelen nem ugrik be melyikhez hasonlit. Volt valamelyik irodának egy ilyen zöld-sárga logoja aláhúzással. Nem a bet365.


Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 21, 2013, 09:48:54
Nekem csak hiba jön ki

Szintén nekem is csak hiba jön ki . ( SSL Tanusitvány)

Bejött a tippmixpro...és NEM HISZEK A SZEMEMNEK!!!!, Unibettel felérő kínálat ! azta..  :o

* jobbanmondva egy normál online irodával inkább..csak elvitt a hév :D

Idézetet írta: davixxx Dátum május 21, 2013, 08:00:53
De utánna kidob egy ablakot, ahol pár uj adatot kell megadni, meg a régi jelszavad. És azt írja ki, hogy a jelszó hibás. Közben meg tuti nem..

A régi oldalon beléptem a már meglévő regisztrációmmal, majd a T.Pro-ra átirányítva jött a felugró ablak, az adataim módosításával, ahol már nem fogadta el a jelenlegi jelszavam. Mindez a Firefox alatt történt. Megnyitottam a Maxthon böngészőt, amivel gond nélkül sikerült belépnem. Ezek után már a Firefoxhoz visszatérve, nem volt problema.

Idézetet írta: Eisbär Dátum május 21, 2013, 09:57:23
A régi oldalon beléptem a már meglévő regisztrációmmal, majd a T.Pro-ra átirányítva jött a felugró ablak, az adataim módosításával, ahol már nem fogadta el a jelenlegi jelszavam. Mindez a Firefox alatt történt. Megnyitottam a Maxthon böngészőt, amivel gond nélkül sikerült belépnem. Ezek után már a Firefoxhoz visszatérve, nem volt problema.

Pont ezt csináltam én is egy 3p- e, és így nekem is bejött! Szóval akinek nem működik, mindenki csinálja így! :)

Így elsőre sokkal rosszabbra számítottam,a korlátozásokra leszek majd leginkább kíváncsi.