TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


nekem eddig egyszer sem adtak.. pedig nem 2 ft lesz befizetve.. lehet pont ezért..  :noway:

Februárban új promóció a Tippmixpro-n. Kíváncsi leszek...

Premier League csapatok!
2014. február 1. – február 21.


Fogadj a megadott időszakban legalább 7500 Ft értékben, a Premier League-ben szereplő csapatok, bármely sorozatban játszott egymás elleni mérkőzéseire (Angol Premier Liga, Angol FA Kupa, Angol Liga-kupa, Bajnokok Ligája, Európa Liga ), hogy megnyerhesd az utat és a belépőt 2 fő részére, teljes ellátással a Chelsea – Arsenal mérkőzésre 2014. március 22-én.

Fociélmény Londonban?

Nyerj 2 darab belépőt a Chelsea – Arsenal mérkőzésre 2014. március 22-én, és tölts el 4 napot és 3 éjszakát Londonban!

Az igazi élményt mi biztosítjuk számodra, a Tippmixpro nyeremény csomag tartalmaz 2 darab repülőjegyet, a reptéri transzfert, az utazásbiztosítást, a szállást a hotelben félpanzióval és persze a költőpénzt is, hogy neked már csak a mérkőzésre kelljen koncentrálnod!

A NYEREMÉNYJÁTÉK SZABÁLYAI

Az akcióban 18 év alatti személyek nem vehetnek részt és nyereményre sem jogosultak.
A nyereményjátékban nem vehetnek részt és ezáltal nyereményjogosultságot sem szerezhetnek a Szerencsejáték Zrt. dolgozói.
A nyereményjátékban szigorúan csak azok a játékosok vehetnek részt, akik csak egy regisztrációval rendelkeznek a Tippmixpro fogadási oldalán.

A kisorsolt, de a nyereményéért a meghirdetett határidőn belül nem jelentkező játékos helyére nem léphet más nyertes, így a nyereményt át nem vett nyereménynek kell minősíteni.

A Szerencsejáték Zrt. mindent megtesz annak érdekében, hogy a jogosulatlan pályázatokat kiszűrje. Ezt figyelembe véve fenntartja a jogot, hogy érvénytelennek minősítse a pályázatot a következő esetekben:
· regisztráció ugyanarról az IP címről
· regisztrációk egy háztartáshoz/címhez tartoznak
· ha egy felhasználóhoz több regisztráció tartozik
· a Tippmixpro Részvételi Szabályzatának, illetve az ,,Mesternégyes!" nyereményjáték részvételi feltételeinek bármilyen megsértése

Másnál is fellépet az a probléma, hogy fogadott a bajnokságra és nem jelenítette meg a promóciónál az összeget?

Idézetet írta: SOCHAUX88 Dátum február 01, 2014, 08:33:34
Másnál is fellépet az a probléma, hogy fogadott a bajnokságra és nem jelenítette meg a promóciónál az összeget?
Csak akkor jelenik meg az összeg, ha lezárult az esemény és kiértékelték a fogadást.


Idézetet írta: Attischa Dátum február 01, 2014, 12:25:51
http://www.vg.hu/vallalatok/vallalati-hirek/tobb-mint-5-milliardot-hozott-a-tippmixpro-420634

,,Az árbevételek meghaladták a terveket: 2013 májusa és decembere között a Tippmixpro 5,5 milliárd forint árbevételt produkált.

"A játékosok száma 2013-ban már meghaladta a 40 ezer főt,"

Lehet hülye vagyok sőt..:D De akkor is..

5,5milliárd forint bevétel, ezt 40 ezer ember hozta nekik össze ~8 hónap alatt.

Matek: 5,5milliárd / 40 ezer emberel /8 hónap alatt =17187,5 Ft befizetés minden egyes hónapba 40 ezer embertől. És akkor a kifizetések még sehol, nekem ez a szám túl magasnak tűnik..

De lehet csak elszámoltam valamit.. 

Hagyd örvendjenek neki, hátha örömükben megfeledkeznek a szabályozásról :D

#458 február 16, 2014, 21:37:45, CarlosGitanillo
Szégyen ez a kurva lószar (fogadóiroda), de még lószar is hasznosabb azzal legalább meg lehet trágyázni a földet..
Végig lehetett fogadni a Dutch Masters Darts torna meccseire 3 napon keresztül, majd mikor beérnek az utolsó napra és nincsenek fix párosítások mivel 21:00 körül alakul ki a 2. elődöntő párosítása.. Akkor már a két elődöntőt, és a döntő párosítást nem teszik ki az ajánlatba, hogy lehetnek ennyire kispályás szarmadzag amatőr pancser paprikajancsi gyökerek..??? ezek a g.cik????....
Másik szintén katasztrófa, hogy órákon át nem tudnak kiértékelni Mark Williams, és Guodong Snooker meccseit.. írok emailt, hogy mi a csoda van? Rá fogja a külső hírforrásokra, hogy még nem kapták meg két különböző forrásból.. Hát ok. Este hívom őket mert már beitaloztam egy finomat, és reklamálós, odaszólogatós kedvemben voltam, Hát elmesélte ki a 3 hírforrás, a reuters az mti és a sportradar.. és mondja hogy hát legyek türelemmel és sajnálja de még nem kapták meg az infókat.. mondom ebből látszik, hogy még ők is szarnak az irodára, hogy ennyire nem sietnek. Na lényegtelen, lehet hogy ez a kamu szöveg volt csak, mert totál érdekes módon mikor bejöttem a telefonhívás után, belépek és ott volt kiértékelve a számlán a pénz...
Hát felhasználó nevet stb-t nem mondtam, nem tudhatták, hogy ki tette a fogadást, de valahogy mégis hozzányúltak a snooker eredményekhez, vagy a meccsek kiértékeléséhez, mert azonnal(!!) itt volt a pénzem...

Még mindig csak egyet tudok mondani... Isten csapása lesz a nap, amikortól csak itt lehet fogadni majd...

Ja, és remélem olvassák ezt.. Kösz annak aki végre jóváírta a pénzemet, már ha tényleg ezen múlott.

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum február 16, 2014, 21:34:59
Szégyen ez a kurva lószar (fogadóiroda), de még lószar is hasznosabb azzal legalább meg lehet trágyázni a földet..
Végig lehetett fogadni a Dutch Masters Darts torna meccseire 3 napon keresztül, majd mikor beérnek az utolsó napra és nincsenek fix párosítások mivel 21:00 körül alakul ki a 2. elődöntő párosítása.. Akkor már a két elődöntőt, és a döntő párosítást nem teszik ki az ajánlatba, hogy lehetnek ennyire kispályás szarmadzag amatőr pancser paprikajancsi gyökerek..??? ezek a g.cik????....
Másik szintén katasztrófa, hogy órákon át nem tudnak kiértékelni Mark Williams, és Guodong Snooker meccseit.. írok emailt, hogy mi a csoda van? Rá fogja a külső hírforrásokra, hogy még nem kapták meg két különböző forrásból.. Hát ok. Este hívom őket mert már beitaloztam egy finomat, és reklamálós, odaszólogatós kedvemben voltam, Hát elmesélte ki a 3 hírforrás, a reuters az mti és a sportradar.. és mondja hogy hát legyek türelemmel és sajnálja de még nem kapták meg az infókat.. mondom ebből látszik, hogy még ők is szarnak az irodára, hogy ennyire nem sietnek. Na lényegtelen, lehet hogy ez a kamu szöveg volt csak, mert totál érdekes módon mikor bejöttem a telefonhívás után, belépek és ott volt kiértékelve a számlán a pénz...
Hát felhasználó nevet stb-t nem mondtam, nem tudhatták, hogy ki tette a fogadást, de valahogy mégis hozzányúltak a snooker eredményekhez, vagy a meccsek kiértékeléséhez, mert azonnal(!!) itt volt a pénzem...

Még mindig csak egyet tudok mondani... Isten csapása lesz a nap, amikortól csak itt lehet fogadni majd...

Ja, és remélem olvassák ezt.. Kösz annak aki végre jóváírta a pénzemet, már ha tényleg ezen múlott.
Üdv!
Tökéletesen igazad van. A TippmixPro a világ legrosszabb irodája. Lassúak az értesülések és az éjjeli mérkőzéseket talán másnap ki is értékelik. Hullámzó a jóváírás, egyszerűen levesznek mérkőzéseket az élő fogadásról, úgy frissítik az eredményeket, hogy például kosármérkőzés pontarányaira egyszerűen képtelenség tippelni. Viszont a hibáikat jól ellenük lehet fordítani, mert sokszor élőben rossz szorzókat írnak be és egy kalap pénzt lehet ilyenkor tőlük elvenni. Az egyetlen pozitívum a kiutalási rendszer, mert 36 óra alatt a számlán a pénz. Sajnos én csak náluk tudok online játszani, mert a kiváló bankom, nem engedi, hogy a MC kártyámat feltöltésre használjam. Már folyamatban van a Skrilles, de az se holnap lesz feltöltve. Szóval marad a TP.  :o

Nem, hogy 36 óra alatt, hanem maximum 8 alatt mindig b.számlámon volt a kikért pénz, ezt én is kedvelem bennük, de ez meg alap ha már minden számla stb. magyar akkor legyenek képesek megoldani. A rekord 10:30kor elutalt pénz 41 perc múlva már számlámon volt. Azóta azért nem fürösztenek ennyire tejben-vajban. De tényleg ezzel nincs gond. a Snooker és a Darts piacuk viszont kurva gyenge, csak győztesre lehet fogadni. Bár már annyiszor szóba hoztam nekik minden más témájú beszélgetés végén ezt is, hogy még történik valami. A Snooker vb-re már szóba hozott valami több fogadási lehetőséget a kis üszi-s kolléga, persze hangsúlyozta, hogy nem ígéret, de mintha mérkőzés frame-összesítettekre és százas breakekre célzott volna, hiszen mi mást lehet Snookeren meccs előtt fogadni,, vagy még pontos eredményt.
Na még akartam regélni valami érdekeset, de nézem a Darts döntőt és a memphis-i döntőt, úgyhogy kiugrott a fejemből..
Lényeg a lényeg, pár apró előny(pl kézi szerzett előnyt 1-5 és
6-10 bontásban ad, ami bet365nél 1-3, 4-6, 7-9,10-12 felosztással működik..Azért szépen belehet lőni 1-5 előnyre a végén már az eredményt) miatt még mindig megéri fogadni fogadGATni ezeknél is.. De nagyon a lista végén vannak és egy jó darabig ott is lesznek, viktor vezerneel nem kell jónak lennie az irodának, elég lesz majd ellehetetleníteni a fogadókat, és csak ennél a köpedéknél lehet pakolni..

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum február 16, 2014, 21:34:59
Hát elmesélte ki a 3 hírforrás, a reuters az mti és a sportradar..

Ez elég gyenge magyarázat. Vajon a Bet365 is megvárja a 3 hírforrást, amikor a meccs vége után 5 másodperccel már jóvá is írták a nyereményt?

Üdv, azt szeretném kérdezni, hogy a TIPPMIXPRÓNÁL hogyan működik az azonosítás?

Idézetet írta: Pictor Dátum február 25, 2014, 10:07:42
Üdv, azt szeretném kérdezni, hogy a TIPPMIXPRÓNÁL hogyan működik az azonosítás?
Mire gondolsz? Regisztrálsz és ott meg kell adnod a saját nevedre szóló bankszámla számot. Ennyi. :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 25, 2014, 14:00:00
Mire gondolsz? Regisztrálsz és ott meg kell adnod a saját nevedre szóló bankszámla számot. Ennyi. :)
Eddig értem, de kiutalásnál nem kell azonosítani magam? Gondolok itt személyi, jogsi esetleg útlevél beküldésére.