Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kagawa Dátum január 03, 2014, 14:32:35
6 hozzászólással még nem. Nem tudom pontosan hogy mennyi kell, de még nem lesz legalább 20 hozzászólásod addig ne is keresd a köszönet gombot.  :ok:

Jó tudni!
Köszi  :)

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 03, 2014, 14:32:35
6 hozzászólással még nem. Nem tudom pontosan hogy mennyi kell, de még nem lesz legalább 20 hozzászólásod addig ne is keresd a köszönet gombot.  :ok:
Ezt nekem is jó tudni. Bár már meghaladtam a 20 hszt.

13999 tag van a fórumon. Ki lesz a 14000.? :) :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 27, 2014, 12:30:45
13999 tag van a fórumon. Ki lesz a 14000.? :) :)

Amikor megláttam a neved, már azt hittem, megint meghalt valaki...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2014, 12:33:22
Amikor megláttam a neved, már azt hittem, megint meghalt valaki...

;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 27, 2014, 12:30:45
13999 tag van a fórumon. Ki lesz a 14000.? :) :)

Erre én is kíváncsi vagyok.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2014, 12:33:22
Amikor megláttam a neved, már azt hittem, megint meghalt valaki...
Temetkezési vállalkozásom van. Biztos üzlet, mindig van kuncsaft  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2014, 12:33:22
Amikor megláttam a neved, már azt hittem, megint meghalt valaki...

:beerchug: :beerchug:

A sportfogadas.mobi-n keresztül nem tudom elérni az oldalt, ez az állapot kb. dél óta tart.

Továbbra is felhívjuk minden egyes fórumtag figyelmét, hogy a szabályzat szigorúan tiltja a fórumon való pénzkérést/kölcsönt stb., bármilyen formában.

Aki pénzt kér kölcsön az szabályt sért, s nyugodtan lehet jelenteni nálunk, illetve aki mégis pénzt küld az saját felelősségére teszi (nem garantáljuk, hogy vissza is kapja majd a pénzét).

Nem egy olyan eset volt már, amikor egyes csalók a fórumtagok jóhiszeműségével éltek, s utána szépen elfelejtették őket, s adósságukat.

Szóval legyetek figyelmesek!  :police:

Fórumon való hozzászólás!

Bizonyára vannak sajnos pillanatok amikor nem tudjuk visszafogni magunkat, s még egy-egy trágár szó is bekerül bejegyzéseinkbe, viszont szeretnénk megemlíteni, hogy ezek használata fórumunkon tilos.

Tartsuk be a szabályokat, használjunk egy normális hangnemet, s a nemi szerveket, s a vele kapcsolatos dolgokat hanyagoljuk, s ha nagyon nem bírunk magunkkal, akkor irány a Gumiszoba! Ott ez is meg van engedve.

Köszönjük előre is.

Engem az érdekelne hogy a nicknevek alatti titulus az mi alapján adódik ? Haladó, profi fogadó stb.   És a sárga négyzetek ugyanott mit jelentenek ?  ::)

#117 július 28, 2014, 14:47:40, Milan
Idézetet írta: kunisse Dátum július 27, 2014, 17:55:45
Engem az érdekelne hogy a nicknevek alatti titulus az mi alapján adódik ? Haladó, profi fogadó stb.   És a sárga négyzetek ugyanott mit jelentenek ?  ::)

Hozzászólások számától függ, a sárga négyzet is ezt jelzi.

Pl. a te esetedben 500 a következő mérföldkő, onnantól "profi fogadó" leszel.

Egy új oldalt hoztunk létre, amelyen a bet365 fogadóiroda által élőben közvetített események közt böngészhetsz:


A kérdésem természetesen holt hülye, de ezt a főoldalról el lehet majd érni?
Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 02, 2014, 09:50:23
Egy új oldalt hoztunk létre, amelyen a bet365 fogadóiroda által élőben közvetített események közt böngészhetsz: