Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dynand Dátum január 20, 2017, 19:52:53
Mert már azt is bezárták   8)
Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 20, 2017, 21:35:11
Be van zárva az illető téma, mert soknak nem ment át az üzenet. Ez már csak ilyen.  :D  ;D
:'(

#181 március 20, 2017, 14:09:02, SPF Admin
Új pont a fórum szabályzatában mától (2017/03/20):

"1.4.3 Szerencsejáték ajánlatok megosztása a fórumtagokkal

Nagyra értékeljük azon fórumtagok lelkesedését, akik egy remek sportfogadás/kaszinó/póker stb. ajánlatot megosztanak sorstársaikkal, DE a fórumon szigorúan tilos olyan ajánlatot közölni amelyről nem vagy 100%-ban biztos, hogy minden (vagy legalább részben) játékosra vonatkozik.
Megkérünk benneteket, hogy kerüljétek a személyre szóló (e-mailben értesültetek róla stb.) ajánlatok közlését, s csak azokról számoljatok be, melyek nyilvánosak és fórumtagjaink is részt vehetnek benne."

Mi volt ez a tegnapi 3028 aktív tag 20:55-kor?  Szerverhiba?  Vagy a Sportfogadas.org is jobban teljesít? Ma is több mint 500 ember.  :ok:

Nem szerverhiba szerintem, sokkal inkább Ronaldo és fia okozta, akik beszélgettek kicsit a magyar-portugál meccsről.



Szép napot kívánok!!Rosszul írtam be a Bet 365 azonosítómat az oldalon!!Mi a teendő ilyenkor??Meg adhatom a rendes azonosítómat??

Idézetet írta: Messi33 Dátum április 24, 2017, 19:44:41
Szép napot kívánok!!Rosszul írtam be a Bet 365 azonosítómat az oldalon!!Mi a teendő ilyenkor??Meg adhatom a rendes azonosítómat??

Privátban küld az újat.

Sziasztok!

Meglehetne oldani, hogy .xlsx kiterjesztésű excel fájlokat is belehessen tenni a mellékletbe, ne csak a 97-2003-as verziós .xls-t?
Több funkció nem működik a régiben, amit már az újban tökéletesen fut.

Köszi :)
Tomka



Üdvözletem!

Valami itt a cikk időpontjával nem stimmel. Lehet csak valamit adatbázis hiba: (2017.08.04 16:00)
https://www.sportfogadas.org/elozetesek/hivatalos-neymar-nem-er-220-millio-eurot#comment_list

Ha direkt így van, akkor nem szóltam.  ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 02, 2017, 18:25:27
Üdvözletem!

Valami itt a cikk időpontjával nem stimmel. Lehet csak valamit adatbázis hiba: (2017.08.04 16:00)
https://www.sportfogadas.org/elozetesek/hivatalos-neymar-nem-er-220-millio-eurot#comment_list

Ha direkt így van, akkor nem szóltam.  ;)

Az a lejárati dátum. Akkor fog majd kikerülni a főoldalról.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 02, 2017, 21:29:24
Az a lejárati dátum. Akkor fog majd kikerülni a főoldalról.

Értem, köszi. :)

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy a ROI-t hogyan tudom kiszámolni?  :)