Sportingbet Bónusz naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportingbet - Mobil biztosítás!


2013.07.11. 01:01 - 2013.07.12. 00:59 CEST
Írd be a mobiltelefonod böngészőjébe a humobil.sportingbet.com címet, és fogadj a mai nap folyamán bármilyen sporteseményre, akár több téttel is. Ha fogadásaid nem nyernek, akkor a tétet visszatérítik 6000 Ft értékig.

Ez az ajánlat azon mobilon megtett egyedi és gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.11. 01:01 - 2013.07.12. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
A maximális bónusz játékosonként 6000 Ft. Ez az ajánlat csak mobil telefonokon megtett fogadásokra érvényes (humobil.sportingbet.com oldal és app). Azok a fogadások amelyek mobil telefonon a Sportingbet általános oldalán (hu.sportingbet.com) kerülnek megtételre ebben a promócióban nem vesznek részt.
Kifizetés előtt a bónuszt 5-ször kell minimum 1.5-ös oddson megforgatni.

Használd ki a Sportingbet mobil biztosítását, nyiss számlát ITT!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 11, 2013, 09:52:55
Sportingbet - Mobil biztosítás!


2013.07.11. 01:01 - 2013.07.12. 00:59 CEST
Írd be a mobiltelefonod böngészőjébe a humobil.sportingbet.com címet, és fogadj a mai nap folyamán bármilyen sporteseményre, akár több téttel is. Ha fogadásaid nem nyernek, akkor a tétet visszatérítik 6000 Ft értékig.

Ez az ajánlat azon mobilon megtett egyedi és gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.11. 01:01 - 2013.07.12. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
A maximális bónusz játékosonként 6000 Ft. Ez az ajánlat csak mobil telefonokon megtett fogadásokra érvényes (humobil.sportingbet.com oldal és app). Azok a fogadások amelyek mobil telefonon a Sportingbet általános oldalán (hu.sportingbet.com) kerülnek megtételre ebben a promócióban nem vesznek részt.
Kifizetés előtt a bónuszt 5-ször kell minimum 1.5-ös oddson megforgatni.

Használd ki a Sportingbet mobil biztosítását, nyiss számlát ITT!

Ez vajon élő fogadásokra is érvényes? Szorzóra nincs megkötés?

Élőre is érvényes és nincs minimum szorzó. Ha egy fogadás nyertes, akkor lehet tovább próbálkozni. A nap folyamán az 1. vesztes fogadásra lesz visszatérítés.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 11, 2013, 12:49:17
A nap folyamán az 1. vesztes fogadásra lesz visszatérítés.


Szerintem meg a napi összes mobil veszteséget fedezik, ami összejöhet sok-sok fogadásból is...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2013, 01:30:53
Nekem meg úgy tűnt régebben, hogy ha egymás után több bónuszt kapsz, akkor azt nem tudja kezelni  a rendszerük és gyorsan teljesül a forgatási követelmény, mintha az új bónusz eleve kioltaná a régit...
Nem láttam nyomát, hogy összeadódnának a követelmények ilyenkor.

Annyira nem tudja kezelni a rendszerük, hogy én a befizetett pénzemből most csak nyertem, viszont a múltkori promót még nem zárták le 1 nyitott fogadás miatt (nem tudták lezárni több, mint 1 nap alatt), ezért szerintük az egyenlegemből 6000 Ft bónusznak minősül, holott végig a saját pénzemből fogadtam. Azért remélem, ha holnap délelőtt kiértékelik a fogadást, és lezárják a promót, akkor nem -6000-rel fog fogadni az oldal a belépés után, mert akkor morcos leszek. :)

Az olyan promókat mint a mai ki szoktátok használni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 16, 2013, 10:11:24
Az olyan promókat mint a mai ki szoktátok használni?

Ezt?Simán!5 fogadást teszel 6000-el bármilyen Foci meccsre(nem csak BL számít,megkérdeztem) és kapsz 6000-et.5 Surebettel meglehet oldani,de akár 2-3 %-os veszteségű surebetekkel is bőven jó.Én nem látok semmilyen odds megkötést,az is lehet,hogy 5 db 1,01-es oddsal meglehet oldani.Ezt kellene megkérdezni.


Idézetet írta: Irtis Dátum július 16, 2013, 10:54:03
Nincs minimum odds.

Akkor ez is elég ütős bónusz.Szerintetek 5 surebet,vagy inkább rakni 5 1,01-es oddra?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 16, 2013, 11:07:57
Akkor ez is elég ütős bónusz.Szerintetek 5 surebet,vagy inkább rakni 5 1,01-es oddra?

Szerintem 5 surebet, már ha találsz ennyit.

Én nem találtam surebetet, 3%-ot pedig csak nagy sportingbetes oddsoknál, ami sokat nem ér ha a másik oldalt ugye nem bónuszt forgatok..Így azt csináltam, hogy a kicsi szorzós 1x2 kimeneteleket (1.1-1.2) megfogadtam sportingon és layeltem betfairen így minden meccsen lesz 1-1.8 euró minuszom, tehát kb 12-13 euró profitra számítok.

Rendesen jóváírják a bónuszokat, időben?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 16, 2013, 11:59:01
Én nem találtam surebetet, 3%-ot pedig csak nagy sportingbetes oddsoknál, ami sokat nem ér ha a másik oldalt ugye nem bónuszt forgatok..Így azt csináltam, hogy a kicsi szorzós 1x2 kimeneteleket (1.1-1.2) megfogadtam sportingon és layeltem betfairen így minden meccsen lesz 1-1.8 euró minuszom, tehát kb 12-13 euró profitra számítok.

Rendesen jóváírják a bónuszokat, időben?
[/qu

Igen!A naptárban azt írja,hogy minden promóciót és ingyen fogadást 3 napon belül írnak jóvá,de eddig nekem minden másnap d.u már visszatették a 6000-et. :ok:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 16, 2013, 11:59:01
Rendesen jóváírják a bónuszokat, időben?

A csütörtöki mobilos bónuszt másnap dél körül jóváírták, a tegnapit még várom.

mai promóhoz kis chates beszélgetés:

Dávid M: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat.
Dávid M: minden mai labdarúgó mérkőzés beleszámít a promócióba
You: és az élő fogadások, valamint a női meccsek is?
Dávid M: így van
You: és ha egy meccsre teszek, de például teszek egy fogadást háromesélyre és gólok számára is, az kettőnek számít?
Dávid M: igen

u.i.: benson, nekem a legutóbbi mobilos bónuszt nem rá következő nap írták jóvá, hanem majd az azt követő napon. Már kezdtem azt hinni, hogy lőttek neki, de végül jóváírták. A tegnapi viszont már jó van írva nekem


Időközben nekem is megérkezett.  :ok:
(2 számlára is)