Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szombat, Június 11:

VB-selejtező, Győr

Magyarország - Németország      1.40      10.00     3.30

Ti mit gondoltok? Kijutunk a VB-re?

Szerintem Győrben kiharcoljuk a továbbjutást bár pokoli nehéz meccs lesz ez a csajoknak!!!
Hajrááá  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum június 10, 2011, 07:57:27
Ti mit gondoltok? Kijutunk a VB-re?

Szerintem Győrben kiharcoljuk a továbbjutást bár pokoli nehéz meccs lesz ez a csajoknak!!!
Hajrááá  :beerchug:
Nem ;D Mátéfi elb@ssza.

Nem létezik, hogy ne kenjük el a németeket itthon vagy öttel! Aki látta a kinti meccset, az tudja, hogy bőven maradt még a csajokban. Itt tényleg csak Mátéfi a kérdés, és az edzői kvalitásai...

Nekem van egy olyan érzésem, hogy sokkal simább lesz, mint azt gondoljuk. Értek ez alatt akár 6-8 gólos különbséget is. Remélem, most már nem akar majd pihentetni senkit  ;D

Mondjuk a Tomori Zsuzsi is olyan fajta, hogy néhe tényleg kibukik tőle egy 6-8 gólos meccs, meg amikor minden bejön. -ez lett volna a Balingenben játszott meccs, ha a Mátéfi nem szabályozza le.

Most lehet fogja játszatni orvérzésig, de mi van, ha épp azon napon nem megy majd neki...

LEírom mégegyszer, sosem tudni mik jutnak el a fejesekhez, de Mátéfit lapátra kell tenni!!! Nem véletlenül akarták maguk a játékosok kiebrudaltatni, de hát még mindig ott van...

Szép volt csajok!!  :beerchug:

Grat. a németeknek, megérdemlik az olimpiai részvételt jobbak, mint a jelenlegi ötlettelen, szürke magyar csapat (akármi is az oka). Azt viszont remélem, hogy a németek nem hoztak az E. coli baktériumból kis hazánkba, még az hiányozna most nekünk. ::)

 ;D ;D Szép volt lányok!  ;D ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 10, 2011, 09:12:26
Nem létezik, hogy ne kenjük el a németeket itthon vagy öttel! Aki látta a kinti meccset, az tudja, hogy bőven maradt még a csajokban(bennük is maradt). Itt tényleg csak Mátéfi a kérdés, és az edzői kvalitásai...(már nem kérdés)

Nekem van egy olyan érzésem, hogy sokkal simább lesz, mint azt gondoljuk(tényleg sima volt  ;D ). Értek ez alatt akár 6-8 gólos különbséget is (majdnem meglett a 8 is  ;D ). Remélem, most már nem akar majd pihentetni senkit  ;D

Mondjuk a Tomori Zsuzsi is olyan fajta, hogy néha tényleg kibukik tőle egy 6-8 gólos meccs, meg amikor minden bejön. -ez lett volna a Balingenben játszott meccs, ha a Mátéfi nem szabályozza le.

Most lehet fogja játszatni orvérzésig, de mi van, ha épp azon napon nem megy majd neki...(nem ment)

Leírom mégegyszer, sosem tudni mik jutnak el a fejesekhez, de Mátéfit lapátra kell tenni!!! (ráteszik, de szerintem felmond) Nem véletlenül akarták maguk a játékosok kiebrudaltatni, de hát még mindig ott van...

Ááá, szar az egész

#248 június 11, 2011, 19:12:49, Tomihmv
Remélem megszűnik ez az egész szar sport MO-n. Pénzéhes kurvák szó szerint. De azért egy normális edzővel (Mocsai, Németh) ez simaliba lett volna.... :(

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 10, 2011, 09:12:26


LEírom mégegyszer, sosem tudni mik jutnak el a fejesekhez, de Mátéfit lapátra kell tenni!!! Nem véletlenül akarták maguk a játékosok kiebrudaltatni, de hát még mindig ott van...

Nem értek nagyon hozzá, de épp kapcsolgattam, és láttam a 2. félidőt nagyrészt.
Az időkérés nekem mindent elmond - teljesen alkalmatlan, így nem lehet feltüzelni egy csapatot, üzni hajtani kellett volna őket :noway:

 Mátéfi és "csapata":bash: :noway:

A norvégok és dánok se jutottak ki pár éve az egyik olimpiára  illetve vb-re.A nagyobb baj, hogy a másik két országgal ellentétben az újra építkezés alapjai itt nincsenek meg. A támogatás meg nagyon olimpiai szerepléstől függ nálunk, így húzósabb a helyzet

Az elmúlt közel két évtizedben sikerült az összes népszerű csapatjátékok leépíteni(foci, kosárlabda, kézilabda, röplabda) A vízilabda lesz a következő.

Valahogy így kell kijutni egy nagy tornára.. 6 meccs, 6 győzelem. Szép volt fiúk!


EB 2012 - Szerbia

KIEMELÉSI KALAPOK
Első kalap: Franciaország, Lengyelország, Horvátország, Németország
Második kalap: Dánia, Norvégia, Magyarország, Svédország
Harmadik kalap: Szerbia, Izland, Spanyolország, Csehország
Negyedik kalap: Szlovénia, Oroszország, Macedónia, Szlovákia

A horvát, szerb és macedón csapatot nem kaphatjuk a sorsolásnál, ami egyébként szerdán lesz.