Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum március 16, 2013, 13:59:38
Nagy rizikót nem vállaltál :)
Végül 18.500-al nyomattam meg ezt a 3-mas kombót. Így jöhet belőle több, mint egy 10 ezres. ETO szerencsére már jött. Holnap még azért mind a Veszprémen, mind a Barcelonán befuthat egy nem várt eredmény. Mivel idegenben meccselnek.

Idézetet írta: Botika Dátum március 16, 2013, 12:44:42
Győri Audi ETO - Randers hazai 1.10
Ademar León - MKB Veszprém vendég 1.28
Silkeborg - Barcelona vendég 1.10
odds: 1.5488
*13.000 Ft
= 20.135 Ft
Vélemények?
Győr :ok: Veszprém :ok: Barcelona :ok:
18.500 -> 28.655 Ft
Veszprém meccs végén elég komolyan elkezdtem aggódni... Végig vezettünk, de az 52.percben 2-vel ment az Ademar. Volt egy komoly hullámvölgy az 50.perc körül, mikor eladogattuk a labdákat... De nem kérdés hogy mennyivel jobbak vagyunk. Itthon a visszavágón olyan 7-10 gólos győzelmet várok.

Akit érdekelnek a kézilabda világ átigazolásai.  ;)
Átigazolások - 2013 nyár

Hivatalos: Garcia Parrondo (Atlético Madrid) és Niko Mindegía (La Rioja) is Szegedre igazol! Mindketten 3 évre írtak alá.

7méteres bemutató:
Garcia Parrondo
Niko Mindegía

Pár órával a hivatalos bejelentés után, Niko Mindegía már interjút is adott a 7méteresnek.

Niko Mindegía interjú

Sziasztok! Nem teljesen vagyok képben a spanyol kézilabdával de ma nagyon kellene egy alacsony szorzó kiegészítésnek.. Az Cuenca-Atletico Madrid 2 re gondoltam 1,1 ért forma, egymás elleni, tabella minden azt mondja hogy sima Madrid, de ha tudtok esetleg valami bennfentes infót akkor légyszives osszátok meg velem :) köszi

Idézetet írta: RendbenMan Dátum március 30, 2013, 10:37:16
Sziasztok! Nem teljesen vagyok képben a spanyol kézilabdával de ma nagyon kellene egy alacsony szorzó kiegészítésnek.. Az Cuenca-Atletico Madrid 2 re gondoltam 1,1 ért forma, egymás elleni, tabella minden azt mondja hogy sima Madrid, de ha tudtok esetleg valami bennfentes infót akkor légyszives osszátok meg velem :) köszi
Cuenca még idén nem nyert, van jópár sérültjük. Atléticóból a héten eligazolt Markussen, ő alapember volt. Egyébként az Atléticonak már tök mindegy a bajnokság, Barcelona ezt már behúzta lényegében, őket meg nem fenyegeti senki hátulról. Ég és föld a különbség a két csapat között, de azért a Madrid idén már párszor megizzadt a kicsik ellen is. Játszható tipp, mondjuk én nem vagyok híve az 1,1-es vendég oddsot berakni egy kombiba dolognak. :)

Idézetet írta: Lufu Dátum március 30, 2013, 11:18:18
Cuenca még idén nem nyert, van jópár sérültjük. Atléticóból a héten eligazolt Markussen, ő alapember volt. Egyébként az Atléticonak már tök mindegy a bajnokság, Barcelona ezt már behúzta lényegében, őket meg nem fenyegeti senki hátulról. Ég és föld a különbség a két csapat között, de azért a Madrid idén már párszor megizzadt a kicsik ellen is. Játszható tipp, mondjuk én nem vagyok híve az 1,1-es vendég oddsot berakni egy kombiba dolognak. :)
Köszönöm szépen! :) Remélem behúzzák!

Idézetet írta: Lufu Dátum március 30, 2013, 11:18:18
Cuenca még idén nem nyert, van jópár sérültjük. Atléticóból a héten eligazolt Markussen, ő alapember volt. Egyébként az Atléticonak már tök mindegy a bajnokság, Barcelona ezt már behúzta lényegében, őket meg nem fenyegeti senki hátulról. Ég és föld a különbség a két csapat között, de azért a Madrid idén már párszor megizzadt a kicsik ellen is. Játszható tipp, mondjuk én nem vagyok híve az 1,1-es vendég oddsot berakni egy kombiba dolognak. :)

Hát szépen szólva a szar ütő is megállt bennem a meccs alatt többször is, volt hogy néggyel is ment a Cuenca de a végén épphogy, hatalmas mázlival behúzta az Atletico. Soha többet ekkora feszkót 1,1 ért :D Egyébként minden meccs bejött a kombiban, hála az égnek 67 ezer forint boldog tulajdonosa lettem :)

#759 április 02, 2013, 03:48:47, Őrült Király
A mai Ukrajna-Hollandia EB selejtezőn a bukik esélytelenek tartják a holland csapatot, én egyáltalán nem érték egyet velük, willhillen még 10 es oddson kínálják a holland öcskösöket. Játékos kereteket tekintve jobbak a vendégek, a hazai pálya ilyen sokat jelentene...? Csak én látok ebben fantáziát, vagy tényleg van benne lehetőség, várom a szakértők véleményét. ;)

Idézetet írta: Lufu Dátum március 30, 2013, 11:18:18Atléticóból a héten eligazolt Markussen, ő alapember volt.
Vicc hogy mindenki Katarba igazol.....

Idézetet írta: Őrült Király Dátum április 02, 2013, 03:41:31
A mai Ukrajna-Hollandia EB selejtezőn
Lufu biztos tisztába van a két válogatottal. Én nem akarok hülyeséget mondani.
Azért a véleményem az, hogy az ukránok szűkösen, de nyerni fognak pár góllal. Viszont az a Hollandiában játszott Hollandia-Svédország 31-33 valóban elég tisztességes volt pár hete.

Idézetet írta: Botika Dátum április 02, 2013, 14:23:56
Azért a véleményem az, hogy az ukránok szűkösen, de nyerni fognak pár góllal. Viszont az a Hollandiában játszott Hollandia-Svédország 31-33 valóban elég tisztességes volt pár hete.
Szerintem is hozzák az ukránok. Onufryienko és Ostroushko is komoly lövők, utóbbi mondjuk inkább csak védekezik Minszkben, de ha kap lehetőséget támadásban nagyon jó. Előbbi pedig nagyon-nagyon jó játékos. Mellettük még másik 3 minszki van a keretben, +Burka aki nagy sztárnak indult anno, de megragadt az ukrán bajnokságban. Belső posztokon és beállóban nagyon kemények. A széleik nem túl jók, meg kapus poszton sincs jegyzett játékosuk.
A hollandok amúgy nem lennének rosszak, de Bult (Füchse), Eijlers (Magdeburg) és Konitz lemondta már a válogatottságot. De szerintem van Olphen is (Magdeburg), így a fiatalokra építenek, akik néha elkapják a fonalat, lásd a svédek ellen. Apróval meg lehet próbálni őket is, de Botikával egyet értek az ukrán sikerben.

Sziasztok!
Mi a véleményetek egy Hollandia +4,5 hendiről? Tippmaxon 1.76 szorzó van rá.

#763 április 02, 2013, 19:16:17, Lufu
Aki fogadni szeretne az eheti EB selejtezőkre (beharangozók, tabellák, keretek, várható kezdők):

http://7meteres.com/2013/04/eb-selejtezo-beharangozok-a-c-csoport/
http://7meteres.com/2013/04/eb-selejtezok-4-csoport-elozetes/

Az utolsó 3 csoport majd holnap érkezik.  :)

Végül az utolsó 3 csoport. Fogadásilag ezekben van a több lehetőség. :)
http://7meteres.com/2013/04/eb-selejtezok-5-7-csoport-elozetes/