Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Dánia - Törökország női meccsről mi a véleményetek? Nálam inkább a törökök szorzójában van az érték, esetleg egy plusszos HC is szóba jöhet.

Ruesga aláírt Veszprémbe, ez mennyiben jelenthet erősítést? Csaszi helyett jön, aki a végére leengedett.
Nagyon kellene már egy finel four.

Idézetet írta: slices Dátum június 09, 2013, 16:05:49
Ruesga aláírt Veszprémbe, ez mennyiben jelenthet erősítést? Csaszi helyett jön, aki a végére leengedett.
Nagyon kellene már egy finel four.
Szerintem jobb, mint Császár. Komoly erősítésnek tartom. Jobb irányító, mint Csaszi, és gólerősebb is, ráadásul mindkét lövő poszton is klasszis teljesítményre képes. Szóval betömve a lyukas balátlövő poszt (Ilic), Császár pótlása finoman fogalmazva is megoldva. Ez így már mindenképpen FF esélyes csapat, az idei is az volt. És még várható igazolás...

http://7meteres.com/2013/06/vilagbajnok-veszpremben/

A közepe rendben van, de a széleivel hogy áll a Veszprém?

Idézetet írta: slices Dátum június 09, 2013, 20:17:50
A közepe rendben van, de a széleivel hogy áll a Veszprém?
Balszél rendben van, Ugalde top szélső, Iváncsik Gergő meg tökéletes mögé, attól függetlenül is, hogy évek óta hullámvölgyben van. Jobbszélen Iváncsik Tamás és Gulyás is jó évet futott, Prodanovic is érkezik, kérdés ki megy. A szerbnek, ha van kedve játszani, akkor nagy fogás volt. A Kielce elleni páros meccseken mutatta meg mit is tud igazán.

#786 június 10, 2013, 16:30:28, slices
Köszi.

Prodat kihagytam a számításból, pedig az első aláíró volt.

Közben tovább pezsegtetik a tokajit Veszprémben: további egy Nagy Lacihoz hasonló kaliberű játékost környékeznek.

Jichat el tudnám képzelni. Fizu csökkentést emlegetnek nála. Jöhetne!

A női kézilabda világbajnokság sorsolás előtti kiemelése:

1. kalap: Norvégia, Montenegró, Magyarország, Dánia
2. kalap: Hollandia, Brazília, Németország, Lengyelország
3. kalap: Angola, Franciaország, Szerbia, Románia
4. kalap: Koreai Köztársaság, Spanyolország, Csehország, Kína
5. kalap: Tunézia, Kongói DK, Japán, Argentína
6. kalap: Dominika, Paraguay, Algéria, Ausztrália

Szerintem jó lenne egy ilyen csoport: Magyarország, Hollandia, Románia, Kína, Kongói DK, Dominika.

Szerintetek?

Idézetet írta: csabax Dátum június 13, 2013, 21:02:53
A női kézilabda világbajnokság sorsolás előtti kiemelése:

1. kalap: Norvégia, Montenegró, Magyarország, Dánia
2. kalap: Hollandia, Brazília, Németország, Lengyelország
3. kalap: Angola, Franciaország, Szerbia, Románia
4. kalap: Koreai Köztársaság, Spanyolország, Csehország, Kína
5. kalap: Tunézia, Kongói DK, Japán, Argentína
6. kalap: Dominika, Paraguay, Algéria, Ausztrália

Szerintem jó lenne egy ilyen csoport: Magyarország, Hollandia, Románia, Kína, Kongói DK, Dominika.

Szerintetek?

Mikor lesz a sorsolás?

Remélem megint irányított lesz és a magyar válogatott az ujvidéki csoportba kerül. Ott a helyem az első sorban  :beerchug:

#789 június 13, 2013, 22:16:09, csabax
Idézetet írta: Kagawa Dátum június 13, 2013, 21:44:02
Mikor lesz a sorsolás?

Remélem megint irányított lesz és a magyar válogatott az ujvidéki csoportba kerül. Ott a helyem az első sorban  :beerchug:

Nekem magától értődő volt. hogy a magyar lányok Újvidéken játszanak. Bár ha irányított lesz a sorsolás, akkor a csoportkörben valószínűleg nem fognak játszani a román válogatottal. Ugyebár Belgrádban, Nisben, Újvidéken és Zrenjaninban lesznek a csoportkör találkozói, így elképzelhetőnek tartom, hogy a román csapat nem Újvidéken, hanem Zrenjaninban fog játszani.

A sorsolás időpontjára nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, hogy ezen a szombaton, június 15-én lesz.
A női kézilabda világbajnokság időpontját viszont tudom: december 7-22.

június 15., szombat:

Sport 1

11.30: Kézilabda, női vb, sorsolás, Belgrád

Megkapta a szabadkártyát a Szeged!!!  :beerchug:

Mellettük még a Montpellier, a Metalurg és a Plock kapta meg. Az első helyezett jut a Bl-be. Remélem meglesz!!

A vb-aranyérmes Spanyolországgal, valamint Izlanddal és Norvégiával került azonos csoportba az olimpiai negyedik magyar férfi kézilabda-válogatott a jövő januári, dániai Európa-bajnokság péntek esti sorsolásán. Az első három együttes jut tovább a középdöntő egyik hatosába, ahonnan a két legerősebb csapat kvalifikálja magát az elődöntőre.


Kifogtuk a sorsoláson a vb-elsőt
Szerző: SHLétrehozva: 2013. június 21. 19:27
A vb-aranyérmes Spanyolországgal, valamint Izlanddal és Norvégiával került azonos csoportba az olimpiai negyedik magyar férfi kézilabda-válogatott a jövő januári, dániai Európa-bajnokság péntek esti sorsolásán. Az első három együttes jut tovább a középdöntő egyik hatosába, ahonnan a két legerősebb csapat kvalifikálja magát az elődöntőre.

A CSOPORTBEOSZTÁS:
A-csoport: Dánia, Csehország, Macedónia, Ausztria
B-csoport: Spanyolország, Izland, MAGYARORSZÁG, Norvégia
C-csoport: Szerbia, Franciaország, Lengyelország, Oroszország
D-csoport: Horvátország, Svédország, Fehéroroszország, Montenegró

Magyarország nevét a hármas kalapból húzták ki, vagyis nem lehetett ellenfele az első szakaszban Lengyelországnak, Macedóniának és Fehéroroszországnak.

Mocsai Lajos szövetségi kapitány: "Nagy bravúr lenne a továbbjutás, amelyre csak teljes csapattal, alapos felkészüléssel van esélyünk."

Norvégia simán fogható ezek közül,kis szerencsével akár Izland is,szerintem nem lenne ez akkora bravúr.

#794 június 30, 2013, 12:49:30, Botika
Leigazolta Zeitzet a Veszprém. Annyira nem szimpatikus nekem a német, de mindenképpen nagy igazolás. És legalább nem Jicha jött. Őt nem bírna elviselni.
Védekezésben: Nagy, Zeitz, Schuch, Sulic (Oneto), Ilic (Terzic)...... Kicsit kemények leszünk. Ez így finoman szolva áttörhetetlennek néz ki. Főleg ha az Ugalde féle zavaró védekezést is többet alkalmazzuk. Nagyon erősek leszünk. Dehát Zeitz nélkül is azok lettünk volna már. Úgy néz ki van pénz bőven.
Laluskával mi lesz? Terzic marad? (Dzamali még tuti nem fog távozni. Sok pénzt nem is tudnánk jelenleg nyerni rajta)
Jobbszélen szerintem maradunk hárman: Prodanovic, Ivancsik Tomi, Gulyás. Szinte az Összes poszton nem 2, hanem 3 komoly jatekosunk van. Sulic, Oneto, Pesic.. Nagy, Zeitz, Laluska.. Ilic, Terzic, Dzamali.. es had engedjem meg hogy egy nagy remenyseg miatt a kapusposztot is megemlitsem, Borbély Alilovic Fazekas.