Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 30, 2014, 11:01:23
Én inkább a férfi kéziért aggódom, tegnap amit mutattunk a portugálok ellen, az nagyon aggasztó volt... Tény, hogy volt három sérült kulcsjátékos, de akkor is...
Nincs ott miért aggódni. Mindössze három napja volt a keretnek begyakorolnia az új taktikai elemeket, felforgatott is volt a csapat meg azért Nagy Laci nélkül nem könnyű játszani. Lesz ez még jobb is!

Én csak azt nem értettem, hogy miért kellett cserélgetni a heteslövőket? Nem emlékszem pontosan, de szerintem nem volt olyan ember aki legalább két hetest dobott volna. Minden lövést más végzett el, ennek mi értelme?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 30, 2014, 11:01:23
Szerintem inkább Zácsik a másik hunyó, vagy nem?

Amúgy meg sok közünk nincs hozzá, hogy ki mikor szeretne gyereket vállalni. Nekem sokkal inkább böki a csőröm olyasmi, hogy valaki durcából mondja le a válogatottságot. A csajoknál ketyeg az óra, és Görbicz azért tett már annyit a magyar kéziért, hogy emiatt most egy szavunk nem lehet.

Én inkább a férfi kéziért aggódom, tegnap amit mutattunk a portugálok ellen, az nagyon aggasztó volt... Tény, hogy volt három sérült kulcsjátékos, de akkor is...

Igen, Zácsik is "ráfeküdt" a babaprojektre, de Szucsánszki is babát szeretne ezek szerint.
(remélem, egyeztetett az edzőjével...  ;D  )

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-szucsanszki-az-anyasagot-valasztana-rio-helyett-2313881

A férfi kéziseknél meg biztosan visszaüt, hogy már alig van magyar játékos a top csapatainkban...
Tegnap legalább az utolsó 5 percet megnyertük, ami előrelépés ahhoz képest, hogy júniusban a hajrá perceit 5 góllal buktuk el a szlovének ellen...

A portugálok vannak alulértékelve. Több poszton is jobbak, mint mi, ráadásul rendkívül kellemetlen stílusban játszanak, ezt pedig két cserével védekezésben nehéz megakadályozni. Fizikailag erősek emellett és atletikusak. Nem véletlen szerepelnek jól utánpótlás színekben, és a klubjaik is egyre jobbak (lásd tavaly a Portót). A legutóbbi Eb-ről is csak a csoport utolsó meccsén maradtak le.
Én nem fogom arra, hogy pár napja készülnek együtt, mivel ez a mag évek óta együtt van. Annak viszont örültem, hogy nem a szokásos kezdő volt, hanem Bánhidi kezdett többek között.
Egyébként meg a két magyar top csapatból elég sokan vannak a keretben, ráadásul kulcsemberek is ott: Mikler, Schuch, Balogh, Gulyás, Ilyés, a sérült Nagy Laci, stb. A légiósaink sem kis csapatokban vannak, Dunkerque, PSG, a tavalyi francia bajnok és ezüstérmes. Mondjuk csak Nagy Kornél kulcsember, de na. A fiatalok meg jobb, ha Füred és Bányász szintű csapatokban vannak, mert ott legalább játszanak, pár év és léphetnek feljebb. Székely szerintem nagyon jó kapus lesz, és Bánhidi is komoly beálló lehet, ráadásul végre van egy magas, erős emberünk oda.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 30, 2014, 11:01:23
Szerintem inkább Zácsik a másik hunyó, vagy nem?

Amúgy meg sok közünk nincs hozzá, hogy ki mikor szeretne gyereket vállalni. Nekem sokkal inkább böki a csőröm olyasmi, hogy valaki durcából mondja le a válogatottságot. A csajoknál ketyeg az óra, és Görbicz azért tett már annyit a magyar kéziért, hogy emiatt most egy szavunk nem lehet.

Én inkább a férfi kéziért aggódom, tegnap amit mutattunk a portugálok ellen, az nagyon aggasztó volt... Tény, hogy volt három sérült kulcsjátékos, de akkor is...

De bizony, Zácsik :)
és egyetértek.

Zácsik szerintem kevésbé fog hiányozni, mert nagyon hullámzó teljesítményt nyújtott az utóbbi időben.
Sok jó fiatal játékos van, aki legalább kap most majd elég lehetőséget. Egyébként Kovacsics eléggé formába lendült, szóval szerintem csapat szinten képes lehet a válogatott Görbét pótolni.

Nem hivatalos, de úgy tűnik, hogy Pinaeu Győrben folytatja.
Ha igaz, annak két okból örülnék:
1., végre lesz a magyar bajnokságban és főleg Győrben színesbőrű játékos (bár én Barbosának jobban örültem volna :) )
2., azért mégis csak klasszis, illetve Aguilar eddig engem nem győzött meg :S (pedig én kedvelem a kis spanyolt)


Idézetet írta: slices Dátum november 01, 2014, 16:01:48
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-pineau-2373503

Krim Ljubljana levadászta a Győr elől. ::)

Frankó... Kele még hülyébb, mint amilyennek néztem. Aguilar eddig elég nagy betli...

Bari meccs:

16:00   Magyarország - Egyiptom     1.20   13.19   5.68

Nézegettem a hendiket, 1.30 van Egyiptom +7.5-re. Nálunk sok új játékos lesz, a nagyok már pihennek, míg az ellenség gőzerővel készül a januári vb-re. Nem hiszem, hogy túl összeszedettek leszünk, szerintem jó lesz ez a hendi. Ti mit gondoltok?

A bet365-ön már csak +6,5 van 1.32-ért.
Én azt gondolom, hogy a magyaroknak annyira hiányzik ez a meccs, mint üveges tótnak a hanyatt esés, akár egy X is lehet a vége.

Én az u 55,5 gondolkodom.
Nem hiszem, h agyon szakitanak magukat a fiuk. Egy baratsagos 27-23 nyerunk

Kimaradt, hogy a Duna World élőben közvetíti.  :)

tudtok olyan oldalról, ahol lehet fogadni magyar kézilabda NB1B re, vagy női kosárlabda? valamilyen ázsiai oldal? Ugy hallottam, hogy a legkisebb bajnokságokra is lehet ott..


Erről a lengyel tornáról tudtok valamit?
Semmi infót nem találok....
Pl.a mai Magyar-Cseh meccs kapcsán nagyon ugrálnak az oddsok. Reggel még 1,35 most meg már 2,05 a Magyar győzelem
Mi lehet a háttérben?
Legalább azt jó lenne tudni milyen kerettel megyünk...

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 28, 2014, 13:50:50
Erről a lengyel tornáról tudtok valamit?
Semmi infót nem találok....
Pl.a mai Magyar-Cseh meccs kapcsán nagyon ugrálnak az oddsok. Reggel még 1,35 most meg már 2,05 a Magyar győzelem
Mi lehet a háttérben?
Legalább azt jó lenne tudni milyen kerettel megyünk...

Cseh keret:

Jakub Krupa (Tatran Prešov, Slovensko), Tomáš Mrkva (ASV Hamm-Westfalen, Německo).
Radim Chudoba (Baník OKD Karviná), Petr Linhart (Talent M.A.T. Plzeň).
Tomáš Babák, Jakub Szymanski (oba St. Otmar St. Gallen, Švýcarsko), Roman Bečvář (Empor Rostock, Německo), Petr Linhart (Talent M.A.T. Plzeň), Ondřej Zdráhala (ASV Hamm-Westfalen, Německo).
Michal Kasal (Celje Pivovarna Laško, Slovinsko), Milan Škvařil (Talent M.A.T. Plzeň).
Tomáš Číp (Tatran Prešov, Slovensko), Jan Sobol (Azoty Pulawy, Polsko).
Libor Hanisch (Baník OKD Karviná), Leoš Petrovský, Jakub Šindelář (oba Talent M.A.T. Plzeň).
Jiří Motl (A.S.A. Lovosice), Petr Vinkelhöfer (Talent M.A.T. Plzeň).