Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Kupagyőztes ETO!
23:29
Simán győzött az Eto, a második félidő első 12 percében el is dőlt a mérkőzés Fradi EGY gólt dobott Eto pedig 6ot.


Augilar meglepően jól játszott, Löke hozta amit tud,Misike szint úgy.Szélsők jók voltak. Grimsbő lehúzta a rolót jól védett. Müller egy nagy 0 volt ahogy szokott, nem is lőtt gólt nem is értem ehh, Sen is csak utolsó 10percben lőtt átlövésben gólt.

"Franciáéknál lezárult a vizsgálat, amiben eldőlt, h Nikola Karabatic és trsi - úgymint Luka Karabatic és csajaik, Bojinovic, Honrubia, Gajic, Prost, Tej, Robin, stb. - konkrétan VÁD ALÁ LESZNEK helyezve a 2012. május 12-i Cesson elleni mérkőzés elcsalásának vádjával. Ami szép."

http://www.midilibre.fr/2015/04/01/montpellier-nikola-karabatic-renvoye-en-correctionnelle-pour-escroquerie,1144538.php

Tomori Zsuzsanna, a Ferencváros és a női kézilabda-válogatott klasszisa volt Szombathy Pál vendége a Reggeli Start stúdiójában.

http://www.digisport.hu/video/25004


Idézetet írta: bakbivaly1 Dátum április 09, 2015, 07:13:06
Ha ez az a Tomori Zsuzsanna, aki még a VASAS-ban kezdte el a karrierjét, akkor nagyon szurkolok Neki. Hajrá!

A Vasas óta nem hallottál róla?   :o   :D

A wikipedia szerint mondjuk a Dunaferrben kezdett és csak aztán jött a Vasas, így nem tudom, szurkolsz-e majd neki...

Kiegészítés: közben rájöttem, hogy csak "új" regisztrálóként hozzászólásokat gyűjtesz.
Vajon ki lehetsz?   :)

Barca -3 vagy -4 hendiben csak en latok erteket? Szerintem min 5el elverik a Zagrebot

Szerintem is bedarálják simán, kérdés mennyivel én is olyan 5öt mondok de 3 tuti lesz közte.

Elülső keresztszalag-szakadással hosszú időre kidőlt a norvég Larvik női kézilabdacsapatának lengyel válogatott balátlövője, Alina Wojtas. A 28 éves játékosnak a belső oldalszalagja is megsérült, ebben az évben már aligha léphet pályára.

Elég gyenge volt Thüringer ellen, Edin jobban tolta a posztjáról igaz ő nem a 10ről felugró bomba gólt lövő játékos. Sajnálom nagyon :(. Bud ellen hiányozni fog az biztos.

https://www.youtube.com/watch?v=j74u8NPZvOs

+ 3évig még sponzor az Audi.

Baromi kíváncsi leszek mit fog alkotni Eto. Oltári pofára esés lesz szerintem megint. :crazy: ::)

Leegyszerűsödött az Eto idénye, 1 meccsen dől el a mennybe megy vagy oltári blama lesz belőle.
Végignéztem újra lehiggadva a kinti meccset. Nem sok érdemi pozitívumot lehet találni. Max a szurkolók.
Ennyire betli csapatjátékot még nem láttam top1-s csapattól. A 6 gól hátrány, inkább 7 az, nagyon sok.
10-90 % nálam az arány a továbbjutásra. A 10% nálam azért van, mert ez a Vardar azért idegenben nem az a félelmetes, mint otthon. Még egyszer, még ha akarnak sem tudnak ennyire szarul játszani a Győriek.
Talán a támadások befejezése sokkal sikeresebb lesz, -gyáva átlövő játéknak nincs helye- nem kapnak annyi lerohanást. Hatos fallal meg a Vardar is csak döcögött.

Ambros Martin meg remélem jobban fog meccselni és a kibaszott 7-t megtanulják belődözni. Vicc volt a kinti mutató. Mondjuk én azt látom Martinnál, belefáradt az Etoba. Nem tudom mennyire tud megújulni.
Kíváncsi leszek a bírók mennyire nyúlnak bele Győrben, csak annyi hazai fújást adjanak, mint a Vardar kapott otthon.

A 3 bombaerős csapatból egy biztosan nem lesz ott a FF-ba, remélem egy Győri csodát látunk.


 ;D Mindenki valami ilyesmit vár holnapra: https://www.youtube.com/watch?v=_hA63d9zQkg

Én Győr fan, nah meg Larvik :D Több mint 15éve nézek kézilabdát láttunk már csodákat de karomat merném rárakni hogy Győr NEM fog továbbjutni. Nincs benne realitás sajnos. :/

Idézetet írta: csak1tomi Dátum április 10, 2015, 17:36:02
;D Mindenki valami ilyesmit vár holnapra: https://www.youtube.com/watch?v=_hA63d9zQkg

Én Győr fan, nah meg Larvik :D Több mint 15éve nézek kézilabdát láttunk már csodákat de karomat merném rárakni hogy Győr NEM fog továbbjutni. Nincs benne realitás sajnos. :/

Az a Győr jó pár lépcsőfokkal magasabban volt, mint a mostani. Tele kreativitással és precíz csapatjátékkal.
A 10%-t egy BL győztesnek én megelőlegezek, habár semmit nem ér tartalom nélkül. ;)
Holnap kiderül..

Idézetet írta: csak1tomi Dátum április 10, 2015, 10:34:08
Elülső keresztszalag-szakadással hosszú időre kidőlt a norvég Larvik női kézilabdacsapatának lengyel válogatott balátlövője, Alina Wojtas. A 28 éves játékosnak a belső oldalszalagja is megsérült, ebben az évben már aligha léphet pályára.

Elég gyenge volt Thüringer ellen, Edin jobban tolta a posztjáról igaz ő nem a 10ről felugró bomba gólt lövő játékos. Sajnálom nagyon :(. Bud ellen hiányozni fog az biztos.

Na ez a szívás... 8x pénzen vagyok Larvik végső winen és az egyik legértékesebb játékos dőlt ki. Így viszont már szinte biztos, hogy a Podi nyeri meg a BL-t :(

Idézetet írta: slices Dátum április 10, 2015, 16:36:56
Leegyszerűsödött az Eto idénye, 1 meccsen dől el a mennybe megy vagy oltári blama lesz belőle.
Végignéztem újra lehiggadva a kinti meccset. Nem sok érdemi pozitívumot lehet találni. Max a szurkolók.
Ennyire betli csapatjátékot még nem láttam top1-s csapattól. A 6 gól hátrány, inkább 7 az, nagyon sok.
10-90 % nálam az arány a továbbjutásra. A 10% nálam azért van, mert ez a Vardar azért idegenben nem az a félelmetes, mint otthon. Még egyszer, még ha akarnak sem tudnak ennyire szarul játszani a Győriek.
Talán a támadások befejezése sokkal sikeresebb lesz, -gyáva átlövő játéknak nincs helye- nem kapnak annyi lerohanást. Hatos fallal meg a Vardar is csak döcögött.

Ambros Martin meg remélem jobban fog meccselni és a kibaszott 7-t megtanulják belődözni. Vicc volt a kinti mutató. Mondjuk én azt látom Martinnál, belefáradt az Etoba. Nem tudom mennyire tud megújulni.
Kíváncsi leszek a bírók mennyire nyúlnak bele Győrben, csak annyi hazai fújást adjanak, mint a Vardar kapott otthon.

A 3 bombaerős csapatból egy biztosan nem lesz ott a FF-ba, remélem egy Győri csodát látunk.

Én 10+ éve vagyok ETO szurker, de nekem nem tetszik a támadójáték. Nem is eredményes, nem is szerethető. A védekezés OK, de talán meg tudják állítani a Vardart 20-n, de az már régen nem elég.
Ez az ETO szerintem 10-ből max 1-szer tudná legyőzni a Vardart héttel.

Nagyon szurkolok nekik, mert már megvan a jegyem az FF-re, de... a Valcea ellen kreatív, bátor játékosok játszottak, itt meg Sen és Müller együtt nem ér egy fél Amorimot :(

Idézetet írta: csak1tomi Dátum április 10, 2015, 14:48:21
https://www.youtube.com/watch?v=j74u8NPZvOs

+ 3évig még sponzor az Audi.

Baromi kíváncsi leszek mit fog alkotni Eto. Oltári pofára esés lesz szerintem megint. :crazy: ::)

Holnap igen, jövőre meg rommá ver mindenkit. :)

#1049 április 16, 2015, 21:46:15, drogos
Amennyire tudom, a klub hivatalosan még nem erősítette meg, csak felvetette, hogy Sen távozhat a nyáron. Kedden beszéltem vele (Sennel) és már biztos, hogy nem számítanak rá. Ő is nagyon szomorú, meg őszintén szólva én is csalódott vagyok, mert
1., a végére kezdett belejönni és már nem csak védekezésben, de támadásban hasznosnak tűnt
2., ha Müllert kiteszik (már pedig szinte biztos), akkor úgy sem tudnak értelmes balkezest szerezni, akkor meg inkább ő maradjon, mint egy noname jobbkezes. Persze felőlem jöhet Akopian, akkor szomorú nem leszek, de...